Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Продължението...нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio ()
Публикувано29.01.15 23:48



Ми той живота е грозно нещо...отдавна е минало разумното време в, което да го разбереш



Пък това, че не умееш да четеш отдавна ми е пределно ясно. Не се и опитвай По-добре си цикли в безплодните шитни.

От всичкото четене по интернет ширините ...по-тъп индивид от теб досега не съм засичала....

Редактирано от dolphinclio на 29.01.15 23:50.



Тема Re: достатъчно....нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.01.15 23:49



Да ме вържат, например?



Глупава война си подела. И не задавай въпроси, защо те четем, защото аз не бих го правила, ако не ми се завираш пред очите. Чашата на търпението й преляла! Вземи си бъчва, да не ти прелива.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Продължението...нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.01.15 23:51



Себе си защо забрави? Или се нямаш за индивид дори?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: достатъчно....нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio ()
Публикувано29.01.15 23:53



Я врътни една страница назад в клуба ...кой на кого посвещава теми с кравешки вопли? Нещо не можа да ме разчустваш и дойдох да ти го съобщя.





Тема Re: достатъчно....нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.01.15 23:57



И даже си се пременила със сигнално оранжев ник, сакън да не те забележа.



Така е, честитих ти Новата Година, защото знаех, че непрекъснато ме зяпаш и мреш да се завърнеш тук.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: достатъчно....нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio ()
Публикувано30.01.15 00:00



Глупости...

Пуснала си въпросната тема от нямане какво друго да правиш.....и с идея да се представиш пред (неясно кого и какво) във някаква (според теб) красива светлина.

Сигурно сама си се четеш и маструбираш. Щот друго логично и разумно обяснение за тези бълвочи няма.

Ма мен това ич не ме трогва ...щот за мен красиви са само умните хора. Ти не си такъв.

Редактирано от dolphinclio на 30.01.15 00:01.



Тема Re: достатъчно....нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.01.15 00:03



Явно, че за теб съм. Иначе не би се занимавала толкова време с мен. Ти да не си снимала темата ми и да си я сложила в рамка над леглото си?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: достатъчно....нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio ()
Публикувано30.01.15 00:10



Бе ти гледай да не пускаш повече подобни ....че пак ще трябва да те подритвам...



Тема Re: достатъчно....нови [re: dolphinclio]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано30.01.15 00:11



... хм, нищо не съм решила...опитвам се да разговарям спокойно с теб... въпреки, че гледам те нападаш Саксън само, защото мисли по различно... в случая аз също не споделям възгледите и, но отстоявам правото на всеки да има свои виждания и да може да ги споделя спокойно с останалите...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: достатъчно....нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.01.15 00:14



Ритай си колкото щеш. Само не смятай, че улучваш някого.

Ако трябва да съм честна, темата я написах, защото ми дожаля за теб. Казах си "Тя седи пред монитора, ужасно иска да пише в клуба, обаче нали си взе сбогом. Сега няма как да се върне. Я, да опитам нещо"...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.