Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Продължението...нови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано29.01.15 23:07



.. занищо, Сакс, забавлявай се



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Продължението...нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio ()
Публикувано29.01.15 23:10



..... има повод за съжаление и то голям....и колкото повече се заблуждаваш толкова ......ще има повод ти самата да съжаляваш...в дългосрочен план....

Мен ми дреме на капата....в момента въртя празен оборот...смисъл никакъв ...освен ако някоя заблудена овца, която само чете .....не се плесне по челото и не допуска твоите смешки и грешки ...

Ей тъй на неизвестен адресат пиша ...ти си просто някакъв фон.



Тема Re: Продължението...нови [re: Vitalite]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано29.01.15 23:11



Добре де, да кажем нещата с истинските им имена. Тя изнасилва цялата държава със своята девственост, и опитва да предизвика съответни чувства. Искреност и директност не биха й помогналали, само някаква голяма хитрост, която да я отврати от нейната. И ако тая хитрост е добронамерена, ще събуди нещо човешко в нея, ако не, здраве.



Тема Re: Продължението...нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.01.15 23:12



Напротив, ти влезе в темата точно за да контактуваш с мен. Това е положението.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Продължението...нови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.01.15 23:22



Предпочитам да заложа на искреността и директността - възможно е да подействат като удар между плешките от нагуал.

Другото е игра на контролиране на съзнанието на объркан индивид.



Тема Re: Продължението...нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio ()
Публикувано29.01.15 23:23



Положението е, че ти си един празен кладенец в който човек без проблем може да излее все що гняс се е събрала ...

Да кажем, че някои хора вършат тежка умствена работа и колкото повече я вършат ...за толкуз по-несправедливо считат, че там където обикновено разпускат.... със смях и веселие..... се е настанила някаква тъпа кифла, която вместо да си обира паяжините ...сее глупости ...

Както ти ми разваляш пейзажа ....така ще развалям и аз твоя .. Капиши ?





Тема Re: Продължението...нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.01.15 23:27



Ако искаш вярвай, но не ти чета по-дългите постове. Не заради друго, а просто ми идва прекалено много тая грозотия, които се шири из тях.

Тук ти прочетох първото изречение и толкова. Тъпчеш на едно място и се самовзривяваш направо. Отмести се, ако обичаш. Не искам да гръмна, редом с теб.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема достатъчно....нови [re: dolphinclio]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано29.01.15 23:35



... не можеш да промениш ничий начин на мислене, независимо колко неправилен ти се струва... най-малко пък по начина, по който опитваш... остави Саксън на мира, нищо не ти прави... не ти допадат схващанията и не ги чети... но така разваляш и нашия пейзаж с тези писания... просто приемай света в цялата му цветност...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Продължението...нови [re: Vitalite]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано29.01.15 23:44



И аз така предпочитам, ама примерно Кафето като почне да ме бъзика и ми става гадно. После виждам, че го е правила за мое добро.



Тема Re: достатъчно....нови [re: sladunka medunka]  
Автор dolphinclio ()
Публикувано29.01.15 23:45



Щом аз не мога да променя ничий начин...защо реши, че ти можеш да промениш моя?



След като ви развалям пейзажа ...защо ме четете

Въобще всички въпроси преди да ми зададеш на мен ...си ги задай на теб

Мен чашата на търпението отдавна ми е преляла и връщане назад няма...да я бяхте спряли и озаптили нея ...след като имате правилен подход.....

Редактирано от dolphinclio на 29.01.15 23:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.