Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 07.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема казус  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:22



помагайте, рабоатта е сериозна.

имам нова работа и шеф, с 5 години по-малък от мен, разглезено и богато мамино синче. гледа ме с премрежен поглед, навсякъде е по петите ми, измисля ми задачи, които да изпълняваме заедно с него, на оперативка рисува сърца на листа пред мен, изобщо държи се доста изтрещяло. отначало си мислех, че се филмирам, но вече съм сигурна, че е реално.

тоя знае, че имам семейство, той също е женен и има малко дете. почна да остава на работа и след края на работния ден и да ми измисля разни тъпотии, за да ме бави и мен



изобщо не знам кво да правя, как да се държа?? държа на тази работа, защото ми дава добри възможности и не искам да я загубя. егати тъпата ситуация.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.15 17:26



... ти какво искаш да правиш?

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: sladunka medunka]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:34



искам да остана на тази работа поне година и половина. но с тоя сме в една стая, седи зад мен и ако продължи това поведение ще ми е много напрегнато и ще ми пречи на работата.

чудя се как да си запазя мястото, като същевременно го "отрежа" на това начално ниво.

иначе пичът е физически привлекателен, но това няма никакво значение. малка подробност е и че е син на един от собствениците на компанията.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:35



Хумор - прави се на глупава, жалвай се за семейни неща - все едно да пробудиш съчувствие колко е болно детето и т.н. - за да не те кара да оставаш извънредно и дистанция.
Детето да ти е тема номер едно нон - стоп, ако оставате насаме по някаква причина.
Успех.





Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.01.15 17:39



лошо...малко са мъжете, които могат да приемат мъжката, че няма да им се отвори парашута. готви се за смяна на работата в бъдещето



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано25.01.15 17:39



Ами да атакуваш е решението! Почваш да му натрапваш семейството си - снимки на детето, снимки на мъжа ти. говориш колко силно го обичаш, споменаваш колко е надарен и добър (ако се стигне до такива разговори), колко оси щастлива с него и всякакви неща в тази насока.

в същото време по никакъв начин не показваш и за най-малките проблеми в семейството си - винаги говориш по тел с мъжа си с влюбен глас , не му повишаваш тон и т.н.

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:40



хаха, даааа, интуитивно правя точно това - отнесох си снимка на сина ми, споменах между другото, че откакто съм майка държа да съм у дома навреме. но явно му минава покрай ушите.

ще видим. мислех да увелича разговорите с мъжа ми по тел. но пък ме е страх да не се приеме като прекъсване на работата. абе ще го мисля





Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.15 17:43



... не му обръщай внимание... сприятели се с него, говори му за семейството си, питай го за неговото...сложи снимка на детето си на бюрото... помоли мъжа си да ти се обади няколко пъти в края на работния ден и уж случайно да дойде да те вземе... запознай ги... и така... няма нищо страшно, няма да те изнасили... страшнотое, ако имаш кофликт със себе си, т.е. искаш го, а не бива...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: BVMunchausen]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:44



Ако е влюбен нещо...може да го подразни възхваляването на конкурента. По- млад е, очевидно - щом дращи и сърдца на всеослушание - и невъздържан..



Тема Re: казуснови [re: BVMunchausen]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:47



може би някой път мъжа ми да ме вземе от работа ... но преди няколко дни му се обадих да се консултирам с него за един компютър и после онзи накара IT-то да пробва разни неща по компа ми 1 час, та съжалих



сега се сетих, че мога умилително да питам за неговото дете и за жена му, т.е. да наблегна колко хубаво семейство има.



Тема Re: казуснови [re: sladunka medunka]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:48



да, мерси, така ще действам!!





Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.15 17:48



...абе, опитва като всички мъже, докъде може... и явно няма друго място на което да намери развлечение извън къщи решиле да е на работа... тя явно трябва доста деликатно,но категорично да сложи граници... демек, ясен си ми, но аз си държана моето, нищо лично...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:48



И не изглеждай твърде секси.



Редактирано от impulce на 25.01.15 17:49.



Тема Re: казуснови [re: coffeemate]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:49



може, но не ми се иска пак да сменям работата

може би да си поискам преместване на раб. място в друга стая ....



Тема А, ако има конфликт?нови [re: sladunka medunka]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:50



Какво препоръчваш, м?



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.01.15 17:52



ами зависи от момента и дали ще ти се появи такъв. лавирай там докато може и спокойната



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано25.01.15 17:52



Кажи му какво мислиш, и вместо да те брои за мръвка, ще изпита уважение към теб.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:53



забравих да кажа, че ме чака командировка с него





Тема Re: А, ако има конфликт?нови [re: impulce]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.15 17:54



... нищо не препоръчвам... всеки абсолютно сам решава какво да прави... добре е да разполага с по богат арсенал от варианти и възможности... ако има вътрешен конфликт, тогава е трудно... щото и човекът усеща, че е желан и си следва планчето... по-добре Бушидо да каже имали конфликт...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.01.15 17:55



айдее оттече...





Тема Re: казуснови [re: kakavprekrasenden]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:57



Човекът и праща димни сигнали с рисувани сърца. В делова обстановка...


Честно да ти кажа, струва ми се, че може при такъв директен подход - да обърне правата лопата.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:59



Направи се на болна. Не главата. Това е подозрително.


Общо неразположение, стомашно - най -добре, че е страстоубиец тази диагноза.
Свърши си работата, оттегли се културно поръчай си храна в стаята и така.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.15 18:04



... абе, аз също съм била в командировка с такъв колега... но честно никакъв проблем нямах с неговото желание, то не беше мое и толкова... нито съм флиртувала с него, нито съм минавала граници, нито аз съм показвала, че това, че усещам желанието му е проблем за мен... стаите ни бяха съседни, викахме се да ходим на обяд и т.н.... е, той се опита да ме осветли по едно време, но аз му казах, че е абсолютно невъзможно и немислимо... и изобщо не допуснах дискусии и човекът си замълча, явно не желаеше да се поставя в неизгодна позиция... разбира се, той по някакъв начин успя да ме игнорира от съвместната ни работа, но... такъв човек се оказа пък и явно така е трябвало да стане... беше дясна ръка на шефката... благодарение на тази ситуация съм в Германия...

но решението беше мое, никой не ме е гонил, нито притискал...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано25.01.15 18:08



Попръцквай, хем е зад теб. Колкото по-често, по-добре.



Ако за седмица не се е отказал /недай Боже да се е влюбил още повече - има и таквиз харесвачи/, то може да се опита номера с петна пот под мишниците ..

Бе шегувам се .. ама не съвсем.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано25.01.15 18:12



Кажи му, че мъжа ти е здрав, як, неуравновесен и ревнив военен с цял арсенал у вас!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 18:16



Уф, няма да ти е лесно.
Значи имам опит с мамините синчета, тези индивиди не познават думата НЕ.
Единственото решение е както са те посъветвали другарите клубари- антисекс поведение. Антисекс поведението включва болна от любов по децата си мама, която говори само за пелени/училище/тамкаквотоидаесвързаносмалкото, антисекс дрехи и държание. Ако мъжа ти е по-голям от този и е възможно да му вдъхне страх, може и да ги запознаеш. Ако те задържа на работа, прави и ти мръснишки номера- диария, повръщане, неразположение...че ние жените сме царици по въртене на номера!



Ако живееш в България, не знам как мога да ти помогна с юридически съвет. Ако живееш в западна страна, знай, че законодателството не си прави шега и че този може да го съдиш. До съд не съм стигала, но съм имала проблеми с работодатели и винаги след среща с дирекцията, се е взимало моята страна (която в случая е била потърпевша).

Успех и дерзай!

И избягвай командировки тет-а-тет!



Тема Re: казуснови [re: borecom]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 18:20



+ 1!

Всичко свързано с пръцкане, потене...колкото и да не ти се иска да се представяш в такава светлина, са си сигурен страстоубиец.





Тема Re: казуснови [re: kikimor]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 18:22



....след което му показваш снимка на случайно избран доста културизиран младеж, гол до кръста, загащил два пистолета, с калашников през рамо и още няколко такива индивида до него...може да му кажеш, че си пуска брада и иска да заминавате за Сирия.





Тема Re: казуснови [re: Francuzoikata]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано25.01.15 18:42



Като четам бушидо, надали ще предприеме подобни форми на отвличане на вниманието. В ситуацията тя ми звучи малко дабъл-хем

хем сърби, хем боли. Даже по скоро суетно, но тайно се радва .. но я е шубе.

А що се отнася до 'антисекс' поведение - не знам, не знам. Има фенове на кви ли не изгъзици в секса. Представи си че се влюби още повече в нейната 'естественост' .. и да поиска и още, и още. Мани-мани ..



Тема Re: казуснови [re: Francuzoikata]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 18:45



аз така и така не се глася, така че по тази линия не мога да направя повече. като поведение по принцип обичам да се майтапя с колегите, но откакто усещам тези неща станах абсолютен темерут -- само работя и гледам да не влизам в излишни разговори.

интересно е, че на този жена му е супер сладка и ако бях мъж, щях да тичам да се прибера вечер. той никога не я споменава в офиса. дауми като "жена ми" и тн. не използва. когато му звъни по тел. винаги излиза да говори навън.

колкото до мъжа ми, той не е особено ревнив и е доста приятелски настроен към моите познати/колеги мъже. засега знае, че работя с мамино синче и не го приема насериозно, но виж, ако ги запозная, подозирам, че тогава ще започне да ревнува ... ако пък му кажа точно как се държи, ще се сдуха



ех, мерси все пак за съветите ... ще гледам да се съюзя с по-зрелите колежки (които го мразят заради това, че им е шеф) и да се преместя при тях. така поне няма да го гледам по цял ден.



Тема Re: казуснови [re: borecom]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 18:46







Тема Re: казуснови [re: kikimor]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 18:49



Кажи му, че мъжа ти е здрав, як, неуравновесен и ревнив военен

а той всъщност е мил, симпатичен, приятелски настроен и ми има доверие за всичко





Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 18:52



тъкмо деня преди да тръгнем съм на зъболекар, ще го използвам, за да се прибера в стаята





Тема Re: казуснови [re: borecom]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 18:56



Хммм, напълно нормално е всяка жена да се почувства поласкана от нечие мъжко внимание, но в случая намирам буши-то по-скоро в некомфортна ситуация.
Предполагам, че факта, че е син на шефовете, усложнява ситуацията...иначе такива като него, съм разкарвала директно...ама едно е колега, друго е да ти зависи бъдещето от подобен п''''''.



Хахахаха, ужас. Трябва да си наистина много откачен, че да се кефиш на пръцкания, оригвания и разни му там....ама то вече в наши дни как да знаеш.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 19:00



Прочети моята тема...Там с примери се доказва, че хубостта и сладкостта на законната половинка не са определящ фактор за изневери.



Всъщност преместването ти е добра идея. Ако кандито, което му отказват, не му е цял ден пред носа, може и да те забрави и си намери нова страст!

Нищо не каза за работното място. Нямаш ли възможност да говориш с директорите?



Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 19:05



аз се шокирах с това със сърцата. бяха големи, много, накрая ги съедини и станаха цветя. после тикна листа под носа ми



нещо ми подсказва, че трябва да действам дипломатично, мисля даже, ако си станем семейни приятели ще се разминат нещата



Тема Re: казуснови [re: Francuzoikata]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 19:07



баш директорът му е роднина по пряка линия, да не кажа родител





Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 19:09



Ако сте в светла държава, разбирай НЕ България, това няма значение.
Законът си е закон и определено този те е подложил на тормоз!
Един го уволниха заради мен, защото ми беше пратил съобщение по фейсбука колко съм красива, искаше кафе с мен, а да не ти казвам перверзните погледи дето ми хвърляше, бляк, още ми е гадно като се сетя.



Внимавай с такива, защото те си падат леко психопати и интриганти. Не ти трябва в никакъв случай за семеен приятел.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 19:36



Ако децата ви са на еднаква възраст - ще ти по- лесно, можеш да се допитваш за съвет, да препоръча нещо си и въобще..





Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор dolphinclio-97500 ()
Публикувано25.01.15 19:40



Това да те прибира мъжът ти от работа е много добра идея ! Дори ги запознай





Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано25.01.15 19:42



Стига бе, това е дълга и широка. Трябва да го сложи на място, чрез един цивилизован и ясен разговор., твърде закъснял.
Вече ми се струва, че се бъзика де.



Тема Re: казуснови [re: kakavprekrasenden]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 19:48



Нямам против теорията ти, но ми се струва, че какъвто и да е човекът - никой не обича да чува в прав текст, че е нежелан. Освен това, хората понякога се губят в превода (жените по - рядко, поради хинтуицията), та..представи си, че въпреки всичко- нещата не са точно такива каквито изглеждат..малко е кофти да се изправиш директно и да го кажеш. Директно е ок, ако и отсреща е директен подходът - един вид..Пено ела, да те ебъ под дъбъ...и ти да речеш..тенкс, бът но тенкс.


А в случая - все пак - словесно нищо не е казано. Само морни въздишки и символични рисунки.



Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано25.01.15 20:10



На мен това ми изглежда като чист сексуален тормоз, но щом казваш, нека момата почака да види накъде ще тръгнат нещата. Като примерът за постепенно завиращата жаба. Някой ден предполагам, че ще се стигне и до сексуален контакт, но тя пак няма да е сигурна, че той е имал точно това в предвид.





Тема мненови [re: borecom]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 20:19



че няма да пръцкам или да смърдя на работа, това е ясно.

но нещата са малко по-сложни от хем сърби, хем боли. изобщо не се радвам тайно, а ми е притеснено. той лично ме интервюира и нае на работа, което не е чудно -- имаме сходно образование, възгледи и тн., в момента обаче ми е доста трудно да го давам хем съвестен служител, хем на косъм да тегля една майна.

и да е имало първите дни женска суета, което мисля, че е човешко, то вече няма и следа от това, защото чисто професионално доказването ми там започна да става много субективно, тъй като задачите ми до голяма степен зависят от него като началник на екипа ни. почна да се бърка и "помага" в мои проекти, което ми създаде веднага търкания с колегите и допълнителна работа.

така че моля не го изкарвайте, че кокетнича, защото не е такава ситуацията.



Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 20:23



точно така, склонна съм да изчакам, като максимално се концентрирам върху работата. в смисъл, ако нещата загрубеят, недвусмислено ще се действа





Тема Re:нови [re: bushido]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.01.15 20:52



За мен това е непрофесионално поведение.

И аз имах такъв случай. Търпях тази ситуация около 3 години, ужасно неприятно. Но почти никога не съм си правила илюзии за него. Още в началото усетих, че е имал връзка с жената, чието място заех и която ме обучаваше известно време.
Освен това имаше връзки с каквито колежки намери, която поддаде. Курварче. И той беше по-млад от мен и затова беше убеден, че няма как да му откажа. Явно мноого слабо ме познава. Беше отвратително. Но поне научих доста за този тип мъже.

Почти не мога да си спомня фирма, в която съм работила и в която да не съм имала предложения от женени или неженени колеги. Това е реалността за съжаление. Затова някоя като почне да ми разказва как мъжа й не й изневерявал ... се чудя тя в коя приказка живее и не вижда ли, какво става около нея.

Та за мен това не е никакъв казус. Съчувствам ти. Мисля, че би могла да го отрежеш, макар че наглостта на някои хора е безкрайна.


Редактирано от Luchezara на 25.01.15 20:53.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.01.15 20:55



Ако можеш да се преместиш в друга стая, го направи. Това е моето мнение. Няма защо да търпиш това.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 21:05



Лъчи, питах Буши, но тя не отговори, затова ще питам и теб.
Какво е законодателството в България в такъв случай?
Как може 3 години да търпиш сексуалните намеци на някой си колега и да няма никакво легално решение на въпроса???





Тема Re:нови [re: Francuzoikata]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 21:09



аз не отговарям, защото не съм наясно със законодателството, пък и за първи път ми се случва да попадна в такава ситуация. досега съм имала жени шефки и един по-възрастен мъж, не е имало подобни драми.

но години, дори месеци не бих издържала, напрежението е прекалено и вече ми пречи на работата.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 21:12



ужас.

но аз, честно, досега не бях попадала на такава ситуация, нито от първо лице, нито като свидетел. смеех се на подобни неща и дори бях склонна да мисля, че дамите предизвикват сами подобно поведение





Тема Re:нови [re: Francuzoikata]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.01.15 21:27



Има някакви закони по случая, но точно в България да се спазват?! По принцип няма такива дела в България, Имаше само 2-3 скандала тук таме, за които се писа във вестниците и това е. - Естествено съпроводени с безкрайни унижения и обвинения към жената. Изобщо е по-лесно някой да му счупи главата, отколкото всичко останало. Даже и при мен накрая всичко свърши така.
Един изключително добър приятел, с който се познаваме от 20 години и който много обичам - разбра за ситуацията. Нищо не ми каза, но той си е гореща глава. До два дена задейства някакви хора, не знам какво са му говорили на това мамино синче, но около 10 дена идваше бял като платно на работа и едва се осмеляваше да ми пророни някоя дума по работа. Гледаше ме все едно вижда цял набор от голи остри оръжия, чак ми стана забавно. Не може да се отрече, че изпитах удоволствие от тази развръзка, освен това се отървах от постоянните намеци. И разбира се след 3 месеца ме съкрати. Трябваше да напусна по-рано, но при тази безработица ... Аз съм имала и други такива шефове, така че гаранция няма за нищо. Просто бях в ситуация, в която трябваше да изкарвам пари и да оцелея. Сега гледам да съм в друга начална ситуация, макар и да правя други големи компромиси. Не знам дали това е порастване.

Та относно законодателство - не знам в България да се спазва такова по отношение на сексуалния тормоз. Просто някой шефове биха защитили служителките си, но случая на Bushido не е такъв.




Тема Re:нови [re: bushido]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.01.15 21:29



Е, аз не бях с него в една стая. Просто идваше и ми даваше задачи. И сме ходили около 6 пъти в командировка. Обаче аз спях при едни познати.




Тема Re:нови [re: bushido]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.01.15 21:33



Е, това ще те научи да не мислиш така за жените.


Защото жените, които си търсят любовник в службата, не биха се оплаквали.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор dolphinclio-97500 ()
Публикувано25.01.15 21:40



По повод следното :

Почти не мога да си спомня фирма, в която съм работила и в която да не съм имала предложения от женени или неженени колеги

...пък аз не мога да се сетя за фирма в, която да съм работила и какъвто и да е мъж да ми е правил предложения....

Има си начини такива набези да се парират в зародиш...



Тема Re:нови [re: dolphinclio-97500]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.01.15 21:48



Разбира се, къде съм казала, че не съм ги парирала в зародиш?
Досега не съм имала нито една връзка на работното си място.




Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано25.01.15 21:52



Тогава покани шефа ти на тройка с мъжа ти у вас! Е тва ако не го откаже окончателно.....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор dolphinclio-97500 ()
Публикувано25.01.15 22:00



Къде съм казала, че нещо си казала



Просто се замислих, че явно достатъчно ясно съм дала да разберат, че не ще да ме еб*т...и сме избегнали неудобни ситуации...

Бушидо мисля, че може съвсем човешки да отиде да каже на шефа си, че оценяват приятелското му държание и комплименти, но, че това и създава дискомфорт тъй като тя е фанатична католичка и ....бла бла всякакви такива подобни налудничави неща ...



Тема Re:нови [re: dolphinclio-97500]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.01.15 22:04



Викаш съвсем нормално може да отиде да се прави на луда.






Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор dolphinclio-97500 ()
Публикувано25.01.15 22:31



Точно така!



Тема Re:нови [re: dolphinclio-97500]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.01.15 22:38



Аха. Дано съвсем нормално не лудне толкова, че да го навре, където му е мястото.



Щото на човек в един момент му писва и поставя нещата там, където трябва.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано26.01.15 14:10



Това, което разказваш, е ужасно.


Ако през 2015та трябва още да изпращаме приятели да ни спасяват...но ако законодателството и шефа ти не застанат зад теб, какво друго ти остава...



Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано26.01.15 15:09





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: казуснови [re: BVMunchausen]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано26.01.15 15:17



Да, това трудно ще го изтърпи пичът



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 20:28



дълго на това място



започна да ми зяпа гърдите най-безочливо. досега поне не го правеше. /мъже, защо го правите????!!/

а ръководството ни измисли двамата да работим по едно и също нещо, ахххххххххххххххх

усещам как си заминавам

Редактирано от bushido на 28.01.15 20:30.



Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано28.01.15 21:24



... ми, ако трябва, по добре си замини, отколкото да работиш под такъв натиск и стрес... печалбата ти ще бъде, че няма да правиш нещо, което не искаш, само защото искаш да си запазиш работата... не губи много време, обаче..

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано28.01.15 21:30



Добре, а нещо казва ли се по темата или само дебне?



Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.01.15 21:31



Трябва да измислим нещо. Откъде-накъде ще си губиш работата, заради някакъв похотливец?

Не става ли да изкараш най-противните черти, на които си способна, за да го отблъснеш от себе си? Например да мрънкаш, да се тюхкаш, подсмърчаш или да му задаваш неадекватни въпроси, когато не говорите по професионални теми.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: няма да изкарамнови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано28.01.15 21:38



... може да обърне нещата в своя полза... да го съблазни и да го снима, да смъкне горещата ситуация на СД и да го изнуди да напусне... в противен случай СД-тата отиват при жена му, шефовете и медиите...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Друго.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.01.15 21:41



Прави се на много тъпа и с ужасно ниска обща култура. Дай му да разбере, че изобщо не знаеш кой е Бойко Борисов, Путин или Барак Обама. Че си по-зле от Черната Златка и не ти е ясно в кой континент живееш дори.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.01.15 21:43



Възможно е ръководството да ви е дало обща задача по негова молба.

Може да пробваш да му обясниш с твърд тон твоите разбирания за професионализъм и да ги отстояваш. Щом той нарушава правилата, можеш да ги нарушиш и ти в същата степен и да го поставиш на място.

Няма ли кой да те защити във фирмата?


Редактирано от Luchezara на 28.01.15 21:44.



Тема Re: няма да изкарамнови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.01.15 21:43



Трябва да му върти най-кошмарни номера. Но с невинен вид. И всичко да е в нейна полза, наистина. Такива като този, друго не заслужават.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: няма да изкарамнови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.01.15 21:45



Забравяте, че й е пряк началник.




Тема Re: няма да изкарамнови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано28.01.15 21:47



... те такива като този са измислили „въртенето на номерата” ... но да опита, само, да не се забърка още повече... тя не ми изглежда притворна и лицемерна, може да не се справи добре...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано28.01.15 21:54



+1 към Сладункиното мнение - май нямаш истински полезен ход в тая ситуация... а от пунически войни и пирови победи едва ли се нуждаеш. Направо не мога да повярвам, че казвам това

, обаче... изиграй "момичето си отива" и си спести ядове излишни и умОрени за нЕма нищо нервни клетки! Успех, каквото и да решиш: ти си скорпи, ще се справиш.


П.С. Мисля те с притеснение всичките тия дни... изчетох темата открай докрай и на моя човек (почти винаги вбесяващо прав философ-рибОк;) - лоша прогноза и от него. Кофти ГМО, дума.




Тема Re: Друго.нови [re: saksun]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 21:54



за такива изпълнения е късно. още в началото, на интервютата много говорихме и за политическия живот /и обама намесихме/, и за бизнеса /все пак тогава исках да блесна/ ... освен това с колегите постоянно си говорим по всякакви теми ...

ще е шизофренично да се преструвам на някой друг, а не съм и добра актриса.

освен това усещам, че е привлечен е чисто на физическо ниво, химията действа и глупостите не отблъскват. днес нарочно се включих в разговор на колежките за кърмене, пишкане и пр. на бебета -- не го отблъсна, даже се включи охотно в темата





Тема Re: няма да изкарамнови [re: saksun]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 21:57



не искам, не ме бива да въртя номера, не съм такъв човек. а да извличам полза от това пък абсурд



аз съм от хората, които ги мислят нещата и не спят спокойно, ако вътрешно не са ок



Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.01.15 22:01



Точно три пъти съм влизала в други роли с разни, дето се имаха за много големи и преуспели хора. Само дето не бяха хора. И в трите случая си изиграх перфектно сценариите и постигнах победи. От тях зависеше съдбата на други хора и се радвам, че успях да им помогна.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: няма да изкарамнови [re: Taigun]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 22:05



е, благодаря за подкрепата



тука няма как да има победа -- той няма да се разкара от фирмата -- даже му кроят още по-висок пост; работата ми ще зависи все повече от него; вече усещам протективно поведение от негова страна, за което ще трябва да си платя по някакъв начин, а колегите започват да ме мразят ...

изобщо не ми пасва тая роля, неудобна ми е и затова решавам да бия отбой в името на спокойствието



Тема Re: няма да изкарамнови [re: impulce]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 22:13



опипва почвата, опитва се да се сближава, напъха се във всичките ми проекти, идва на срещи, които не го засягат. мейлва ме по всяко време на денонощието за щяло и не щяло, готви се за командировката ни



но всъщност оглеждането и дългото взиране най ми скофтва нещата, щото да те зяпат в устата, циците и знам ли къде още е меко казано изнервящо като трябва да общуваш с човека на всеки половин час



Тема Re: няма да изкарамнови [re: Luchezara]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 22:15



Няма ли кой да те защити във фирмата?

има. някои колежки вече са забелязали по-особено отношение. едната е по-възрастна и предложи да съдейства да се преместя поне в друго помещение.



Тема Re:нови [re: bushido]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.01.15 22:19



Непременно се възползвай. Може да потърсиш съветите й.




Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано28.01.15 22:24



... как би могла да ти съдейства за преместване? Познава някой от собствениците ли?

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: няма да изкарамнови [re: sladunka medunka]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 22:30



по-скоро е от 9 години там и би могла да убеди по-големия шеф, че в нашата стая е доста шумно и моята работа изисква повече концентрация. а между другото, тя особено недолюбва младия, може би затова мина на моя страна.



Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано28.01.15 22:34



.... хм, внимавай... да не се окажеш проблем... работодателите не обичат хора „проблеми”... и ако все пак повече залагат на него, може да пожертват тебе... върши си сама нещата... това с шума можеш да го кажеш на големия шеф сама... тя,разбира се може да те подкрепи

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано29.01.15 00:29



Изчетох всичко и се присъединявам към мнението на Тайугуна! Ако усетиш, че нещата прекалено загрубяват, не се трови!
Като скорпи на скорпи ти стискам палци и пращам страшно много позитивни вълни!





Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано29.01.15 01:21



Изиграй го влюбена според мен. И го помоли да стои по-далече от теб, защото много те привлича, а не искаш да изневеряваш на съпруга си заради детето. А и ти е шеф и осъзнаваш колко непрофесионално е от твоя страна да се влюбиш, но привличането е много силно и тн.
Първо, жена, която е е недостъпна е по-привлекателна и ще отнемеш от тръпката му, второ ще изговориш нещата без да е неудобно за него, а напротив - сякаш ти си тази, която е хлътнала... и така ще можете да се договорите какво да правите на работата и дали да не се преместиш в друга стая, отдел... и тн.
На съпруга си обаче разкажи ситуацията.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 29.01.15 01:26.



Тема Re:нови [re: Amelia Pond]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.01.15 01:52



Така ще й се лепне съвсем и няма отърване.




Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано29.01.15 09:05



Здравей. Ти за секс-играчка ли си наета или за работа? Твоят професионализъм и твоят опит ли са причината да си там или нагонът на младежа? Смяташ ли, че ако си наета по симпатии, имаш истински шанс за развитие, респективно - шанс да си ок с това работно място, че да държиш така силно на него? Следя ти темата, защото тези апетити са ми през шишарката и ви се чудя на вълненията, на сегашната ми работа ако се случи ден без сексуални закачки и мръсни вицове, ще реша, че сме фалирали или че някой е умрял. Аз държа да се цени работата ми и ако причината да бъда някъде е друга, значи не са ме оценили за това, което умея. Не разбирам съветите за лавиране и измъкване с номера и затова ти пиша. Видяла си какво става, и той сто процента е наясно, че знаеш, кажи му директно, че си стъпила на това място с цел да бъдеш полезна, за да работиш и да вадите пари. Докажи му, че повече полза ще има от теб като служител, отколкото като любовница. Жени за кеф под път и над път, а специалист като теб е един на хиляда, да си направи сметката оная работа ли му е по-важна или портфейлът. Какви са тия пърденета, лош вид и разговори за бебоци. Ако не си наета, за да бачкаш, да се бориш за общото благо дет се вика, да виждаш резултати от труда си и да се чувстваш удовлетворена, а си наета само защото на някого си се видяла сладка, значи не ти е мястото там. Той да отговори веднъж защо точно те е наел и ще ти се изясни много бързо искаш ли да кюташ на така получена позиция или не. Пасивността ти само изостря глада.


/Това е мнение от човек, кой си вдига задника без притеснения когато не се чувства добре някъде. Разбирам, че не всички са така и приемам, че за теб може да е ужасна вероятността да се окажеш без работа, но се тревожиш и както е тръгнало, ще ти се отрази на работата, а хората сме склонни и да се разболяваме от стрес. Както и да постъпиш, ти желая да излезеш спокойна и здрава от ситуацията, успех.



Тема Re: казуснови [re: bzzn]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.01.15 10:20



Като цяло съм съгласна с теб. Но има някои нюанси:

1. в такива казуси не става въпрос за "сексуални закачки и мръсни вицове"

2. "Докажи му, че повече полза ще има от теб като служител, отколкото като любовница." - този младеж е в нещо като роднинска фирма. Друг се грижи за ползите и просперитета на фирмата. Той е там под чадър, на хубаво местенце. И от тази позиция неговата полза от любовница най-вероятно е по-голяма, отколкото фирмените дела, които са чужда грижа.

Такава му е логиката - решил е, че му се чука и не му пука. Някои е забравил да го научи на професионализъм, на ценности, но той явно е във фирма, в която може да прави каквото си поиска.




Тема Re: казуснови [re: bzzn]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано29.01.15 21:07



между другото, аз вече реших да се махам, това е ясно. междувременно обаче ми дадоха важен проект, ще работя усилено по него поне още два месеца, създадох си връзки с клиенти, за които преди само съм мечтала. тъй че не е съвсем ялова работата.

номерът е да се преместя в друго помещение за мое спокойствие, да си довърша проекта и да се махна все пак с нещо зад гърба си като клиенти и нещо добро в портфолиото.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.01.15 21:14



стой там докато можеш, щом ти е важно в професионален план. прави се на маймуна, завеяна, неразбрала и т.н. докато може. гледай да се движиш към твоята цел и не се страхувай от тоя навлек. не съм чела цялата тема, но според мен трябва да разкажеш на мъжа ти за ситуацията. понякога те дават много точни съвети. първоначално може да му кипнат ..., но ще отшуми.

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 29.01.15 22:03.



Тема Re: казуснови [re: Luchezara]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано29.01.15 22:01



Като се старае човек да бъде максимално кратък, се губят някои неща. Сега каквото и да кажа, ще дойде ненужно, понеже чета в пълен преглед и под теб мернах, че жената е взела решение.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано29.01.15 22:04



Много добре. И да платиш с известно количество нерви около господина, поне ще има защо. Звучиш спокойна, значи всичко ще е наред.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано29.01.15 22:07



... чудесно... браво, виждаш ли изход има от всяка ситуация... мда, остави мазния лигльо и се махни с клиенти и нови шансове...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано30.01.15 00:54



Аз си мисля - когато дойде момента и решиш да напуснеш, дали да не пробваш с малко по-твърдо поведение. Така и така си тръгваш, може пък да не се наложи.

Примерно седмица или две преди да напуснеш говори с него по-твърдо. Кажи му, че не понасяш такова отношение и ако не се промени, ще напуснеш. Може пък да те остави на мира.
Ако всичко продължи, може да пробваш да поговориш и с някой началник. Нищо не губиш, ако не ти хареса реакцията им, така или иначе си решила да напускаш.
Обаче ако нещата се оправят ..., ще е супер.

Поне е някакъв шанс.


Редактирано от Luchezara на 30.01.15 00:56.



Тема Re: казуснови [re: Luchezara]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано30.01.15 14:01



Мисля, че това е една наистина много добра идея.
Преди години имах големи проблеми с директния ми началник. Нямаше нищо сексуално, тя беше жена, но се отнасяше с мен по начин, който е съдим.
Бях на около 21-22 и изкарах 4 месеца ей така без да кажа нищо. В деня, в който реших да си тръгвам, срещнах се с директора и други колеги, обясних им ситуацията и противно на очакванията ми- не само че всички ме подкрепиха, но и дявола изхвърча след седмица...а можеше да си спестя тези 4 месеца мъки!
Важно е да се сподели с някои от началниците (може би не точно таткото на въпросния мухльо), може и да остане изненадана от реакциите бушито.





Тема Re: казуснови [re: kikimor]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано31.01.15 15:02



Аааа, не! Само това да не прави, ами мераклията се съгласи? Кво ще прави колежката тогава? Колкото и да съм любител на тройките, тази идея не я одобрявам.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 31.01.15 15:12.



Тема Re: казуснови [re: The Stranger]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано31.01.15 15:11



На влизане у тях само може да добави, че мъжа и има и по-особени мераци!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: казуснови [re: kikimor]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано31.01.15 15:15



Ха-ха! Това ми хареса, но е добре да го каже предварително, за да е информиран мераклията какво го очаква. Достатъчно е да спомене, че не прави секс без мъжа си, който си пада и по мъже...в смисъл, че може да го покани на тройка, само ако е готов да си даде дупето...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: казуснови [re: The Stranger]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано31.01.15 15:32



Не, сервира се в последния момент с думите, че мъжа и много го харесва и ще бъде много мил с него! И ако може да изскочи отнякъде някой с вид на Реджеп Иведик - гарантирам палене на подметки и заобикаляне отдалече в следващите десетина години!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: казуснови [re: kikimor]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано31.01.15 15:47



... жестоко,

и тогава ще разбере пичът как се чувстват мацките, когато ги ухажва...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: coffeemate]  
Автор nikie (учен)
Публикувано01.02.15 09:27



Най добре да не ми казва, че като ида в оня офис и като го почна оня навлек, и татко му и чичо му и всичките му братовчеди - накрая и майка му и баба му ще ритам из офиса на семейната им фирма. Дееба недоклатените лайненца дееба. Така един задник в костюм щях да ритам на една бензиностанция - добре че беше жената да ме озаптява.



Тема Re: казуснови [re: nikie]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано01.02.15 09:36



Партньорът трябва да знае. Ако не е наясно и ухажорът реши да предприеме някакви ексцентрични инициативи - може да стане недоразумение.





Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано01.02.15 10:26



Най-лесно е човек да се откаже.
А мислила ли си да му станеш любовница и да го настройваш срещу другите жени, докато положението експлоадира, и чак тогава да офейкаш?



Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.02.15 13:35



и аз това имах предвид. има всякакви гадняри- ще вземе да и направи номер- начини бол. и фейсбук и телефон и адрес- всичко сигурно вече му е известно по един или друг начин.
обаче, ако е буен като ники- май по-добре въобще да не обелва дума. ще му навлече по-големи проблеми с една жалба в полицията.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано01.02.15 14:13



Буши,

попрочетох десетина - петнайсе отговора и се хванах за главата, то не бяха пръцкания, коремни неразположения, то не беше чудо ...

няма да стане така, а и е най-вероятно да си навлечеш проблеми

най-логично ми се вижда, щом и той е семеен и има малко дете също, да ги поканиш на един семеен уикенд с децата и половинките ... събери ги някъде било в парк, било в заведение с детски клуб, било на ски ... като се запознаеш ти с жена му и той с мъжа ти съвсем по друг начин ще започне да разсъждава ....

другият вариант - е да поканиш само него ... в хотел :)



Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.15 14:16



Да покани и родата му до девето коляно! Защо пък не?!



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: казуснови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано01.02.15 14:19



сакси,

хубаво е човек първо да мисли а после да говори ... иначе се получава .. както направи ти ;)



Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.15 14:21



Предлагаш вариант, в който подозираш, че мъжът на Бушидо ще се влюби в жената на шефа й ли? Глупости говориш.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: казуснови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано01.02.15 14:25



ами всъщност не съм предлагал такъв вариант, но това не ти пречи да си мислиш глупости





Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.15 14:27



А защо събираш всички заедно? Как ще поканиш колега, който ти упражнява сексуален тормоз, ако правилно разбирам, да си купонясва със семейството ти?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: казуснови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано01.02.15 15:06



ами замисли се малко ...



Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.15 15:09



Много ще му пука. Без замисляне.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано01.02.15 15:10



При жените това не действа така, често даже има обратен ефект.



Тема Re: казуснови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.15 15:13



Ами причинителят на сексуалният тормоз ще се самоозапти след подобна среща, ако е нормален средноинтелигентен индивид.



Тема Re: казуснови [re: Vitalite]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано01.02.15 15:16



Така е, при повечето мъже това действа силно охлаждащо. Той и сега знае, че има съпруг и деца, но в момента това са някакви абстрактни образи, почти без влияние.



Тема Re: казуснови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.15 15:17



Ако е нормален индивид ще се спре и от това, че колежката му е показала, че не са й приятни ухажванията му.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: казуснови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.15 15:17



И най-вероятно го прави от скука. А сблъсъкът с реалността често действа отрезвяващо.



Тема Re: казуснови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.15 15:21



Мммне... при голяма част от мъжете няма такава закономерност.
А и с драматичната склонност на много дами да го играят недостъпни, дори и когато желаят взаимност, мъжете често са съвсем объркани от сигналите, които им се подават.



Тема Re: казуснови [re: Vitalite]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано01.02.15 15:24



Като стана въпрос за сблъсък с действителността, сещам се за един случай отпреди няколко години, в едно село близо до Дупница грък имаше шивашки цех и си позволявал разни неща. Както и да е, сигурно не е било нещо фрапиращо, обаче накрая започнал да заключва работничките и да ги пуска кога прецени, че са си свършили работата. Мъжете се събрали и така го тупали, че близо месец лежал в Пирогов и оттам се прибра направо в Гърция





Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано01.02.15 15:53



Това със семейните събирания няма да даде никакъв положителен резултат. напротив

Така навремето, със любовницата ми запознахме семействата и си ходехме на гости. И в един момент, когато мъжът и се върна изненадващо от работа и почти ни хвана на стойка (добре че бяхме оставили ключа в бравата) се направихме че сме се събрали да гледаме снимки. и мина номерът.
та искам да кажа че семейните познанства не действат отрезвяващо. освен ако мъжът и не е боксьор. а тя каза че е по-скоро обратното положение

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: казуснови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.15 16:04



Тъжна история.



Тема Re: казуснови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.15 16:08



В обсъжданата история не мисля, че авторката подава грешни сигнали и всъщност прикрива желанието за интимност с шефа си.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: казуснови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.15 16:10



Не казвам, че тя го прави.

Абе що ли се обяснявам с теб?!





Тема Re: казуснови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.15 16:12



Наистина, защо?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: казуснови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.15 16:20



Ами защото и ти душа носиш. Колкото и да ме дразнят глупотевините ти!



Оубаче, често те хващам как се правиш на неразбрала само и само, за да продължиш диалога.



Тема Re: казуснови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.15 16:23



Кой диалог? Този, който ти започваш с мен ли? Е, и аз затова ти отвръщам. Защото душа носиш... уж.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: казуснови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.15 16:30



Давам си сметка, че ще ме разбереш от раз, и няма да имаме нужда от допълнителни обяснения, е една от моите глупотевини!





Тема Re: казуснови [re: Vitalite]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано01.02.15 20:56



Щом е бройкаджия, може просто да прецени мъжа й, да акцентира на качествата, които той няма и да продължи да натиска. Такива хора нямат никакви скрупули.




Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано01.02.15 20:56



това ми беше първоначалната идея и на мен -- да запознаем семействата и така сред детска глъчка, хапване и семейна раздумка всичко да се изпари. само че не успях, тоя смешник няма никакво желание да ме запознава с жена си. откакто съм там от два месеца и половина тя нито веднъж не е била в офиса, никога не я е споменал, чат пат се сеща, че има дете.

междувременно стават забавни неща ... след кратък тийм билдинг и нови набези по-висшите от него вече се досещат какво става и го кротнаха малко, казано му е да не ми диша във врата и да ме остави да си водя проекта

... както споменах, той има роднини сред собствениците, в чиито интерес е да се запази имиджът му на сериозен мъж.

та малко по-спокойно дишам в момента. малко ми е притеснено за командировката, която предстои, но планирам да се заредя със сандвичи и списания и да се барикадирам в стаята, че на тийм билдинга се видя, че алкохолът не е добра идея в случая.



Тема Re: казуснови [re: BVMunchausen]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано01.02.15 20:59



се направихме че сме се събрали да гледаме снимки





Тема Re: казуснови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано01.02.15 21:02



Съгласна съм с теб. От това, което аз съм видяла като опит, най-вероятно няма да му пука. Той така или иначе знае, че те е омъжена.




Тема Re:нови [re: bushido]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано01.02.15 21:08



Това е чудесно. Не можеш ли в бъдеще да получиш помощ (по въпроса) от тези, които са го кротнали? Ето, че си имаш някакви закрилници.






Редактирано от Luchezara на 01.02.15 21:10.



Тема Не се занимавай с глупости.нови [re: bushido]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано02.02.15 14:49



1) Проверяваш къде живее (би трябвало да е лесно).

2) С възможно най-сладък глас и съвсем небрежно му казваш нещо от типа на "Знаеш ли, адвокатът ми - Страшимир Ебахтимамов - живее много близо до вас - миналата седмица ви е видял с жена ти и детето. Ей, този Фейсбук съвсем ни лиши от анонимност и защита! Двамата с тъст ми са расли заедно, после и казарма, въобразява си разни неща, бди над семейството като цербер, дори и да няма от какво и за какво.."

3) Ако горното не е достатъчно (в 90% случаите би следвало да е), пак мимоходом споделяш - намигайки заговорнически - "Ти не ме разбра, миличък. Едвам го сдържам Ебахтимамов да не представлява не само мен, но и жена ти. Мисля, вече й има номера."
Game Over - 99.9%

4) Ако пичът е 0,1%я процент...
Ми метни една снимка да те видим бре, мама му стара -- щом някой ще се самоубива финансово, професионално и житейски заради теб!...

~*~


Тема Re: Не се занимавай с глупости.нови [re: dePhil]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано02.02.15 14:52







Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано02.02.15 15:52



Радвам, че твоя казус има развитие! Дръж ни в течение преди и след командировката и евентуално приложи съветите на Дефи!



Успех, целия клуб е с теб!



Тема Re: Не се занимавай с глупости.нови [re: dePhil]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано02.02.15 21:02







Тема Re: Не се занимавай с глупости.нови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.02.15 21:34



... за всеки случаи научи няколко отбранителни техники, от кое и да е източно бойно изкуство...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Не се занимавай с глупости.нови [re: dePhil]  
Автор nikie (учен)
Публикувано03.02.15 05:40



Голям си, бре Фил!



Екстра подход.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано04.02.15 16:41



явно е тежък случай .. или пък ти съвсем си му взела акъла ;)

знаеш ли номера с рускинята и чеченеца ..... той е за в краен случай, но определено можеш да го адаптираш и използваш





Тема Re:нови [re: ViktorKrummm]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано05.02.15 02:38



Какъв е номера с рускинята и чеченеца?




Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано05.02.15 09:11



За пръв път ли ти се случва да те зяпат?
Айде, де. Голяма работа. Човекът си рисува сърчица, какво толкова. Дори и дума не ти е казал, доколкото разбирам. Не можеш да спреш хората да те заглеждат. Чак не ми се вярва да не си се научила как да живееш с това. Прекалено много внимание му обръщаш.
Сега, ако трудно си сдържаш мерака е друга работа.

Редактирам.
Има един-единствен сигурен начин да разкараш навлек, без да замесваш семейства, адвокати и т.н.
Намираш начин да му кажеш, че мъжа ти е невероятно надарен и преди него изобщо не си знаела какво всъщност е сексът. Казваш му го като на приятел, с когото можеш свободно да говориш за това тъй като не възприемаш другите мъже като мъже.
Обаче, ако долови даже отблясък на интерес от твоя страна ефектът ще е обратен :-)

единак, в синьо.

Редактирано от thehuntermuster-57605 на 05.02.15 09:30.



Тема Re: казуснови [re: Amelia Pond]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано05.02.15 09:20



В никакъв случай.
Влюбена жена, която сама разкрива чувствата и желанията си, докато оправдава дистанцираността си с някакви морални задръжки, представлява много сладко предизвикателство. Мъжът има +безкрайност възможности да намери начин да ги заобиколи. Тя съвсем конкретно си му поставя задача така.

единак, в синьо.


Тема Re: рускиня и чеченецнови [re: Luchezara]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано05.02.15 14:19



в общи линии, наемаш една рускиня(хубавка) да отиде при жена му, да звънне на врата, да се усмихне и да и каже:

"Слушай мойто момиче, аз съм любовницата на мъжа ти. Събирай си партакешите и се изнасяй от апартамента, щото аз ще се нанасям!"

А когато жена му се възмути и започне да спори и казва:

"Нали знаеш, че за 200 долара мога да наема един чеченец, дето да ти види сметката. Едва ли искаш да стигнем до там?! Давам ти 3 дена да се изпариш."

после си врътва дупето и изчезва ....

познай като се върне мъжа и какво ще му се случи :)



Тема Re: казуснови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.02.15 14:20



Как така да не е голяма работа?


На теб ще ти е приятно ли дъщерята на шефа, изключително грозна, с малки цици и голям гъз, ама иначе ужасно надута и противна, да реши да те преследва всекидневно на работа?? Да ти рисува сърчица и намига при споменаването на следващата командировка?

Трудно е да се предвиди реакцията на подобен тип мъже (ако изобщо може да ги наречем мъже), така че това което предлагаш си е игра с огъня.



Тема Re: казуснови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано05.02.15 14:31



може и да е игра с огъня, ама тя чергата и вече гори .... и то яко!

даже може да ги събере да си поговорят, като преди това напъха нещо в слиповете на мъжа си, за да потвърди визуално информацията за надареността му!!!!

разбира се, жената на колегата също ще забележи





Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.02.15 15:07



Изводът на тази тема е - съвет от мъж за подобен казус- твърдо НЍЕ!





Тема Re: рускиня и чеченецнови [re: ViktorKrummm]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано05.02.15 15:48



Ами ако мъжът, знаейки, че наистина няма любовница рускиня, се обади в полицията?




Тема Re: рускиня и чеченецнови [re: Luchezara]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано05.02.15 16:02



и какво ще каже ? дошла е една мацка да гони жена ми



а жена му, като си го знае какъв е, дали ще му повярва

все пак има някакъв риск, за това съм написал че може да се адаптира ... иначе, това е вариантът в който се прилага в Русия, към чужденци



Тема Re: казуснови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано05.02.15 16:03



хммм, а ти погледна ли съветите от повечето жени ?



Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.02.15 16:15



Да, всичко прочетох.
Жените поне не я съветват да ходи да му се предлага, защото тя изрично подчерта, че той не я кефи и е нахално бащино синче (а тези са от най-противните и могат да бъдат по-големи гадняри от жените)...затова и не и препоръчваме да си играе с огъня.





Тема Нека не забравяме два важни момента:нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.02.15 16:42



1) Ако пичът иска да я чука, ще долавя и ще си въобразява "отблясък на интерес" във всичко, което тя казва и прави.

2) В светлината на горното, я си представи - как тя обяснява, че 23те сантиметра на мъжа й са я преродили, като жена. На което онзи келеш гордо се ухилва с: "Ами, на мен ми е 25 и малко.." И вече е титанично убеден в реципрочността на мераците си.
Какво правим/следва тогава?

Затова - далеч от тези разговори, споменаване (приятелско!) на адвокати и семейства и - пълен лед.

~*~


Тема Re: казуснови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано05.02.15 18:05



това

даже може да ги събере да си поговорят, като преди това напъха нещо в слиповете на мъжа си, за да потвърди визуално информацията за надареността му!!!


ли наричаш да му се предлага?



Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.02.15 18:53



По-скоро това-

Тогава покани шефа ти на тройка с мъжа ти у вас! Е тва ако не го откаже окончателно.....

Изиграй го влюбена според мен. И го помоли да стои по-далече от теб, защото много те привлича, а не искаш да изневеряваш на съпруга си заради детето. А и ти е шеф и осъзнаваш колко непрофесионално е от твоя страна да се влюбиш, но привличането е много силно и тн.

Достатъчно е да спомене, че не прави секс без мъжа си, който си пада и по мъже...в смисъл, че може да го покани на тройка, само ако е готов да си даде дупето...

А мислила ли си да му станеш любовница и да го настройваш срещу другите жени, докато положението експлоадира, и чак тогава да офейкаш?



Тема Re: казуснови [re: Francuzoikata]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано05.02.15 20:00



Въпреки всичко не познавате мъжете.........



Повечето мъже обичат да бъдат ловци, когато се превърнат в жертва-инстинктивно бягат.
Затова беше предложението ми да го покани на тройка.... има и продължение, ако все пак се навие.....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: казуснови [re: kikimor]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.02.15 20:35



Повечето или една част, но не всички.
А от подобни елементи никога не знаеш какво да очакваш...





Тема Re: Нека не забравяме два важни момента:нови [re: dePhil]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано05.02.15 20:39



Изобщо не е задължително да си въобразява каквото и да било.
Този не е ненормален. Просто изпитва желание към нея, което може и да не е толкова натрапчиво изразено, колкото тя го описва. Поне до момента, освен демонстрация на внимание, нищо друго не виждам. Никакъв проблем няма да се създаде, ако разбере, че и е неприятно. Просто ще вдигне рамене и ще пристъпи към следващата.

Изпадал съм в ситуация, в която колежка си е въобразявала, че упорито я свалям(сигурно още си го мисли) по две причини. Първо, неспособна да различи обикновена вежливост от флирт и второ, мерак да се оглежда в мъжки очи. След като ограничих всякакви контакти с нея за да не и подхранвам фантазиите, тя реши, че имам лично отношение към нея, защото не ми обръщала внимание. Ми, тъпо е...


Относно другото, естествено, че няма да рискува с нещо незначително. При това не е необходимо да посочва цифри. Достатъчно е да раздалечи пръсти на около 30-на см и да зарее замечтано поглед. Ще свърши работа. Ако пък пичът се подсмихне... ми... то тогава навярно ще има нова тема, олицетворяваща емоционалните турбуленции на драматичните терзания по задържането любовта на живота от уважаемата ни съклубарка :-)

единак, в синьо.


Тема Re: казуснови [re: Francuzoikata]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано05.02.15 20:41



И това е вярно, затова имаше продължение...... А и живота не е нещо в което има строги правила.......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: казуснови [re: kikimor]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.02.15 21:08



Дам, ние си говорим, но Бушито се пече на огъня...





Тема Re: Нека не забравяме два важни момента:нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.02.15 21:12



И ти си прав, да видим какво ще се случи във 2ра серия...

~*~


Тема Re: Нека не забравяме два важни момента:нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.02.15 21:14



Ти говириш от позицията на човек, който има горчив опит в подобна ситуация, но представи си, че казва истината и че наистина положението е доста тягостно. Няма нищо по-лошо от това да се събуждаш всяка сутрин с НЕЖЕЛАНИЕ за работа.

Също така си мисля, че повечето жени (изключвам социапатите) усещат интуитивно ако мъжа насреща има сексуален интерес. Не мисля, че е весело да ти рисуват сърчица по време на работна среща или разни подмятания по цял ден.





Тема Re: Нека не забравяме два важни момента:нови [re: Francuzoikata]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано05.02.15 21:29



Ама какви подмятания? Аз не прочетох нищо такова. Гледал я с премрежен поглед, рисувал сърца, измислял и задачи. Шефа.
Не казвам, че бушидо няма основания да си мисли подобни неща. Убеден съм, че повечето жени безпогрешно различават мъжките домогвания още в зародиш, но защо такава паника? Тя да не е вързана на ясла? Безгласна робиня, безропотно поемаща шефските мераци, с огромно неудоволствие. Като не и допада, да си го изрази ясно. Точно както една жена може. С отношение, с думи, с каквото и е дал господ. Ако не го направи рискува онзи да си въобрази, че се колебае и да мине границата.

единак, в синьо.


Тема Re: Нека не забравяме два важни момента:нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.02.15 21:36



Тук мненията ни се пресичат и аз не мога да повярвам как може да си мълчиш и да не казваш нищо, аз не бих успяла..най-малкото да издържаш на всекидневния стрес..


п.п. бях останала с впечатлението, че е имало и подмятания.



Тема Re: Нека не забравяме два важни момента:нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано05.02.15 21:45



... абсолютно съм съгласна... казва се гласно на човека, после на шефовете... аман с тези притворности нашенски... има и кретени, които няма да чуят и ще създават неприятности... има и тъпи шефове, които ще погледнат на нея като на човек създаващ проблеми... каквото и да е, подобни маневри, да мълчим, да внимаваме, да се съобразяваме с гадняра, са неуместни и водят до усложнения ... понякога и до секс в офиса, последван от : да си мълчим, че да не разберат вече жена му, мъжът и, шефовете, колегите и т.н. и от трудно обяснимото, аз не исках, ама той ме насили и аз кво да правя седях... и никой не разбира подобно поведение...
... между другото и мъже има такива, които бъркат веселото и лежерно поведение с флирт и сексуално желание... изобщо има си хора с много лоша самооценка и с никакви възможности да тестват реалността...не ми се разказват примери от личния живот, но си ги има такива, на които няма как да обясниш каквото и да било и затова най-добре да си далеч...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано06.02.15 15:20



за чужди щуротии не отговарям!

ако имаш забележка към нещо мое - можем да го коментираме



Тема Re: казуснови [re: ViktorKrummm]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.02.15 15:31



Крумчо Вълчо,

Нямам забележки. Тук е свободен форум, недей свиква, че все някой ще върви подире ти за глупости.


Аз имам време за убиване, но Бушито не е ъпдейтвала скоро...освен за нещо по-приятно да си говорим.



Тема Re: глупостинови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано06.02.15 15:58



ако това е начин, да кажеш че си ме обвинила за чужди глупости - о.к. извинението се приема, въпреки настъпателната му форма



но с условие, да не рецидивира .. поне не към мен.

иначе, много ме кефи мнението на една известна мацка, че глупости има смисъл да се правят само за оргазми и за пари

ако ти се говори за това - о.к., на линия съм .... понякога



Тема Re: глупостинови [re: ViktorKrummm]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.02.15 17:06



Ааа, не си ме разбрал правилно.
Споровете са полезни за спорта, но ако си усетил нападение, то е в главата ти.


Аз съм тук да убивам време и говоря за секс.

Хахаха, права е тази мацка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.