Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 07.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: bushido]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.01.15 22:19



Непременно се възползвай. Може да потърсиш съветите й.




Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано28.01.15 22:24



... как би могла да ти съдейства за преместване? Познава някой от собствениците ли?

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: няма да изкарамнови [re: sladunka medunka]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 22:30



по-скоро е от 9 години там и би могла да убеди по-големия шеф, че в нашата стая е доста шумно и моята работа изисква повече концентрация. а между другото, тя особено недолюбва младия, може би затова мина на моя страна.



Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано28.01.15 22:34



.... хм, внимавай... да не се окажеш проблем... работодателите не обичат хора „проблеми”... и ако все пак повече залагат на него, може да пожертват тебе... върши си сама нещата... това с шума можеш да го кажеш на големия шеф сама... тя,разбира се може да те подкрепи

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано29.01.15 00:29



Изчетох всичко и се присъединявам към мнението на Тайугуна! Ако усетиш, че нещата прекалено загрубяват, не се трови!
Като скорпи на скорпи ти стискам палци и пращам страшно много позитивни вълни!





Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано29.01.15 01:21



Изиграй го влюбена според мен. И го помоли да стои по-далече от теб, защото много те привлича, а не искаш да изневеряваш на съпруга си заради детето. А и ти е шеф и осъзнаваш колко непрофесионално е от твоя страна да се влюбиш, но привличането е много силно и тн.
Първо, жена, която е е недостъпна е по-привлекателна и ще отнемеш от тръпката му, второ ще изговориш нещата без да е неудобно за него, а напротив - сякаш ти си тази, която е хлътнала... и така ще можете да се договорите какво да правите на работата и дали да не се преместиш в друга стая, отдел... и тн.
На съпруга си обаче разкажи ситуацията.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 29.01.15 01:26.



Тема Re:нови [re: Amelia Pond]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.01.15 01:52



Така ще й се лепне съвсем и няма отърване.




Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано29.01.15 09:05



Здравей. Ти за секс-играчка ли си наета или за работа? Твоят професионализъм и твоят опит ли са причината да си там или нагонът на младежа? Смяташ ли, че ако си наета по симпатии, имаш истински шанс за развитие, респективно - шанс да си ок с това работно място, че да държиш така силно на него? Следя ти темата, защото тези апетити са ми през шишарката и ви се чудя на вълненията, на сегашната ми работа ако се случи ден без сексуални закачки и мръсни вицове, ще реша, че сме фалирали или че някой е умрял. Аз държа да се цени работата ми и ако причината да бъда някъде е друга, значи не са ме оценили за това, което умея. Не разбирам съветите за лавиране и измъкване с номера и затова ти пиша. Видяла си какво става, и той сто процента е наясно, че знаеш, кажи му директно, че си стъпила на това място с цел да бъдеш полезна, за да работиш и да вадите пари. Докажи му, че повече полза ще има от теб като служител, отколкото като любовница. Жени за кеф под път и над път, а специалист като теб е един на хиляда, да си направи сметката оная работа ли му е по-важна или портфейлът. Какви са тия пърденета, лош вид и разговори за бебоци. Ако не си наета, за да бачкаш, да се бориш за общото благо дет се вика, да виждаш резултати от труда си и да се чувстваш удовлетворена, а си наета само защото на някого си се видяла сладка, значи не ти е мястото там. Той да отговори веднъж защо точно те е наел и ще ти се изясни много бързо искаш ли да кюташ на така получена позиция или не. Пасивността ти само изостря глада.


/Това е мнение от човек, кой си вдига задника без притеснения когато не се чувства добре някъде. Разбирам, че не всички са така и приемам, че за теб може да е ужасна вероятността да се окажеш без работа, но се тревожиш и както е тръгнало, ще ти се отрази на работата, а хората сме склонни и да се разболяваме от стрес. Както и да постъпиш, ти желая да излезеш спокойна и здрава от ситуацията, успех.



Тема Re: казуснови [re: bzzn]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.01.15 10:20



Като цяло съм съгласна с теб. Но има някои нюанси:

1. в такива казуси не става въпрос за "сексуални закачки и мръсни вицове"

2. "Докажи му, че повече полза ще има от теб като служител, отколкото като любовница." - този младеж е в нещо като роднинска фирма. Друг се грижи за ползите и просперитета на фирмата. Той е там под чадър, на хубаво местенце. И от тази позиция неговата полза от любовница най-вероятно е по-голяма, отколкото фирмените дела, които са чужда грижа.

Такава му е логиката - решил е, че му се чука и не му пука. Някои е забравил да го научи на професионализъм, на ценности, но той явно е във фирма, в която може да прави каквото си поиска.




Тема Re: казуснови [re: bzzn]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано29.01.15 21:07



между другото, аз вече реших да се махам, това е ясно. междувременно обаче ми дадоха важен проект, ще работя усилено по него поне още два месеца, създадох си връзки с клиенти, за които преди само съм мечтала. тъй че не е съвсем ялова работата.

номерът е да се преместя в друго помещение за мое спокойствие, да си довърша проекта и да се махна все пак с нещо зад гърба си като клиенти и нещо добро в портфолиото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.