Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 07.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: няма да изкарамнови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.01.15 21:43



Трябва да му върти най-кошмарни номера. Но с невинен вид. И всичко да е в нейна полза, наистина. Такива като този, друго не заслужават.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: няма да изкарамнови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.01.15 21:45



Забравяте, че й е пряк началник.




Тема Re: няма да изкарамнови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано28.01.15 21:47



... те такива като този са измислили „въртенето на номерата” ... но да опита, само, да не се забърка още повече... тя не ми изглежда притворна и лицемерна, може да не се справи добре...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано28.01.15 21:54



+1 към Сладункиното мнение - май нямаш истински полезен ход в тая ситуация... а от пунически войни и пирови победи едва ли се нуждаеш. Направо не мога да повярвам, че казвам това

, обаче... изиграй "момичето си отива" и си спести ядове излишни и умОрени за нЕма нищо нервни клетки! Успех, каквото и да решиш: ти си скорпи, ще се справиш.


П.С. Мисля те с притеснение всичките тия дни... изчетох темата открай докрай и на моя човек (почти винаги вбесяващо прав философ-рибОк;) - лоша прогноза и от него. Кофти ГМО, дума.




Тема Re: Друго.нови [re: saksun]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 21:54



за такива изпълнения е късно. още в началото, на интервютата много говорихме и за политическия живот /и обама намесихме/, и за бизнеса /все пак тогава исках да блесна/ ... освен това с колегите постоянно си говорим по всякакви теми ...

ще е шизофренично да се преструвам на някой друг, а не съм и добра актриса.

освен това усещам, че е привлечен е чисто на физическо ниво, химията действа и глупостите не отблъскват. днес нарочно се включих в разговор на колежките за кърмене, пишкане и пр. на бебета -- не го отблъсна, даже се включи охотно в темата





Тема Re: няма да изкарамнови [re: saksun]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 21:57



не искам, не ме бива да въртя номера, не съм такъв човек. а да извличам полза от това пък абсурд



аз съм от хората, които ги мислят нещата и не спят спокойно, ако вътрешно не са ок



Тема Re: няма да изкарамнови [re: bushido]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.01.15 22:01



Точно три пъти съм влизала в други роли с разни, дето се имаха за много големи и преуспели хора. Само дето не бяха хора. И в трите случая си изиграх перфектно сценариите и постигнах победи. От тях зависеше съдбата на други хора и се радвам, че успях да им помогна.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: няма да изкарамнови [re: Taigun]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 22:05



е, благодаря за подкрепата



тука няма как да има победа -- той няма да се разкара от фирмата -- даже му кроят още по-висок пост; работата ми ще зависи все повече от него; вече усещам протективно поведение от негова страна, за което ще трябва да си платя по някакъв начин, а колегите започват да ме мразят ...

изобщо не ми пасва тая роля, неудобна ми е и затова решавам да бия отбой в името на спокойствието



Тема Re: няма да изкарамнови [re: impulce]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 22:13



опипва почвата, опитва се да се сближава, напъха се във всичките ми проекти, идва на срещи, които не го засягат. мейлва ме по всяко време на денонощието за щяло и не щяло, готви се за командировката ни



но всъщност оглеждането и дългото взиране най ми скофтва нещата, щото да те зяпат в устата, циците и знам ли къде още е меко казано изнервящо като трябва да общуваш с човека на всеки половин час



Тема Re: няма да изкарамнови [re: Luchezara]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано28.01.15 22:15



Няма ли кой да те защити във фирмата?

има. някои колежки вече са забелязали по-особено отношение. едната е по-възрастна и предложи да съдейства да се преместя поне в друго помещение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.