Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема казус  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:22



помагайте, рабоатта е сериозна.

имам нова работа и шеф, с 5 години по-малък от мен, разглезено и богато мамино синче. гледа ме с премрежен поглед, навсякъде е по петите ми, измисля ми задачи, които да изпълняваме заедно с него, на оперативка рисува сърца на листа пред мен, изобщо държи се доста изтрещяло. отначало си мислех, че се филмирам, но вече съм сигурна, че е реално.

тоя знае, че имам семейство, той също е женен и има малко дете. почна да остава на работа и след края на работния ден и да ми измисля разни тъпотии, за да ме бави и мен



изобщо не знам кво да правя, как да се държа?? държа на тази работа, защото ми дава добри възможности и не искам да я загубя. егати тъпата ситуация.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.15 17:26



... ти какво искаш да правиш?

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: sladunka medunka]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:34



искам да остана на тази работа поне година и половина. но с тоя сме в една стая, седи зад мен и ако продължи това поведение ще ми е много напрегнато и ще ми пречи на работата.

чудя се как да си запазя мястото, като същевременно го "отрежа" на това начално ниво.

иначе пичът е физически привлекателен, но това няма никакво значение. малка подробност е и че е син на един от собствениците на компанията.



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:35



Хумор - прави се на глупава, жалвай се за семейни неща - все едно да пробудиш съчувствие колко е болно детето и т.н. - за да не те кара да оставаш извънредно и дистанция.
Детето да ти е тема номер едно нон - стоп, ако оставате насаме по някаква причина.
Успех.





Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.01.15 17:39



лошо...малко са мъжете, които могат да приемат мъжката, че няма да им се отвори парашута. готви се за смяна на работата в бъдещето



Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано25.01.15 17:39



Ами да атакуваш е решението! Почваш да му натрапваш семейството си - снимки на детето, снимки на мъжа ти. говориш колко силно го обичаш, споменаваш колко е надарен и добър (ако се стигне до такива разговори), колко оси щастлива с него и всякакви неща в тази насока.

в същото време по никакъв начин не показваш и за най-малките проблеми в семейството си - винаги говориш по тел с мъжа си с влюбен глас , не му повишаваш тон и т.н.

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: казуснови [re: impulce]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:40



хаха, даааа, интуитивно правя точно това - отнесох си снимка на сина ми, споменах между другото, че откакто съм майка държа да съм у дома навреме. но явно му минава покрай ушите.

ще видим. мислех да увелича разговорите с мъжа ми по тел. но пък ме е страх да не се приеме като прекъсване на работата. абе ще го мисля





Тема Re: казуснови [re: bushido]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.15 17:43



... не му обръщай внимание... сприятели се с него, говори му за семейството си, питай го за неговото...сложи снимка на детето си на бюрото... помоли мъжа си да ти се обади няколко пъти в края на работния ден и уж случайно да дойде да те вземе... запознай ги... и така... няма нищо страшно, няма да те изнасили... страшнотое, ако имаш кофликт със себе си, т.е. искаш го, а не бива...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: казуснови [re: BVMunchausen]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:44



Ако е влюбен нещо...може да го подразни възхваляването на конкурента. По- млад е, очевидно - щом дращи и сърдца на всеослушание - и невъздържан..



Тема Re: казуснови [re: BVMunchausen]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано25.01.15 17:47



може би някой път мъжа ми да ме вземе от работа ... но преди няколко дни му се обадих да се консултирам с него за един компютър и после онзи накара IT-то да пробва разни неща по компа ми 1 час, та съжалих



сега се сетих, че мога умилително да питам за неговото дете и за жена му, т.е. да наблегна колко хубаво семейство има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.