Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За бившитенови [re: Francuzoikata]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано25.01.15 16:52



За мен западните общества е въпрос на време да се изчерпат в сегашния си вид, или съм в голяма грешка. Постиженията не могат да се отрекат, но самите ценности, които ги налага начинът на живот, имащи за основа неудовлетворението, човек да се раздава на 200 процента за нещо ново и шарено, за сметка на природата си. То и в Бг отдавна е така, само блясъка е по-слаб и на моменти не си струва.



Тема Re: За бившитенови [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 16:53





Казус 1- ще и кажа, че добре се е отървала. Ами, обяснението, че чакал- чакал тя да завърши, чакал да си намери работа, апартамент, че да не я остави така без нищо...а защо не можел да чака още няколко дни? Че е зальохан, такъв си е младежа, ама те повечето дето сега се пръкват са такива...Последната случка на Мари- сайт за запознанства, започва да се вижда с един господин на около 32 години, всичко е ок в началото. Виждат се веднъж седмично, защото и двамата работят много, но все пак се чуват почти всекидневно по телефона и така минават 1-2-3 месеца...изведнъж, без никаква причина, младежа изчезва. Първите няколко дни Мари само го псува пред мен, на 4-5тия започва да се притеснява, праща смс, няма отговор...и така две седмици. Тя накрая наистина си беше помислила, че той е умрял. А то какво се оказа- след две седмици мълчание, момъка все пак и звъни да и каже, че преоткрил своя приятелка от детските години, на която иска да даде шанс. Но не всички звънят!

Казус 2- Напълно е възможно. Доколкото знам, сексът им яко куца. Елеонора недоволна, че не само любимия поддържа кореспонденции, ами и очевидно не я обгрижва достатъчно често. Наистина ли има вероятност този глупак да се върне при бившата? Ей такова развитие на сценария не бях очаквала.



Тема Re: За бившитенови [re: sladunka medunka]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 16:56



Хммм...
Добре, ти вече знаеш, а какво да правим ние, младите момичета?
Не искам някой да ме зареже, за да разбера какво представлявам и чак тогава да се върне при мен? Че аз дотогава толкова ще съм го преживяла, че изобщо няма да искам да чуя за него.



Бай дъ уей, едната от историите е моята, та затова така заинтересована чета и отговарям. Доста загубена съм в последно време.



Тема Re: За бившитенови [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 16:57



Ти дори още не си достигнала разцвета на сексуалността си!
При жената, тя очевидно е 35-45!





Тема Re: За бившитенови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.01.15 17:00



Не си в голяма грешка, а си прав за всичко.
Всичко, което човека прави срещу природата си, му се връща десеторно- еманципацията е само един от много проблеми, ами всичките извращения, депресии, стресове...Франция примерно е номер 1 по продажбата на анти-депресанти, тук ти ги изписват като аспиринчета.





Тема Re: За бившитенови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:07




О, колко благородно...да изгубиш времето и да пръснеш емоциите на някого..чакайки да се уреди битово. Това е то - кавалерство. Звучи добре, като загриженост, инак.
Вярвам ти, че хората са изтрещели.

Казус 2: не, не мисля, че ще се върне, но мисля, че може да се разделят с Елеонора, ако има проблем с интимността. Връщането ми се струва по - малко вероятно заради детето - от нейна страна, дистанцията и онова мислене..няма да отглеждам чуждо дете, независимо колко харесвам майката. Поне у нас - мисля, че мъжете малко страдат от такива предразсъдъци. Още..романтиката отдалече е едно, откъслечните срещи и среднощните чатове - друго, а да си преместиш ежедневието на другия край на страната - трето. Мисля, че той просто флиртува.



Тема Re: За бившитенови [re: Francuzoikata]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.01.15 17:12



... втората е твоята, нали? :-) :-) :-) помислих си го, докато чета... незнам, вие си трупате опит сега, така че няколко зарязвания и нови връзки не са изключени... мисля, че проблема е в това,че лесно започвате връзките и имате много изисквания и затова бързо се разочаровате... не превръщайте всеки секс във връзка и не следете толкова много критериите,на които да отговарят мъжете... нещо много на анкета или тест ми приличат тези избори... дай му да попълни теста и ако набере необходимия минимум да идва в къщи с пижама и четка за зъби...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: За бившитенови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.01.15 17:14




Според мен, малко се бърка, когато се спряга директната връзка секс - възраст.
По- скоро е зрялост- себепознание - удовлетворение, без оглед възрастта. Но добре звучи, де.
Ще видим какво ще предложи годината на Овцата!



Тема Re: За бившитенови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано25.01.15 17:21



На-дървената!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: За бившитенови [re: Francuzoikata]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано25.01.15 17:28



Излишни драми.......

Никой не може да обича за двама! Времената са такива - хората не са си толкова близки, дори и гаджета. Не са си тъй необходими.
Лесно се свиква с хубавото и се забравя....Просто за да уври една кратуна е необходим минимум цицини по нея и докато не ги набавиш не спираш да търсиш остри ръбове!

Няма за какво да се съжалява. Трупаш опит, поуки и продължаваш напред!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.