Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема това дето го казватнови  
Автор Хищник1 (СилеН)
Публикувано09.01.15 21:11



За сериозните връзки, че секса е повече от колкото като си свободен електрон просто не е вярно.



Само отбелязвам.

Интересно ми е, защо другите жени ме възбуждат толкова много всъщност като се замисля, всичките жени ме възбуждат без моята, и си мисля при всички мъже ли е така?


Така ми се иска да си намеря да убия някоя от секс



Тема Re: това дето го казватнови [re: Хищник1]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.01.15 21:17



Дай малко повече детайли де.
Колко време сте заедно, имате ли пари, деца, гледачки, любовници...секса зависи от много неща.





Тема Re: това дето го казватнови [re: Francuzoikata]  
Автор ХищниК1 (СилеН)
Публикувано09.01.15 21:19



Ми няма детайли, просто отбелязвам, че бих скъсал гащичките на всичко женско дето ми се изпречва, с изключение на жена ми към която нямам никаква възбуда та искам да питам колегите мъже и при тях ли е така.





Тема Re: това дето го казватнови [re: ХищниК1]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.01.15 21:30



Ееее, щом темата е само за мъже, няма да коментирам тогава.





Тема Re: това дето го казватнови [re: Хищник1]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.01.15 21:47



Дано моят мъж никога не го напише това в някой форум. Не че е лошо, че споделяш и си искрен. Просто се замислих и ми стана чоглаво. Как така всички жени ще го възбуждат. Без мен.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: това дето го казватнови [re: saksun]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.01.15 21:52



Оооо, че ти не познаваш ли Хишо?

Стар клубар, който преди искаше да е*е всички жени...явно след няколко години и задомен, промяна няма.





Тема Re: това дето го казватнови [re: Francuzoikata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.01.15 21:55



Оо, познавам го. Той по-рано доста пишеше в клуба. Не ми е странно, че има желание към много жени, а другото... Но той си знае.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Странна изповеднови [re: Хищник1]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано09.01.15 22:27



Какъв е смисълът да живееш с някого, когото не харесваш, не те привлича и не се чувстваш щастлив с него? Би ли могъл да си отговориш харесваш ли се изцяло? И ако има нещо в теб, което не харесваш, не е ли точно то, което те отблъсква в жена ти?

Аз нямам подобни терзания.

Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.


Тема Re: Странна изповеднови [re: Chromanin]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.01.15 22:34



С Хишо сме горе-долу набори, та имам идея какви са му терзанията...заминава млад за чужбина, бори се, получава някаква горе-долу сносна работа и започва да търси жена...защото нали така, след определена възраст трябва да се задомиш? Само че никой не му казва на горкия, че жена не се ''търси'', а особено в чужбина...трудна работа..



Тема Re: Странна изповед [re: Chromanin]  
Автор Хищник1 (СилеН)
Публикувано09.01.15 22:36



Ми нищо не ме отблъсква, жена ми е страхотна манекенка, и много добра, абе по всички критерии 6, ама някак си явно съм като жвотните искам това на вън дето бяга и да го хвана за дупенцето.

Щом като гледам дори Саксънчо бих опнал, а са горе долу в двете части на скалата ако ме разбираш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.