Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Боксершортс  
Автор c@t ()
Публикувано03.01.15 17:35



Преди малко докато проверявах листите ми с желания в амазон, заландо, мираподо (това е старото Отто), и кое беше другото което ми спами мейла..

Приятеля ме помоли да видя за боксершортс и ми описа какви иска, защото редовно оставя без прани шорти, защото всички били в коша за пране


Гледам аз в амазон, идея нямам от такива апарати и решавам да чета рецензии, какво пишат другите мъже.

Скролвам надолу и гледам = първа рецензия от Елика или каква беше = жена, следва още една жена, после още една - били купили шорти за мъжете си, даже рецензии пишат и се възмущават как единия се обринал, а на другия му били малки гащите

Мисля = тия са луди, скролвам надолу и гледам други артикели О! гледай яко Голяма забава, не намерих шорти каквито иска моя приятел, ще трябва да гледа сам защото на мен вече не ми се зяпа.



Кои всъщност са купувачите (не тези, които ги носят) на боксершортс?
мъжете
жените



ААх ето тези бяха първите, които ме отклониха от търсените





Тема Re: Боксершортснови [re: c@t]  
Автор Refurbished (Мъж-Мечта :-))
Публикувано03.01.15 21:20



Аз използвам слипове и предпочитам да си ги купувам сам, а не някой друг да ми ги пазарува. Все пак съм голям мъж и отдавна се грижа за себе си.

As a freelancer I have the option to not put all my eggs in one basket!!!



Тема Re: Боксершортснови [re: Refurbished]  
Автор c@t ()
Публикувано03.01.15 21:50



Един наш приятел също носи слипове, видях го когато ни беше нагости за 3 дни, но моя приятел ме беше предупредил

Представяш ли си как обсъждаме гащите на хората

Въпрос на ъ и аз не знам на какво, на вкус и усещане кой какви шорти носи.
Аз се втрещих като видях колко много жени пишат рецензии за мъжки долни гащи и о! ужас! как се обринал мъжа или му стягали.

Моя приятел купи на дъщеря ми мега-сешоар със някаква анти/йонизираща функция ли бил не знам, стана специалист за сешоари, ама това пак е ок, защото има мъже с всякакви коси, та и там е шарено, но мъжко бельо, а и пишат че гащите са за мъжете им....



Тема Re: Боксершортснови [re: c@t]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано03.01.15 22:56



Нещо май не схващам точно въпроса, но ако става дума за нормално мъжко бельо (боксерки или слипове), то аз отдавна нося боксерки, по-удобни са от слиповете, по-мъжки са, освен това слиповете отдавна са демоде.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Боксершортснови [re: The Stranger]  
Автор c@t ()
Публикувано04.01.15 12:34



Кой ти купува боксерките? Ти или жена ти? За това става дума в темата





Тема Re: Боксершортснови [re: c@t]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано04.01.15 13:52



Всичко сам си купува.
За щастие, все попадам на мъже, които носят боксерки...обожавам да нося мъжко бельо, но не и да го купувам.





Тема Re: Боксершортснови [re: Francuzoikata]  
Автор c@t ()
Публикувано04.01.15 14:15



Хехех и аз мога да напиша "Всичко сам си купува", но истината е че го мързи, не му се зачнимава и купува само защото другия изход от ситуацията е да носи всеки чифт боксерки по 3 дни без да са прани



За носене на мъжко бельо - на мен ми се струва ужасна идея.
Веднъж исках да изляза за малко в градината, но бях по т-шъртка. Гледам във всекидневната на дивана джинсовите 3/4 гащи на моя приятел. Мислех да ги обуя за малко, но установих че мога да вляза с 2та крака в единия крачол и да ги вдигна до кръста. Обаче не могжех да ги закрепя за да се придвижвам без да ги държа с 2 ръце Събух ги и отидох да взема моите джинси



Тема Re: Боксершортснови [re: c@t]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано04.01.15 16:30



Ами напиши тогава.


Твоя го мързи и ти се доверява, а моя се конти повече от мен. Покрай него научих, че имало специална ароматизирана вода за ютията (аз почти не гладя) и досега не бях имала такъв грижещ се за себе си младеж- никога не пропуска да се намаже с кремче след душ, парфюми, марфюми, а за дрехите да не говорим- има сигурно повече от мен. Модерните мъже са такива....затова и рядко му купувам неща, защото като го знам какъв е капризен, не искам да рискувам..
За разлика от теб, аз обожавам да нося мъжки дрехи, имам си мини-колекция...най-вече на бивши доста слаби гаджета, защото сегашното е високо и доста мъжествено, трудно бих му крала дрехите, а на всичкото отгоре не обича да му ги взимам. ..



Тема Re: Боксершортснови [re: Francuzoikata]  
Автор c@t ()
Публикувано04.01.15 16:48



И мен като ме мързи за такива неща, от които не разбирам, какво ще правим?


Накрая седна до мен докато чатя тук, разгледахме боксерките, избра някакви спортни от ония на Пума, те всичките еднакви, само цветовете различни и ги поръчах от моя акаунт, защото е прайм. Сега трябва да ми преведе парите на моята сметка, защото много спешно, разбираш ли, боксерките ще са в понеделник тук, когато сме на работа и няма кой да отвори вратата, после трябва да му подпиша пълномощното да ги вземе от пощата от мое име. (пак стейшъна вече не я ползвам) Мъже - нищо не разбират от шопинг.

Хахаха преди 12 години, когато дъщеря ми беше малка, веднъж я намерих в стаята под стълбите, където са прахосмукачката и ютията, надигнала шишето с вода за гладене и пие.

Моя приятел каза че омекотителя и водата за гладене които купувам миришат на бейби-пръдня.
Затова неговите дрехи винаги се перат отделно, а моите и на дъщерята и с омекотител

До сега мъж никога не ме е надминавал в тоя аспект, даже мъжкото гадже на един наш приятел, а гейовете уж били много информирани по въпроса. Хм макар че той е доста поддържано момче. Веднъж като бяхме на диско седяхме двамата и докато оглеждахме другите жени, безобразно облечени, изведнъж ме попита " Ти не се ли чувстваш в тоя локал ова дрест?" Направо ме застреля (бях с къса тъмносиня тясна рокля без ръкави)



Тема Re: Боксершортснови [re: c@t]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано04.01.15 17:56



На колко години е твоя приятел?
Аз съм на 27 и говоря за последните поколения мъже....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.