Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Изводи  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано19.12.14 22:46



Самотата е хиляда пъти по-добра от най-добрия брак.

Алкохола и музиката са сто пъти по-добри от секса.

Парите са десет пъти по-добри от любовта.



Тема Re: Изводинови [re: FlLerO99]  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано20.12.14 01:31



Рязко не те подкрепям... Да олабиш в тясно, чисто ново пиче... Несравнимо...

Путколюбец
Лахудзи и то...


Тема Re: Изводинови [re: FlLerO99]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано20.12.14 21:22



виждам, че си изоставил пълния член ... и това е добре, защото дразнеше употребата му навсякъде.

от друга страна, в мисленето не се наблюдава никаква положителна тенденция. в смисъл: кой нормален човек би предпочел да е потънал в самота, алкохол, с или без пари ...

ако си щастлив така, защо ти трябва да го утвърждаваш, пишейки за това тук?

според мен ти си водна зодия с всички произхождащи от това неща и това, което казваш е само за заблуда на противника (и най-вече на себе си).

блаблабла. никой не иска да е самотен, нещастен, алкохолизиран, социопат.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bushido на 20.12.14 21:23.</EM></FONT></P>

Редактирано от bushido на 20.12.14 21:24.



Тема Re: Изводинови [re: bushido]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано21.12.14 08:59



Първо по-добре сам отколкото зле придружен, по-добре сам отколкото зле придружен!

Това че съм и ще бъда сам съвсем не означава че ще съм и че съм нещастен. Напротив, така по този начин няма кой и коя да ме предаде, да ме дразни и да ми вгорчава живота. Няма предпоставка за войни и стоейки настрана от едно прогнило общество каквото е българското настъпва един дълготраен мир защото няма предпоставки за нови конфликти.

Алкохолизиран? Няма по-голям кеф от това да пиеш скъпо марково уиски и кампари пред лаптопа и да гледаш в yourtube.com поредния супер концерт на супер групата Rammstein. Далеч от проблеми, далеч от хора, далеч от женски предателства и курвенски номера.

Ако мисленето ми няма прогрес то определено не бъди толкова сигурна за интелекта ми.



Тема Re: Изводинови [re: FlLerO99]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано21.12.14 14:52



по този начин няма кой и коя да ме предаде, да ме дразни и да ми вгорчава живота

а защо непременно трябва да ти вгорчава живота? може да откриеш някоя, с която да ти е приятно да споделяш дори рамщайн



това, че някоя/и някога са те предавали, не означава, че няма свестни жени. просто трябва да използваш мислите си в тази посока.

thoughts become things, т.е. каквото мислиш, това получаваш, и ти това вярвам, че го знаеш!



Тема Re: Изводинови [re: bushido]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано21.12.14 14:56



Защото НЕ ИСКАМ!

Окончателно решение - след като българските жени ограбиха младостта ми с курвенските си постъпки аз ясно и категорично отказвам да създавам семейство с българска жена даже и да намеря точната това не променя нещата. Българка ли е значи е боклук, що е родно не е годно!



Тема Re: Изводинови [re: FlLerO99]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано21.12.14 15:00



ми вземи си НЕбългарка! половин дузина мои приятели имат азиатки за гаджета/съпруги и виждам, че са щастливи.



Тема Re: Изводинови [re: bushido]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано21.12.14 15:02



Никаква няма да вземам. Покрай сухото гори и суровото. Азиатка най-малко защото това е нисш генетически тип.



Тема Re: Изводинови [re: FlLerO99]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано21.12.14 15:36



ти пък за много висш материал ли се имаш? не виждам да си висок, синеок, шведоподобен тип

не се заяждам, а приканям за реална самооценка.



Тема Re: Изводинови [re: bushido]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано21.12.14 16:55



А като си направя реалната себеоценка и виждам че реално не съм нищо особено в такъв случай е просто изключено да приема някоя която е на моето или под моето ниво, аз не приемам нещо повече камо ли нещо относително равно или по-малко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.