Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Обикновеният човекнови  
Автор rumen77 ()
Публикувано05.12.14 21:32



Един стар приятел на колегата мина през работилницата, за нула време дигна кръвното на началника, обаче после говори само за секс. Един ден на път за работа, яздел си магарицата, обаче тя била разгонена, и по едно време някакво магаре от улицата дошло и се яхнало отзад. Човекът се опитал да слезе, обаче предните крака на магарето пропаднали в джобовете му, той се дърпал, но дрехата била доста здрава. Колегата вика – а тебе опъна ли те? Човекът се замисли, вика – само змия не съм опъвал, поне може да се извърти и да ме ухапе. После разправя за някакви алкохолици как му докарали магарицата. За да не изпадне от камиона, й заварили копитата, а като пристигнали и вдигнали каросерията да я спускат, тя си стояла права дори при наклон 30-40 градуса. Той извадил шише ракия. Вика- един път направих забележка на жена ми, че задникът й е станал като комбайн, а после като й посегнах, вика – за една сламка, няма да вадя цял комбайн. Викам, добре, щом ти не искаш, ще ходя при козата, слизам в обора, превивам й ухото и почвам да я стискам, тя почва да блее и по едно време слиза жена ми и вика – `как не те е срам от съседите!` И пак дойдохме на моето.



Тема Re: Обикновеният човекнови [re: rumen77]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано05.12.14 21:39



Е,определено не скучаете.



Тема Re: Обикновеният човекнови [re: Sarfa]  
Автор rumen77 ()
Публикувано05.12.14 22:30



Появяват се хора с различни истории и житейски възгледи. Точно един почне да те дразни, питаш се как попаднах тук, и идва друг и те изненадва





Тема Re: Обикновеният човекнови [re: rumen77]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано05.12.14 22:51



Говорим си за секс... а по-специално Румен: за зоофилия... Румене, Руменеее... и твойта не е лесна, хайван

!

Кво станА с тоя клуб, бре?!?



Тема Re: Обикновеният човекнови [re: Taigun]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано05.12.14 23:04



Как мислите Вие, са се сетили да изобретят презерватива преди толкоз хиляди години(някъде в Египет ли беше...)? То и истории с пресни женски трупове май имаше там(имаше една легенда за един дето се влюбил в такъв), ама както и да е.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?

Редактирано от MilitaryMinD на 05.12.14 23:07.



Тема Туй нЯщо ..нови [re: Taigun]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано06.12.14 00:58



.. добре че е ваксинирано. Срещу жени.

А вярвам и фертилните жени, да са добре ваксинирани срещу му. А козите и магариците не фащат от него. Слава Богу !!!

Така няма никва опасност да заплоди и се роди .. нЯщо подобно на него.

Пази Боже !!!



Тема Re: Туй нЯщо ..нови [re: borecom]  
Автор coffeemate ()
Публикувано06.12.14 11:21



не. румен не е зоофил или там както се казва. той просто презира секса. и си е поставил за мисия да ни откаже от секса, като ни внушава, че това е животинско и долно занимание.



Редактирано от coffeemate на 06.12.14 11:32.



Тема Re: Обикновеният човекнови [re: rumen77]  
Автор coffeemate ()
Публикувано06.12.14 11:23



обиквоненият човек вече е кът и трябва много да го пазим.



Тема Лао Дзъ?нови [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.12.14 12:29



Въпреки че съм на около 3000, +/-200-300 години(кой ли помни кога бе началото!!!) още не се чувствам достатъчно мъдра за титлата "обикновен човек".





Тема Re: Туй нЯщо ..нови [re: coffeemate]  
Автор rumen77 ()
Публикувано06.12.14 19:45



Няма ли да е смешна такава мисия, разни задръстеняци да се опитват да внушават на другите, че гроздето е кисело. По-скоро ми се искаше да поговорим за това как живеят хората по селата. За нашите корени един вид. Но както обикновено в темите, отначалото се излива предимно хейт и спам, докато не отпиши

Всеки ден виждам най-различни хора и понякога някой ми прави голямо впечатление. Човек, който не дава пет пари за важните работи, доброта, богатство, уважение... знае си неговите работи и друго няма. Говори небивали неща, напълно сериозен, когато се шегува, разказва, или като се бъзикат с него. Толкова е смешно, но не бива. Всички знаят, че трябва да останат сериозни, каквото и да им коства, за да не развалят магията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.