Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Кажи ми честнонови [re: saksun]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано12.12.14 22:25



Мастурбираш ли редовно?

Щото ако не,започвай още тази вечер.

Здравословно е.





Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор FILer099 (ЩАЗИ )
Публикувано14.12.14 00:47



Скъпа Саксън, ти живееш в България и пишеш в български форуми, сред общество от хора които определено не са с всичкия си. Пишеш с хора които нямат никакъв морал и следователно те не могат да се нарекат хора...



Тема Re: фрииик?нови [re: reborn2008]  
Автор wildwind-195929 ()
Публикувано14.12.14 03:37



Скъпа госпойце Павлова..,честно казано,никой май не може да Ви разбере! Тъй,като сте неква приказна героиня от собствения Ви хъйизмислен роман,ае..,моля Ви,драснете едно писмо,до оня набора- Дедо Ти Коледа,и не сдухвайте почти почтенната аудитория на тоз,иначе така духовит,никога нереалистичен,и изпълнен с безметежни копнежи за клубни срещи,и безкрайни оргии чат, с недоклатените Ви философии.... Пп/ таен обожател от друго време.., и в друг свят!





Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор wildwind-195929 ()
Публикувано14.12.14 03:49



Значи,за пореден път ще кажа,ае малко реализъм!



Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.12.14 13:21



"Лоша игра", "умнико", означава не само такава лишена от талант и въображение, а и непочтена, не-морална, зло-вредна. Преди да интерпретираш една дума или един израз, е добре(дори само като мисловно упражнение) да й/му предадеш поне три значения. А за читателят(чийто ум не е замаян от алкохол и наркотични вещества, разбира се), не е трудно да проследи и липсата на талант, и непоследователността в изграждането на образа, до степен достигането на очевидната му непочтеност и неморалност в поведението и действията.



Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано14.12.14 13:48



що тормозиш момчето, не мога да те разбера. напиня се и той да се изкаже- нека го прави! и той е човек и той има нужда от внимание и поле за изява. остави гората да се разлиства!



апропо, ти нали вече видя г-жа павлова? мисля, всяка надежда за равностойно съперничество/боричкане, дори клавиатурно, се загуби и драга ми Виталите, ние сме в позицията на тези, дето като видели чудото, паднали от коня и така и не се върнали в подходящо, за таз святост, положение на тялото. даже не ми е смешно ....

Редактирано от coffeemate на 14.12.14 17:00.



Тема Re: фрииик?нови [re: wildwind-195929]  
Автор coffeemate ()
Публикувано14.12.14 13:49



туй обръщение си го пообъркал, мен... към една друга особа /авторката на темата / се отнася. но то обяснимо е объркването ...



Редактирано от coffeemate на 14.12.14 13:53.



Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано14.12.14 14:40



Забавно е. Намекваш, че съм тъп наркоман и алкохолик, докато обясняваш за почтеността и морала си. Много висок морал, голяма почтеност! Явно под "лоша игра" имаш предвид своята.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.12.14 15:03



Тц, отново грешен анализ. Както неведнъж съм писала за себе си - аз съм Аморална - способна съм да приема различните. Това означава, че въпреки, че си "тъп наркоман и алкохолик" - по собствените ти форумни откровения, отчитам и наличието на интелект, колкото и закостенял и деградирал да е що се отнася до човечността и човешките взаимоотношения. А играта ми не е лоша - жестока е - предизвикат ли ме да играя. Но мисля да те пощадя, и да не продължавам диалога с теб - нито сега, нито когато и да е. Не ми благодари.



Тема Re: фрииик?нови [re: wildwind-195929]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано14.12.14 15:11



Лесно е бре - мнение на reborn2008!!!! - не го отваряте!, не го четете! и не се сдухвате!....
а инак аз си тренирам изказната образност ала Диван Пляскин (по-познат като многоуважаваният от мен г-н Иван Ласкин)

На Дедо ви Кораз съм му написала вече - "гаден манипулативен дърварино, не бях никак добра, според общественото мнение, особено последните 6 месеца от изминалата хронологична година така че пенджерите Оукли си ги купих сама!!!!!.... на особено добра цена два месеца преди преполагаемата ти визита - духай!!!! на мен ми писна да кибича в скапаната ти чакалня, за да си заслужа подаръците за тва, че съм добричка според незнам чии критерии.....
Хубавите неща се случват не на тези, които са добри/търпеливи/пУслушни.... а не тези, които си ги организират!


Достатъчно ясно ли е написано, wildwind 1959/2/9? ако не е, сакън не си натоварвайте двата неврона ша земат са скъсат та да ви паднат ушите.... е тва домашен жаргон и ако не знаете вица няма да зацепите смисъла.

оставила съм КЛУБЕТО на спокойствие, ако не сти забелязали.....
ПП обаче няма да е хорско да не информирам почитател ( таен обожател от друго време.., и в друг свят! ) за текущите си занимания.... много надменно ша да изглежда пък аз шшшшшшш(ТАЙНА)...... много държа почитателите ми да ме харесват.....

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.