Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 08.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Прероденче,нови [re: reborn2008]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 22:16



„невъзможно желание, фантазия“ няма как да се отнася за Саксуна. Колкото и да преиграва. А и преди преносното значение е било митичното чудовище, което много точно дефинира Саксито.
Време ти е да изключиш. Имаш нужда от почивка.





Тема Re: Прероденче,нови [re: Vitalite]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 22:36



Тя си е в нейния филм, ти в твоя. И двете преигравате.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Vitalite,нови [re: Vitalite]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 22:54



ти на кво точно гледаш - на боб, на кафе, на измита чинийка ? С кое значение съм използвала думата Химера става ясно от контекста на поста ми!

благодаря за допълнителното инфо; следващия път кЪт реша да ти пратя мои снимки ще са от Википедия.... леко съм засегната на чувство за неповторимата ми чудовищност ( секунди за откровение)- аз се боря с всите налични ми зъби и нокти и опашки за тоз имидж: е било митичното чудовище, което много точно дефинира... !!!!?????

Саксито????!!!!! - ама тя е руса, с бяла кожа, и най-много "разпоретина" да използва в речника си и сигурно и ни пуши и ни пие... въобще все едни готини женствени вторични полови белези....аз съм с опустушутелния празен поглед!!!!!да ти напомня само!!! (аз комплиментите си ги кътам!!!)

пп мерси и за това, че ме информира според теб от кво имам нужда - почивка било, пък аз бях останала с грешното впечатление, че ми се пуши цигара.... как да е? химерското ми его е амбицирано да се докаже, къде ли да го мобилизирам????? хубу.....ша ва остаа а спите.... претраквам вбесено с химерска опашка. и няа а сложа гадни заблудителни жълтеничави мутри ай разберете сига колко съм сириозна...

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: Прероденче,нови [re: MilitaryMinD]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано10.12.14 22:55



ти къде видя преиграване, в едно много добро вметване за истинското значение на думата? Което авторката на темата, поради ограничена обща култура, не знае?

и понеже не ми става ясно, ти защитаваш някого или просто се явяваш съдия?

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 22:57



таквиз неадекватни мъдрости пиши под нечии други постове.

Иначе, аз попрекалявам-признавам! с критиката - щот ми писна лошата игра на по "детски наивното и чисто Саксънче"(кавичките не са случайни!). Все пак, ценител съм на изкуството - а то не търпи моралисти без морал.



Тема Re: Прероденче,нови [re: BVMunchausen]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 23:16



Къде ли не! Вметването беше съвсем друго, там където се включих. Други роли няма ли?

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано10.12.14 23:18



Амчи нека мъдруват и защитници и съдии...ма само могат да се радват, че не съм изтряскала на мен каквот ми идва на ума ....

Баси тука си стана направо жива картинка на милата ни родина ...дет секуй идиот ще го галим по главата и ще го защитаваме ....от истината ....за самият него ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 23:22



Ако и беше лоша играта, щеше да си играеш своята без да се оплакваш.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 23:25



Само не знам кой ще Ви пази от вас самите. Ти да не си мислиш, че истината за теб не може да бъде казана по доста гаден начин?

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?

Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано10.12.14 23:27



Мислиш ли, че можеш да ме трогнеш

Пробвай Отворен....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.