Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Какво съм. Не знам  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.14 00:37



Жените да ме сочат с пръст. Мъжете да ме изпровождат с погледи.
С какво съм виновна? Не съм тигър. Тигърът Мърдок. Не съм Ния, прекрасната героиня на Димитър Талев. Нито срамежливата Рада Госпожина.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 10.12.14 00:39.



Тема фрииик?нови [re: saksun]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 01:00




дай да ти обясня, какво си- ХИМЕРА!!!!! Женорята така или иначе ще набират налягане, а мъженствените дори и под дърварска маскировка ша точат лиги.... да перефразирам един даровит "педераст" - По кофти от това да говорят за теб, е - да не говорят за теб!

пп деФил-ьо кофти късмет имате! уж имам регистрация пък не моа пиша в Споделено ша са наложи да проявите дисциплина и да ни ма читети!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: фрииик?нови [re: reborn2008]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.14 01:06



Пиши. Споделяй. Не мисля, че имаш прегради.
Доброжелателните и интелигентни хора ще бъдат четени винаги.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема :-)нови [re: saksun]  
Автор nikie (учен)
Публикувано10.12.14 07:41



Тежка, тежка роля ти е отредил животът.





Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор Blue Lady (вещица)
Публикувано10.12.14 12:15



Я дай малко по-конкретно!
За какво те сочат жените и с какви погледи те изпровождат мъжете?
Защото имам една случка с таксаджия, който беше възмутен от неблагоразумието на една "млада дама", облечена в дрешки по тялото и преливаща от телеса



Родена от пепелта!

Тема Re: фрииик?нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 15:57



"Химера" означава "млада коза" - ако не знаеш - направи си справка.

И е , което унищожава(ло) всичко по пътя си.



Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано10.12.14 19:04



Не задавай въпроси, знай отговорите. Всички отговори са в теб и само тогава ще знаеш истината.

Ти си това, което си. Всичко останало е в ума на другите – начин, по който те възприемат.

Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.


Тема Re: фрииик?нови [re: Vitalite]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 19:06



еми ето бе - с козоебчо всичко е наредено значи.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.12.14 20:35



Въпросът кои сме, откъде идваме и накъде отиваме - е тема на дълга и напоителна дискусия. Да не кажа - въпрос на житейско прозрение. Изключително неуместен въпрос. Песимистично настроена съм, че ще намериш отговорите на въпросите си точно тук.





Тема Vitalite,нови [re: Vitalite]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 22:08



В преносен смисъл химера означава „невъзможно желание, фантазия“


пак там от където си взела дефиниция!!!!!

Където и да идела (а тя ходела навсякъде, където поиска), Химера опустошавала всичко и разкъсвала хора и зверове.
Опустушеньету ша да е голямо!!!! Продължаваш ли да РеСтартираш, Vitalite ?????




I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Прероденче,нови [re: reborn2008]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 22:16



„невъзможно желание, фантазия“ няма как да се отнася за Саксуна. Колкото и да преиграва. А и преди преносното значение е било митичното чудовище, което много точно дефинира Саксито.
Време ти е да изключиш. Имаш нужда от почивка.





Тема Re: Прероденче,нови [re: Vitalite]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 22:36



Тя си е в нейния филм, ти в твоя. И двете преигравате.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Vitalite,нови [re: Vitalite]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 22:54



ти на кво точно гледаш - на боб, на кафе, на измита чинийка ? С кое значение съм използвала думата Химера става ясно от контекста на поста ми!

благодаря за допълнителното инфо; следващия път кЪт реша да ти пратя мои снимки ще са от Википедия.... леко съм засегната на чувство за неповторимата ми чудовищност ( секунди за откровение)- аз се боря с всите налични ми зъби и нокти и опашки за тоз имидж: е било митичното чудовище, което много точно дефинира... !!!!?????

Саксито????!!!!! - ама тя е руса, с бяла кожа, и най-много "разпоретина" да използва в речника си и сигурно и ни пуши и ни пие... въобще все едни готини женствени вторични полови белези....аз съм с опустушутелния празен поглед!!!!!да ти напомня само!!! (аз комплиментите си ги кътам!!!)

пп мерси и за това, че ме информира според теб от кво имам нужда - почивка било, пък аз бях останала с грешното впечатление, че ми се пуши цигара.... как да е? химерското ми его е амбицирано да се докаже, къде ли да го мобилизирам????? хубу.....ша ва остаа а спите.... претраквам вбесено с химерска опашка. и няа а сложа гадни заблудителни жълтеничави мутри ай разберете сига колко съм сириозна...

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: Прероденче,нови [re: MilitaryMinD]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано10.12.14 22:55



ти къде видя преиграване, в едно много добро вметване за истинското значение на думата? Което авторката на темата, поради ограничена обща култура, не знае?

и понеже не ми става ясно, ти защитаваш някого или просто се явяваш съдия?

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 22:57



таквиз неадекватни мъдрости пиши под нечии други постове.

Иначе, аз попрекалявам-признавам! с критиката - щот ми писна лошата игра на по "детски наивното и чисто Саксънче"(кавичките не са случайни!). Все пак, ценител съм на изкуството - а то не търпи моралисти без морал.



Тема Re: Прероденче,нови [re: BVMunchausen]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 23:16



Къде ли не! Вметването беше съвсем друго, там където се включих. Други роли няма ли?

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано10.12.14 23:18



Амчи нека мъдруват и защитници и съдии...ма само могат да се радват, че не съм изтряскала на мен каквот ми идва на ума ....

Баси тука си стана направо жива картинка на милата ни родина ...дет секуй идиот ще го галим по главата и ще го защитаваме ....от истината ....за самият него ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 23:22



Ако и беше лоша играта, щеше да си играеш своята без да се оплакваш.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 23:25



Само не знам кой ще Ви пази от вас самите. Ти да не си мислиш, че истината за теб не може да бъде казана по доста гаден начин?

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?

Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано10.12.14 23:27



Мислиш ли, че можеш да ме трогнеш

Пробвай Отворен....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 23:33



Ако те познавах, може би щях да те трогна без да ти задавам въпроси.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано10.12.14 23:41



Виж, като някой се навира сам в ролята на боксова круша, не можеш да критикуваш боксьорите че го млатят!

За теб, ако поне малко имаш обективна преценка, тази тема какво е? Чиста покана за малтретиране.

Аз се надявах, този път поне да се опитат да приложат максимата "убий глупака с мълчание", но уви, пак не стана! сърбят ги ръчичките и това е!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано10.12.14 23:44



Правилен отговор....

Ма ся схващаш ли къде е уловката ? Според мен уловката е, че граничи с малоумност човек да си пляска най-съкровените и дълбоки неща...ей тъй на мегдана с надежда, че ще срещне "Любовта на живота си"...или, че ще начеше "тясната" си каквото там.

Щот не съм мъж ...ма и като жена ...никакъв интерес няма да изпитам към индивид който ми навира ...Виж МЕ ВИЖ МЕ ...аз съм Лейди ДИ ( това от една песен )...

п.п. мен са ми казвали истината ...и си я знам ...и съм си я коригирала отчасти ...щот е в моя полза да го сторя...

Други просто не са готови ...а може и никога да не станат....

В този живот "равенството" дори в еволюционна гледна точка не е гарантирано.... и мога да твърдя дори ....невъзможно ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 23:45



На тези псевдозащитници, това им е начинът да разпалват огъня.





Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 23:49



Идва ред и на "убий глупака с мълчание".
Иронията е в това, че Саксън действително е жертва, но не моя, или на Джолката, или пък на коя да е реална или виртуална особа от женски пол.



Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано10.12.14 23:51



Виж ся ...според мен нито един от защитниците не е прост...

Единственото, което правят е да "защитават" първосигнално....ей тъй "по-слабият"...

Това по-принцип може да се третира като мъжество ...и е така ...ама ...не и в случаят..

Щот така наречената ни "жертва" си е чист агресор...във всяко едно отношение ...
....не са седнали да четат...че да го разберат... затова ги разбирам....и аз съм правила подобни изцепки...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 23:59



Да, възможно е да е точно както казваш. Аз понеже отдавна не реагирам тъй първично на това, което се вижда на моментна снимка, правена от сателит, и са ми леко непонятни тез амбициозни желания за защита на тоя дето "уж всички го нападат вкупом - пък той видите ли невинно защитава чистите си неопорочени убеждения".



Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано11.12.14 00:13



Витал...дай да послушаме Кофи, Френча, Барона и всите останали ...да я оставим да се самоудави във ...знаеш кво ся.... да не го казвам



Всеки новодошъл сам да си я прецени ...старите да си я дундуркат...въобще ...да и теглим една черта ...или добро или нищо ...

Доброто от мен си го е изразходвала отдавна ...и никога няма да напредне до там, че да си го извоюва обратно....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Хабсолютно.нови [re: BVMunchausen]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.12.14 00:14



Отново чиста провокация.





Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано11.12.14 00:22



Всички пеете едно и също с различни гласове. И ти плачеш за малтретиране, ама явно не си струваш усилието. Тази тема е женския еквивалент на твоите истории.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано11.12.14 00:28



Какво я бърка, при положение, че е напълно виртуална тук... Много хора се навират, не е само тя. На мен пък не ми харесва техния начин. Сори, ама губите съчувствието ми.



Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?

Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано11.12.14 00:45



защо бре, пробвай се да ме малтретираш :))

айде, че отдавна не съм наритвал никой и почнах да изглеждам много благ и хрисим!

ама едва ли ще се получи



ръсиш само глупости, а откровените глупаци не мога да ме възбудят.

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано11.12.14 00:53



Да не настръхна нещо? Може да се обърнеш към йетито, подхождате си.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Прероденче,нови [re: BVMunchausen]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 01:55



Защо авторката е длъжна да влага същото значение в думата, каквото и Виталите? Веднага идва заключението за ограниченост на общата култура, само защото чуждото мислене е трудно да бъде прието.

Точно както каза Reborn, в контекста на постинга й, би следвало да се възприеме преносният смисъл на "химера". Иначе е ясно, че за Виталите е по-удачен другият вариант, но всеки има правото на избор в случая.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 01:59



Това по-прилича на кокоша свада. В бокса все пак има правила. Само къде и кой е петелът, заради когото е цялата драма, не знам.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 02:03



Ти си част от жалката картинка. Излез от нея и се опитай да се впишеш в друга. Ама то с изтряскване на това, което ти дойде първо на ума, не става. Нужен е подбор на мисли и казване, малко финес и такт.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 02:04



Ехх, така е. Но не се оплаквам.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: Blue Lady]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 02:22



Всичко има в тези погледи и посочване с пръст. Надявам се, че поне одобрението в тях да надделява.

Всъщност в зависимост от обстоятелствата и чуждите постъпки, настроенията се менят. Като пример давам следният: на последната сватба, на която ходих, се проснах два пъти. Единия път токът на обувката ми се плъзна встрани, докато танцувах, а втория - се препънах в килима, докато бързах да съобщя нещо на едни от гостите.

Помислих "Какво ли ще решат за мен? Тази не може да регулира крайниците си или е пияна". В същия момент забелязах кумата, красива млада мацка, рускиня, как се тръшна в цял ръст на дансинга. Не съм злорадствала, тя не се удари силно, слава Богу, но се успокоих някак, че ей на, проблемът не е толкова в мен, подът е хлъзгав и на всеки може да се случи. И съответно на мен вече не гледат с лошо око, макар че надали някой е успявал да падне два пъти в рамките на една сватба.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: Chromanin]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 02:28



Прав си.

Но ако подаваш грешни сигнали, може да те възприемат не такъв, какъвто си. А човек понякога просто не умее да изрази правилно това, което мисли и чувства, или тонът му е неподходящ, а той не е искал да прозвучи така. Или смята, че върши добра постъпка, но тя минава през редица стъпки, които не я правят съвсем такава...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: impulce]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 02:31



Със сигурност няма. Най-малкото, заради тенденциозността в отношението, която виждам спрямо себе си.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 03:17



И да има новодошли, няма да се застоят в клуба, понеже някои от вас ще побързат да ги прогонят. Особено, ако идващите са от женски пол. Ясно е защо.

Само през трупа ми ще стане, обаче.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема :-)нови [re: saksun]  
Автор nikie (учен)
Публикувано11.12.14 05:58



За да си отговориш директно - почни с фактите, например на въпроса "Какво съм аз?" - в твоя случай е валидно "Онлайн потребител, който има много свободно време да пише в Интернет"

.



Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор Blue Lady (вещица)
Публикувано11.12.14 09:20



Ооо, прекалено много се филмираш ми се струва!
Какво значение има кой как гледа на теб? Държиш ли да си харесвана от всички?

Родена от пепелта!


Тема Да,нови [re: Blue Lady]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано11.12.14 10:01



и точно това е проблемът.

Но ти, като една от най-старите, но непознати за сегашните клубари, още не знаеш.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Blue Lady (вещица)
Публикувано11.12.14 10:56



Явно все още не съм изгубила форма


Ще се запознаем и с новите клубари /визирам и двата пола/ Но.. без да искам да обидя някой, едновремешната класна и цветна палитра много е избледняла.

Родена от пепелта!

Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано11.12.14 14:16



Всъщност няма никакво значение какви точно сигнали подаваш. При добро желание те винаги могат да бъдат възприети неправилно. Защото цялото ни възприятие преди да ни бъде сервирано минава през система за интерпретация.

Nothing gonna stop them as the day follows the night
Right becomes wrong, the left becomes the right...

Dire Straits – Ride Across The River

Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.


Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 15:50



sega ще се проявя като гаден и ще ти припомня, че ти тоя путьо дребнопишковец ми го защитаваше преди време... :)

ей не познавате хората и тва си е.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 15:53



ми след полудялата, агресивна и на моменти истерична рекламна кампания, която саксъна си провежда тука систематично от 5 години, на мене ми заприлича на девиантен педераст с хормонални проблеми. сметай, колко разбира от реклама и изобщо от писане на текст.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 11.12.14 16:02.



Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 15:54



льольо, ти намери ли си работа най-накрая или още висиш по цел ден с пропадналите си приятели наркомани, друсаш, пиеш и вечер псуваш, а вече може и да биеш баща си, който те издържа и изхранва? а, да те еба у пропадналяка прос?

кой тръгнал да ми се прави на мъж, алоу малоумници...

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 11.12.14 15:54.



Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 16:00



ето, ще те наритам отново, макар, че знам че е загуба на време - ти си педерастче с малка пишка с курвенски манталитет. освен тва на живо си мязал на мижитурка (кво да искаме от бивша писарушка, дето се чуди ква по-пропаднала курва да наебе). кво друго да кажа... ми май нема кво.



Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 11.12.14 16:00.



Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано11.12.14 16:35



Ти ли си бил мерната единица за мъж?



Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?

Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 16:45



кажи бе, не се измъквай като плужек, те еба у цигането. биеш ли вече баща ти като обърнете 1.5 литра парцуца вечер? ше те четеме ли и тебе скоро повестниците.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано11.12.14 17:04



Това да не ти са белите петна, педалче?

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано11.12.14 23:24



Човекоподобното, като ми предлагаше 50 лв. да ми правиш свирка, не бях "педерастче с малка пишка с курвенски манталитет"
а?



говори си с военния мозък - лика прилика сте си :)

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.12.14 00:05



А ти си индженер. Или друг любител на точните науки. Нали?





Тема Re: :-)нови [re: impulce]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.12.14 05:08



И ти си права, просто отбелязвам фактите

.

Не може да не се каже, че във всяка нова тема все повече преобладава самотрагичен и саркастичен тон, наистина смятам че сексито (опа саксито) трябва да излиза повече сред хора .



Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.12.14 05:13



Yetti болезнено откровен, както винаги

.



Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.12.14 21:11



Каквото почукало - такова се и обадило. Ще кажа като любител на бг поговорките. Пък и да е тематично.





Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано12.12.14 21:25



ей не познавате хората и тва си е

Ми не си гаден ...щот си е баш така в моят случай ....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано12.12.14 21:45



Шишко - алкохолно свита пишко, ако не си разбрал, нужда от защита аз нямам.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Кажи ми честнонови [re: saksun]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано12.12.14 22:25



Мастурбираш ли редовно?

Щото ако не,започвай още тази вечер.

Здравословно е.





Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор FILer099 (ЩАЗИ )
Публикувано14.12.14 00:47



Скъпа Саксън, ти живееш в България и пишеш в български форуми, сред общество от хора които определено не са с всичкия си. Пишеш с хора които нямат никакъв морал и следователно те не могат да се нарекат хора...



Тема Re: фрииик?нови [re: reborn2008]  
Автор wildwind-195929 ()
Публикувано14.12.14 03:37



Скъпа госпойце Павлова..,честно казано,никой май не може да Ви разбере! Тъй,като сте неква приказна героиня от собствения Ви хъйизмислен роман,ае..,моля Ви,драснете едно писмо,до оня набора- Дедо Ти Коледа,и не сдухвайте почти почтенната аудитория на тоз,иначе така духовит,никога нереалистичен,и изпълнен с безметежни копнежи за клубни срещи,и безкрайни оргии чат, с недоклатените Ви философии.... Пп/ таен обожател от друго време.., и в друг свят!





Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: saksun]  
Автор wildwind-195929 ()
Публикувано14.12.14 03:49



Значи,за пореден път ще кажа,ае малко реализъм!



Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.12.14 13:21



"Лоша игра", "умнико", означава не само такава лишена от талант и въображение, а и непочтена, не-морална, зло-вредна. Преди да интерпретираш една дума или един израз, е добре(дори само като мисловно упражнение) да й/му предадеш поне три значения. А за читателят(чийто ум не е замаян от алкохол и наркотични вещества, разбира се), не е трудно да проследи и липсата на талант, и непоследователността в изграждането на образа, до степен достигането на очевидната му непочтеност и неморалност в поведението и действията.



Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано14.12.14 13:48



що тормозиш момчето, не мога да те разбера. напиня се и той да се изкаже- нека го прави! и той е човек и той има нужда от внимание и поле за изява. остави гората да се разлиства!



апропо, ти нали вече видя г-жа павлова? мисля, всяка надежда за равностойно съперничество/боричкане, дори клавиатурно, се загуби и драга ми Виталите, ние сме в позицията на тези, дето като видели чудото, паднали от коня и така и не се върнали в подходящо, за таз святост, положение на тялото. даже не ми е смешно ....

Редактирано от coffeemate на 14.12.14 17:00.



Тема Re: фрииик?нови [re: wildwind-195929]  
Автор coffeemate ()
Публикувано14.12.14 13:49



туй обръщение си го пообъркал, мен... към една друга особа /авторката на темата / се отнася. но то обяснимо е объркването ...



Редактирано от coffeemate на 14.12.14 13:53.



Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано14.12.14 14:40



Забавно е. Намекваш, че съм тъп наркоман и алкохолик, докато обясняваш за почтеността и морала си. Много висок морал, голяма почтеност! Явно под "лоша игра" имаш предвид своята.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.12.14 15:03



Тц, отново грешен анализ. Както неведнъж съм писала за себе си - аз съм Аморална - способна съм да приема различните. Това означава, че въпреки, че си "тъп наркоман и алкохолик" - по собствените ти форумни откровения, отчитам и наличието на интелект, колкото и закостенял и деградирал да е що се отнася до човечността и човешките взаимоотношения. А играта ми не е лоша - жестока е - предизвикат ли ме да играя. Но мисля да те пощадя, и да не продължавам диалога с теб - нито сега, нито когато и да е. Не ми благодари.



Тема Re: фрииик?нови [re: wildwind-195929]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано14.12.14 15:11



Лесно е бре - мнение на reborn2008!!!! - не го отваряте!, не го четете! и не се сдухвате!....
а инак аз си тренирам изказната образност ала Диван Пляскин (по-познат като многоуважаваният от мен г-н Иван Ласкин)

На Дедо ви Кораз съм му написала вече - "гаден манипулативен дърварино, не бях никак добра, според общественото мнение, особено последните 6 месеца от изминалата хронологична година така че пенджерите Оукли си ги купих сама!!!!!.... на особено добра цена два месеца преди преполагаемата ти визита - духай!!!! на мен ми писна да кибича в скапаната ти чакалня, за да си заслужа подаръците за тва, че съм добричка според незнам чии критерии.....
Хубавите неща се случват не на тези, които са добри/търпеливи/пУслушни.... а не тези, които си ги организират!


Достатъчно ясно ли е написано, wildwind 1959/2/9? ако не е, сакън не си натоварвайте двата неврона ша земат са скъсат та да ви паднат ушите.... е тва домашен жаргон и ако не знаете вица няма да зацепите смисъла.

оставила съм КЛУБЕТО на спокойствие, ако не сти забелязали.....
ПП обаче няма да е хорско да не информирам почитател ( таен обожател от друго време.., и в друг свят! ) за текущите си занимания.... много надменно ша да изглежда пък аз шшшшшшш(ТАЙНА)...... много държа почитателите ми да ме харесват.....

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: фрииик?нови [re: coffeemate]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано14.12.14 15:36



АМИ объркал са!!!! нищо кат подобнооооо....!!!!! ей coffeemate, и ти ли бруте? този си е мой почитател пък.....

а за групово припознаващите се съфорумци - моята чудовищна особа и нежната чувствителност на Саксън не са двете виртуални проявления на една и съща персона....
ей сия една част от потребителите са вече абсолютно и втвърдено убедени, че и двете обитаваме една и съща черепна кутия....

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: фрииик?нови [re: reborn2008]  
Автор coffeemate ()
Публикувано14.12.14 16:57



а, не на мен тия.

никой не може да стъпи на малкия пръст на г-жа саксън! Оубедена съм!
п.с. еле пък да се вмести в една черепна кутийка ведно с нея...това даже като хрумване не подлежи на коментар и бива подминато с подобаващо високомерие !

Редактирано от coffeemate на 14.12.14 17:00.



Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано14.12.14 17:27



Пощади ме, че за друго няма да ти стигнат силите.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано16.12.14 18:55



чакай малко, посеркьо, нещо тотално си се объркал.

освен, че 50 лв. едва ли някой би ти платил за каквото и да е свързано с твоите гениталии, ти нали беше бивша военна писарушка? или пак се "бъркам", а?



Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано16.12.14 18:57



нужда от защита нямаш - това го оспори, съгласих се. но не гледам да оспорваш, че си путьо. поне да се беше опитал, не че не те знам, кво представляваш де. другия път като почнеш да псуваш баща си, защото не ти е купил розаво колело, с есети за мене и че ако бех там, най-вероятно щех да те почупя от бой.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 16.12.14 18:58.



Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано16.12.14 19:26



"Посерко" ще викаш на този, дето ти е срал в устата.
Аз още не съм, сигурно си пропуснах шанса, като не ти се навих за свирката



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано16.12.14 19:29



интересно, тук си доста отракан, а на живо си се държал и изглеждал като мижитурка? хормонални проблеми? опитвам се да поставям диагнози по жицата, без да съм учил много.

ти си си иначе жив посеркьо и пълна путка, мен ако питаш, ама едва ли ме питаш.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 16.12.14 19:29.



Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано16.12.14 19:45



ами защо не дойде да ме видиш на живо бре, бабаит? сигурно защото ти си мижитурката?

Изобщо дали можеш да проумееш, колко е отчаяно жалко, да се опитваш да обиждаш някой на външен вид, когото не си виждал и когато ти не си посмял да се покажеш на живо?!
дришльо!
ти да не си фен на "Левски"? същото помиярско поведение!



а на тази, дето ти преразказва как изглеждам, можеш да припомниш един цитат: "посредника е лайно"

изобщо се хабя да ти пиша, защото пред мен седят три нови клавиатури и искам да преценя коя да си оставя за основна :)
не разчитай да продължи дълго обаче.

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано16.12.14 19:55



къде да дойда бе, посеркьо?

не се съмнявай, че некой ден ще ме видиш и на живо да ми се предлагаш по същия педерастки начин, както си ми се предлагал и тука преди. ако си мислиш, че са ти се разминали шамарите, си в груба грешка.

ама както казах, ти си си путка, жалко педерастче и посеркьо и едва ли ще те шамаря много. ще ме разбереш само с поглед, подозирам.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано16.12.14 19:56



Остана и да тръгна да ти се обяснявам. Дори това е много за педераст като теб.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?

Редактирано от MilitaryMinD на 16.12.14 19:57.



Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано16.12.14 20:44



просто си представям как ще се насереш, като лапнеш Макаровия. Иначе се прави на голям юнак тук - никой не ти пречи.

обикновен софийски дришльо...

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 17:17



Ако искаш вярвай, но за мен е необходимо да се крия от хора. Не да излизам сред тях, както казваш. Трудна задача е. Носи определен риск. Онзи ден, например, щеше да ме шибне една кола, защото преминах на червена светлина като пешеходец, само и само да не ме спре един пациент и да се разлее в обичайната си логорея по никое време и на никое място.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Кажи ми честнонови [re: Monica123]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 17:18



Не мастурбирам редовно. Това проблем ли е?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Какво съм. Не знамнови [re: FILer099]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 17:21



Чета някои мнения по-горе и мисля, че наистина не е възможно клубари, уж нормални и имащи се за средно интелигентни, да са ги писали, Файле.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Да,нови [re: Blue Lady]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 17:26



Напротив, загубила си форма. Водиш се от мненията на старите клубарки за сравнително новите. Когато влязох в Дир-а беше така. Нищо ново под слънцето не е изгряло, май.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: фрииик?нови [re: coffeemate]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 17:31



Стъпи ми на малкия пръст, де! Не си способна. Дори не държиш на бойкота срещу мен! Не можеш и да гъкнеш срещу ми! Оттегли се с известно достойнство поне.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: фрииик?нови [re: reborn2008]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 18:25



Ако сме двуглаво чудовище... ужасявам се! Трябва да се пазим от някое петглаво, вероятно.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано18.12.14 18:36



хаха, ама верно ли, посерко? не ми казвай, че си чак толкова големо шубе и путка. а? верно ли? ше видим тая работа.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 18:37



Йети е превъртял. Не от бели петна. А като види бяла престилка върху "неомъжена бяла жена". Издивява. Пише мнения в Дир-а: "Сладунке, Саксън, аз ви обичам!" Перифразирано.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Офф...нови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано18.12.14 18:38



е, педал ненормален, пак ли почна с тая теория, че съм бил влюбен в тебе.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 18.12.14 18:39.



Тема Re: Офф...нови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 18:40



Не си влюбен. А ме обичаш. Подвластен си ми.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: фрииик?нови [re: reborn2008]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 20:35





Като двуглаво чудовище сме. Ама в двете ни тикви един и същ мозък ли има? Или моят е значително по-тъп и лишен от чувство за хумор? Оо, така е. Усещам го.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: фрииик?нови [re: saksun]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано18.12.14 23:03



нц аз ша съм триглавото пък ти се дигезирай, как ти е на сърце....
Нал знаеш жените не трябва да ни дразнят, че от мило зайче до ХИМЕРА -( по митологична дефиниция) ускорението е 1,5 сек и спирачен път няма.... забрайх вече къде го четох тоя житейски факт...



I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: фрииик?нови [re: saksun]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано18.12.14 23:06



Ей партнерке щЪ глобявам! Самонаритвания в мойта пиеса не съ допусскат и без друго публиката е хипер мега критична и не пропуска да ни ууууу...сФирка...
пп за мозъка ша са разберем на потайно коя кога ша го ползва... то аз моа и без... де! неа си личи ногу



I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: Кажи ми честнонови [re: saksun]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано18.12.14 23:59



Значи все пак го правиш.Това е добре.

Праив го по-често.
Помага,когато няма редовен секс.



Тема Re: фрииик?нови [re: reborn2008]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.12.14 00:38



Публиката хем ни освирква, хем ни вика на "бис". Не разбирам подобна реакция аз.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:"Ненормалниците"нови [re: saksun]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано19.12.14 11:52



сме много заразни - или им е писнала линейната логика.... ай няма а им правя анализ...

I don't care 'bout humans, I got shit to do!

Редактирано от reborn2008 на 19.12.14 11:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.