Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано10.12.14 23:33



Ако те познавах, може би щях да те трогна без да ти задавам въпроси.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?


Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано10.12.14 23:41



Виж, като някой се навира сам в ролята на боксова круша, не можеш да критикуваш боксьорите че го млатят!

За теб, ако поне малко имаш обективна преценка, тази тема какво е? Чиста покана за малтретиране.

Аз се надявах, този път поне да се опитат да приложат максимата "убий глупака с мълчание", но уви, пак не стана! сърбят ги ръчичките и това е!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Офф...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано10.12.14 23:44



Правилен отговор....

Ма ся схващаш ли къде е уловката ? Според мен уловката е, че граничи с малоумност човек да си пляска най-съкровените и дълбоки неща...ей тъй на мегдана с надежда, че ще срещне "Любовта на живота си"...или, че ще начеше "тясната" си каквото там.

Щот не съм мъж ...ма и като жена ...никакъв интерес няма да изпитам към индивид който ми навира ...Виж МЕ ВИЖ МЕ ...аз съм Лейди ДИ ( това от една песен )...

п.п. мен са ми казвали истината ...и си я знам ...и съм си я коригирала отчасти ...щот е в моя полза да го сторя...

Други просто не са готови ...а може и никога да не станат....

В този живот "равенството" дори в еволюционна гледна точка не е гарантирано.... и мога да твърдя дори ....невъзможно ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 23:45



На тези псевдозащитници, това им е начинът да разпалват огъня.





Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 23:49



Идва ред и на "убий глупака с мълчание".
Иронията е в това, че Саксън действително е жертва, но не моя, или на Джолката, или пък на коя да е реална или виртуална особа от женски пол.



Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано10.12.14 23:51



Виж ся ...според мен нито един от защитниците не е прост...

Единственото, което правят е да "защитават" първосигнално....ей тъй "по-слабият"...

Това по-принцип може да се третира като мъжество ...и е така ...ама ...не и в случаят..

Щот така наречената ни "жертва" си е чист агресор...във всяко едно отношение ...
....не са седнали да четат...че да го разберат... затова ги разбирам....и аз съм правила подобни изцепки...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Офф...нови [re: Jolee]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.14 23:59



Да, възможно е да е точно както казваш. Аз понеже отдавна не реагирам тъй първично на това, което се вижда на моментна снимка, правена от сателит, и са ми леко непонятни тез амбициозни желания за защита на тоя дето "уж всички го нападат вкупом - пък той видите ли невинно защитава чистите си неопорочени убеждения".



Тема Re: Офф...нови [re: Vitalite]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано11.12.14 00:13



Витал...дай да послушаме Кофи, Френча, Барона и всите останали ...да я оставим да се самоудави във ...знаеш кво ся.... да не го казвам



Всеки новодошъл сам да си я прецени ...старите да си я дундуркат...въобще ...да и теглим една черта ...или добро или нищо ...

Доброто от мен си го е изразходвала отдавна ...и никога няма да напредне до там, че да си го извоюва обратно....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Хабсолютно.нови [re: BVMunchausen]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.12.14 00:14



Отново чиста провокация.





Тема Re: Офф...нови [re: BVMunchausen]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано11.12.14 00:22



Всички пеете едно и също с различни гласове. И ти плачеш за малтретиране, ама явно не си струваш усилието. Тази тема е женския еквивалент на твоите истории.

Can the true reason we so fear the unknown be that we know ourselves...too well?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.