Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Големината :)  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано08.12.14 16:58



Иска ми се да споделя някъде нещо, което нямам желание да го дискутирам във фейсбук. Какво мислите за големината на вагината? Има ли значение за вас? Аз лично много мразя жени от т.нар. тип "кофа". С приятели сме си споделяли, че секса с такива жени е напълно безсмислен, тъй като фрикцията клони към нула. Друго си е някоя стегната и тясна шундичка. Пълен карък си е да попаднеш на някоя разхлопана вагина.

Редактирано от Nazgulll на 08.12.14 16:59.



Тема и ръчичкитенови [re: Nazgulll]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 17:48



ли са ти манЕчки

(закачка)
Учи се от батките, Nazgulll!!!! я скии кви съвети е дал ники(учен) - пръсти по всички отверстия и във всякакви конфигурации....
Пълен карък си е да попаднеш на някоя разхлопана вагина.
Вярно е!!!!!!.... обясняваш на собственичката на вагина модел "кофа" да се върне към предшестващия те и приключваш загубата на време и смисъл (секса с такива жени е напълно безсмислен).... не всички жени са почитателки на странни да не напиша екстравагантни обекти из "дупките" си и съответно не всички достигат до подобни впечатляващи размери - "кофа", "бидон", "попски ръкав" и прочие ефемизми за необгрижвана вагина.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: Големината :)нови [re: Nazgulll]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано08.12.14 18:17



Попадал съм на такава мацка....не е чак толкова зле. Не сме говорили за това - интересното е, че тя няма как да знае ако не и каже партньор!
До колкото знам е оперативно поправимо - ако направим сравнение с Луси Мансини от Кръстникът! Отпускане на тазовото дъно - ако не се лъжа.

Коментирали сме и друг път тука, мацката беше бивша спортистка, гимнастичка. Много слаба и с т. нар. 'луфт' между краката......

Така че ако попаднеш на такава и те кефи - не бързай да бягаш а поговорете и ако е наистина оперативно поправимо ще спечелите и двамата!



Изведнъж ще и пораснеш много!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Големината :)нови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 19:14



ако е наистина оперативно поправимо ще спечелите и двамата!

ако не е оперативно оправимо има едни "котаци" ТАО-си, те имат методология за неоперативно възстановяване при условие, че "пачата" не е необратимо пристрастена към фистинга.

В медицинската практика има комплекс от рехабилитационни упражнения целящи ограничаване/елиминиране на инконтинецията. Страничният ефект е същият - стягане на мускулатурата на органите в тазовата област... това в случай, че човечетата имат органична непоносимост към езотерично обагрени занимания.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Големината :)нови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано08.12.14 19:19



Абе най бързо става ако я натърка с лимон!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема най-бързонови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 19:28



е като и каже, че отива за лимони и пропусне да се върне. Няма сълзи, няма обяснения, няма неловка тишина и безплодни опити за разбиране на логическата връзка между констатираните факти... то и да се обяснява на няква "пача" дет не знае как да си обгрижва путката е верно загуба на време и смисъл... те тия нямат шанс да разберат за какво става дума и си знаят едно "ятаган" не е достатъчен! трябва им "боздуган" поне, ако не и "бутало" от корабен двигател.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: най-бързонови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано08.12.14 19:40



Е, много грубо....... а ако е по рождение просто няма как да разбере мацката.... и съответно няма и 'вина'.......

Любопитно би ми било дали и каква ще е разликата в усещанията на мацката преди и след операцията по 'затягане.....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема По рождениенови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 20:38



модел "кофа" няма! а и на някои жени да са им по - широки по рождение има и други положения за сексене освен мисионерската поза! Коментарите бяха за модел "кофа" не за стандартните разновидности на женската вагина! Да напомня, ако си забравил и не ти се чете.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: По рождениенови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано08.12.14 20:52



Не съм запознат в детайли, но си мислех че е по рождение...

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: По рождениенови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 21:06





дис кондишън ис нот нормал!!!! 0,49-0,52 !!!!!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: По рождениенови [re: reborn2008]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано08.12.14 22:02



Аз пък не харесвам тесните...претриват ме. Напълно съм съгласен с теб, че по-широките имат повече възможности и приложения....

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема И аз се питам ..нови [re: kikimor]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано08.12.14 22:07



Любопитно би ми било дали и каква ще е разликата в усещанията на мацката преди и след операцията по 'затягане'

Суета ?



Тема Темите ..нови [re: Nazgulll]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано08.12.14 22:35



.. за размерите на пишките /предната тема е писана от педал/ и путетата, ми се чини мноо скопена.

Определено мисля, че размерите са оправдание за липса на умения на група скучни путки и недостиг на въображение у калпавите ебачи. Та секса не е само тва в онова бе .. баси.

Аз умея /

примерно/ поне 33 начина да създам и споделя удоволствия в секса, и не повече от една трета от тях са свързани с кура ми. Ако същото важи за жената в кревата ми, ко значение има размера на путката и .. не схващам. Има и анални и орални и мануални алтернативи, ако толкоз пък се разкваси ..

И да, впрочем тесните предполагат само фрикции, пълна скука. По-богатите раз-кошници, предлагат доста повече алтернативи .. мдам.



Тема Ako са такиванови [re: The Stranger]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 23:09



по рождение, а не поради неспецифично приложение.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема след операциия пъкнови [re: borecom]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 23:14



и била по "затягане" не вярвам усещанията да са много екзалтиращи.... пък и най много да се окаже, че секса и е станал противен особено, ако започне да го свързва с дисконфорта на скалпели, "дърпане" на конци, болки при промени във времето и други определено не еротични преживявания.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема .. или ..нови [re: reborn2008]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано08.12.14 23:30



.. се сдобие с цилиндрична и гладка, нещо като втори анус.

Мани, мани ..



Тема Re: .. или ..нови [re: borecom]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 23:47





I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема след десетиянови [re: borecom]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 00:09



прочетен някъде, твоите коментари се превръщат в пълна скука.





Тема Re: след десетиянови [re: rumen77]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 00:51



Липсват ти представители на фауната ли в тях ?

Земам мерки.



Тема Re: Темите ..нови [re: borecom]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 02:51



... мда, ставаш да се явиш на състезание по алтернативен секс... не мога да разбера за какво са ти тези 33 начина... колекция от алтернативи ли си правиш или се опитваш да направиш впечатление .... и да, сексът си е точно - това в онова... всичко останало е излишно или алтернатива при невъзможност...
П.С. нещо като кюфтенцата от соя или друсан кебап от соев протеин... в ръцете на добър готвач, даже може и да е вкусно, но неспираш да се питаш, това сега за какво ми е?:-)

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.

Редактирано от sladunka medunka на 09.12.14 03:28.



Тема Re: И аз се питам ..нови [re: borecom]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 06:50



Не! Чисто любопитство!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: По рождениенови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 06:51



Абе чували сме го тоя пич, ама не сме се надявали на такава културистка.....



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 08:42



добре де, тук аз нещо явно ще се изкажа неподготвена, хахаха, ама това с големите пишки /от предната тема/ не е ли малко ограничаващо. в смисъл, веднъж познала една женска един голям и после само това и е критерия за добър секс. и ... преди да го погледне в лицето го поглежда в гащите. някак май, май, не ми се иска да се получава този ефект. и май добре, че не ми е харесал секс с такъв, че те тези с такъв май се явяват нещо като селектирана серия и нема за всички.





Тема Re: По рождениенови [re: reborn2008]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 08:50



без да съм експерт, но това модел "кофа" са го измислити такива, модел "назгул". нема какво да се заблуждаваме.
иначе размерът на жената, какъвто е по рождение, такъв си и остава. това, че известен период се е напаснала на размера на мъжа, ако е по-голям от необходимото й, това е просто временно състояние и след време, ако спре да прави секс с него, се връща пак обратно към това, което е по рождение.
апропо, за нераждалите момичета тук, да им кажа- проверено е- онази работа не се разширява след раждането. така че- споко!



Тема Re: По рождениенови [re: coffeemate]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 09:51



За раждалите жени - да, и аз имам впечатления - няма разлика. Даже и такива които са цепвани и после шити.

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: По рождениенови [re: coffeemate]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано09.12.14 11:32



без да съм експерт, но това модел "кофа" са го измислити такива, модел "назгул". нема какво да се заблуждаваме. не е съвсем така.... този "тунинг" се получава при понижена чувствителност на влагалището и съответно свръх компенсиране с фрикция-та/опън-а.

иначе размерът на жената, какъвто е по рождение, такъв си и остава. това, че известен период се е напаснала на размера на мъжа, ако е по-голям от необходимото й, това е просто временно състояние и след време, ако спре да прави секс с него, се връща пак обратно към това, което е по рождение. потвърждавам, така е!

апропо, за нераждалите момичета тук, да им кажа- проверено е- онази работа не се разширява след раждането. така че- споко! В повечето случаи! В останалите движението-ходенето пеша и упражненията дори и без приспособления възстановяват тонуса на мускулите.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 11:42



Шегувам се бе .. с темата. Хич не ти вдява главата от похвата на хиберболизацията в писмовността ..



И да, не са 33, да има - да няма дестина пъти да се 'смени музиката' .. на акт. Толкоз .. с рекламата, белким фане дикиш.

пЪсЪ .. Сега сериозно, верно ли ? скучната процедура - муш и трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. ох - пляс - плюв !!! е секса ? а другото излишно ..

Не мой да бъде.



Тема Re: Темите ..нови [re: coffeemate]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 11:43



... честно, даже не го прочетох първия пост на авторката... но ти всъщност какво ме питаш?

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Темите ..нови [re: borecom]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 11:52



... ами, да не си объркваме понятията, но само на това му се вика полов акт... даже и в съда, ако не си се съвокупил с въпросната девойка а само си правил алтернативен секс, нема да те съдят за изнасилване,а за блудство... и да не се лъжем, Боре, физиологично зрялата сексуално жена с чувствителна вагина и междинница достига до пълноценен оргазъм само по този начин... това в онова, като „това” е с достатъчна дължина и не много голяма ширина...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.

Редактирано от sladunka medunka на 09.12.14 11:58.



Тема Re: Големината :)нови [re: Nazgulll]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 12:37



Може да е несполука, ако попаднеш на жена с нехаресвана големина на вагината, но представи си, че е хубава, интелигентна, мила, всеотдайна в секса и много си пада по теб. Ще я върнеш ли, особено ако и на теб ти допада визуално и като човек.

Хората не са виновни за недостатъците, с които природата ги е "дарила".

Прочетох Кикимор, който пише за Луси Мансини от "Кръстникът". Тя се е чувствала добре със Сони Корлеоне, преди да му теглят куршума. Никога не се е замисляла за това, че е "по-широка, там, долу". Просто Сони е бил с огромен размер и чудесно са си пасвали. След смъртта му, Луси среща д-р Джулс /доколкото помня името/. Пламва любов вече. След първия им интимен контакт, тя се чувства зле, защото той почти не се осъществява. Докторът я успокоява и я нарича ласкаво "глупаво момиче", защото като й казва, че могат да правят орална любов, тя отвръща наивно учудена "О, това ли?!" "Това!" - усмихва се той. "Хрумвало ли ти е да правиш това с твоя скъп Сони?"
После й прави операция, която коригира нейния "дефект".



Всичко опира до взаимните чувства, разбирането и желанието, Назгул. Другото се намества, намира си място и се отработва постепенно.

И за да не ми връхлетят пак, ще кажа, че спадам към тесните "там, долу", даже доста, което също има своите минуси, мисля.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 13:54



питам- имаш два кандидата на подиума. единият с ятаган, другият-в златната среда. склонна ли си да направиш избор веднага или ти трябва и друг показател.



Тема Re: Големината :)нови [re: kikimor]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано09.12.14 14:04



Много слаба и с т. нар. 'луфт' между краката......

Хм, това е четвърто поред доказателство за моето подозрение към притежателките на луфт. Все пак аз няма как лично да проверя.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано09.12.14 14:10



И за да не ми връхлетят пак, ще кажа, че спадам към тесните "там, долу"

Напротив, запознаваш ни с интимните си размери точно за да ти връхлетят!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Големината :)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 14:11





Знаех си, че така ще се изтълкува.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Големината :)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано09.12.14 15:06



Аз също потвърждавам. Луфт м/у краката = огромна вагина.



Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано09.12.14 15:23



И за да не ми връхлетят пак, ще кажа, че спадам към тесните "там, долу", даже доста

Дзъннн - минутки за самореклама

! Саксуно моме, Саксуууно... все на (авто)промоция и все непотърсена: не е лесна и твоята, ша знайш! Хич пък никой ли ти не вързА при тая агресивно-досадно-натраплива рекламна кампания?!? То не бяха чистоти кристални, то не бяха кожи блестящи, та коси като абанос ли, та кръстче тънко тип "осичка" ли, та даже финално и "доста тясната" вагина я плесна на "стървилището"* - не вдяват от намек тия пишман-ебачи!

По темата: Божа работа с големината (нейна, че и негова). За стягане си има упражнения... редовност му е майката, редовност във всякаквите упражнения. В противен случай закърняват системите, мдам... А иначе, на крив уй - НЕ САМО козината му пречи. На путките заспали - тоже.

*Стървилище: термин от ловното дело. За примамване на хищен дивеч (ела, кумчо Вълчо, изяж ме!). Бива прясна мръвка, бива и мърша... обаче хищният дивеч напоследък нахитря... и като "се зАпне" - та нЕще да се излъже. Калпав на ловджията походът, демек.


едно "кумчо" добавих.

Редактирано от Taigun на 09.12.14 15:25.



Тема Re: Темите ..нови [re: coffeemate]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 16:48



...ми, не... сори, никога не ми се е налагало да правя подобни избори...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Големината :)нови [re: Taigun]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 17:21






'Стървище"

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: след десетиянови [re: borecom]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 18:59



Имах в предвид това, което изпъква на заден план след прочитането, не буквалният текст, разбира се. Чувството, което остава. Историята на фрустриран младеж, обладан с времето от тежка форма на нарцисизъм, който във фантазиите си се вижда като заможен казанова. при вида на реален конкурент, или просто друг такъв луд, той никога не намира сили да скрие омерзението си, вярва, че жените харесват това. Едно вдъхновение за някои попрезряли дами с теории за лесно-манипулируемата мъжка природа, които теории иначе при контакт с истински мъж удрят на греда. Това порше, не е лошо, но за него ще се наложи да дуваш с години по магистралите, помисли на първо време да инвестираш в някакъв велосипед.



Тема Re: Темите ..нови [re: borecom]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано09.12.14 19:14



баце, при теб проболемът е, че често не ти се разбира, а в редките случаи, когато ти се разбира - не е за разбиране. казах ти го още доста отдавна - хората ще спрат да те взимат насериозно, правеше се и още се правиш на луд, ама сам виждаш, че така стана.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 09.12.14 19:14.



Тема Re: Големината :)нови [re: Nazgulll]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 19:26



Е, тя фрикцията по толкова много начини може да се случи..
Едни кръстосани крака и..кофата я няма. Примерно.


В интересн на истината - разхлопана..може да е всяка, през която е излязло поне едно бебе. Или не...Защото съм чувала и такива хипотези. Както и разхлабването от многократна употреба. Но това са градските легенди вече.
При всички положения - не може да е толкова зле, че да не му се намери колая, ако двама искат да са заедно.



Тема Re: Големината :)нови [re: Taigun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано09.12.14 19:26



мда и аз се учудих, че е добавила неволно едно "не". :)

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: Taigun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 19:29




Настървен мъж/жена е страхотен афродизиак. По - голям - няма. Мда.



Тема Re: Големината :)нови [re: kikimor]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 19:30



Ти би ли поискал партньорка да се коригира оперативно по тази линия?





Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 19:55



Е .. щом няма да се лъжем.

За физиологично зрялата, с описаните очуствени зони и следствие възвратно постъпателните скучни фрикции, достигането на пълноценния оргазъм само по описания - това в онова - начин, може и да е .. бинго !!!

Но

нали не се лъжем, на мен ми доскучават и ми омеква, с което губи и иначе достатъчните параметри. Тва, първо .. и второ - доста стесни кръга на зрелите и чувствени жени, аз една не познавам, дет само на тез фрикции да чака. Ще да съм бил само с загубенячки ли ?

Та, не знам .. не знам ..



Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 20:01



Допусни, че тва е целта бе .. можеш ли ?

Проблем аз, с неразбирането нямам. Също и с хората, ко били приемали или не ..

Ти кат искаш се приемай насериозно, аз съм тук за кеф и неразумност, мога и луд да го правя. А ти - дерзай ..



Тема Re: след десетиянови [re: rumen77]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 20:10



М .. къФ млад-еЖ бе. Чудя се да ти благодаря или ..

Не се познах.

Слаб (2) по фърляне на боб. В анал-изите на задните планове си неподготвен. По-добре се заеми само с анал-ничене, по ше ти оди.

Искаш ли са се върнем на фауната ?



Тема Re: Големината :)нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 20:14



Гледам да не казвам 'никога', че Оня е с шантаво чувство за хумор... Но до сега не съм пожелавал дори и в мислите си. Надявам се да не се и случва.

Също така нямам идея до колко дълбок(широк) би могъл да бъде евентуалния проблем......

За това и ми е интересно - предполагам че се отразява и на усещанията и на мацката....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Големината :)нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 20:21



То не е сапун да се изтърка бе! При раждали жени няма промяна, поне достатъчно време след раждането де...

И се съмнявам кръстосаните крака да помогнат - така се променя натиска само на входа...... в дълбочина няма разлика...

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Темите ..нови [re: borecom]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 20:25



... нито те знам с какви жени си бил, нито те знам какво правиш като останеш насаме с тях... нито държа да обиждаш жените, с които си бил публично... не твърдя, че до оргазъм може да се стигне само по този начин това в онова... твърдя, обаче, че до пълен оргазъм, с всичките му компоненти се стига само така... аз лично, нищо скучно не виждам във фрикциите има хиляда и сто начина да ги направиш... хиляда и триста пози да смениш и така... по отношение на предиграта, хубаво, необходима е, но... не мога да се съглася, че преидграта е самия секс... съжалявам, че вижданията ни и съвременните схващания за секса и оргазмите ни се разминават, но се случва....

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: По рождениенови [re: kikimor]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 20:25



при зашиване може единствено да направят ръб, което после наболява при секс. така съм чувала,но съм склонна да мисля, че са само легенди и излишни страхове.



Тема Re: По рождениенови [re: reborn2008]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 20:43



от експерт по азиатките съм чувала, че влагалището на европейката, сравнено с влагалището на азиатката е като разхлопана обувка. с времето и поради липса на култура от такъв характер- гимнастика на влагалищите мускули- се получава отпускане. та права си- гимнастика и движение си трябват, независимо каква е по рождение и всичко по-нататък.



Тема Хм ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 20:45



.. вЪлната ли доде ?



Тема Re: По рождениенови [re: coffeemate]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 20:51



Трябваше да ми го покажат за да забележа - абе заплес, кво да ти кажа...



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Хм ..нови [re: borecom]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 20:52



... не, корабчето заплува...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: след десетиянови [re: borecom]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 20:53



Добре, скъпа, ти какво животно искаш да бъдеш? ония дни зачетох една твоя тема, къде се дразнеше, че твойта племенница гледа детското порно. Хората обясняваха, че проблемът е твой и на родителите й, а ти се защитаваше, че проблемът е на някой друг. Поне тя, казваш, ако не гледа биг брадър, няма за какво да си говори с другите деца. А другите деца пък, ако не го гледат, няма за какво да си говорят с племенницата ти. Следователно никой не е виновен, а вероятно се дължи на конспирация. Това ми напомни за щраусите, които си заравят главата в пясъка. Но аз, за съжаление, не съм виждал щраус с напращели и изщръкнали гърди. Твоите как можеш да ги опишеш, без да преувеличаваш, ако е възможно?



Тема Re: Темите ..нови [re: borecom]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано09.12.14 21:04



тва не беше към тебе, сори, към руменчо беше...

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: след десетиянови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано09.12.14 21:04





Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 21:06



знам, знам, вие сте си близки, отдавна си го подавате.



Тема Re: Темите ..нови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано09.12.14 21:07



ау, баце, много си льош, почти като лелка в климактьериум (сладунки, шоколадки и пр.

)

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 21:12



... ами, те лелките и преди климактериума са били лоши с такива като тебе... а и ти е крайно време да спреш да се вълнуваш толкова от климакса на лелките, време е да се завъртиш около някоя девойка...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: По рождениенови [re: kikimor]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 21:19



вглъбен си бил

то една глава, за кое по-напред ..
а и си зарадвал мацката, ако нещо е имала притеснения.



Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 21:20



мисля, че трябва да ми се съберете повече., сега освен ерекция, друго нищо не чувствам.



Тема Re: По рождениенови [re: coffeemate]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 21:23



Ей, умрете си да се притеснявате за глупости.....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: По рождениенови [re: coffeemate]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 21:25



Абе някой да каже как да му го турна ударението?

За толкоз години не ми се е налагало, ама се фащам че не знам - как се слага ударение на буква от думата?

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: По рождениенови [re: kikimor]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 21:29



има го това по принцип, прав си

жени, кво да ги правиш...



Тема Re: По рождениенови [re: kikimor]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 21:30



с главна буква между малките. аз така правя.
примерно -"УмрЕте си"



Тема Без-Смислено ..нови [re: rumen77]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 21:31



.. е заниманието ми с теб. При многократните си опити да открия в думите ти зачатъци на нещо адекватно, все на камък удрях. Кауза пердута .. отказвам се.

Нещо като дефектирал вибратор си в главата - само шум произвежда, тук-там прави кратък контакт и то на грешното място - когато е извън. Без-Полезна джаджа ..

Та излагай се ..



Тема Re: след десетиянови [re: yetti]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 21:35



Нямаше нужда да го пускаш и тук, но предполагам това е да не стават недоразумения, да засвидетелстваш уважението си към господаря.



Тема Re: Без-Смислено ..нови [re: borecom]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 21:38



обичкам те





Тема Re: По рождениенови [re: coffeemate]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 21:50



Бе това ясно, ама книжовно как?

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Редактирано от kikimor на 09.12.14 21:51.



Тема Re: Големината :)нови [re: Taigun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 22:22



Теб няма кой да те изяде. Не си Червената шапчица. Не си заспалата столетен сън Спяща красавица. Нито царкинята, полегнала на граховото зърно. Ти си възрастната дойка, даваща съвети. Но дори такава, заслужаваш уважение. Само че, май не си даже това...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 22:32



Това е, всеки става такъв, какъвто се прави.



Тема Re: Големината :)нови [re: rumen77]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 22:34



Защо си сменил цвета на ника си? Запази си синия.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 22:37



Светло-синьото ми изглежда натрапливо. Иска ми се хората сами да ме забелязват





Тема Re: Големината :)нови [re: rumen77]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 22:40



Отровно зеленото хич не е натрапливо. Освежаващо е и действа благотворно на всички.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 22:51



Радвам се, че го забелязваш! А и ми е дошло време за женитба, започвам да подавам сигнали по всякакъв начин.



Тема Re: Големината :)нови [re: rumen77]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 22:57



Включи цветовете на дъгата... Сигналът ти ще е по-точен и неоспорим.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 23:04



Уморих се от лудории. Ти мислила ли си за сериозна връзка?



Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано09.12.14 23:08



Я Ебаси колко си зле ....тясна или не ...мноУ ...ма мноУ си зле ....

Що не пуснеш на хората една снимка, че да разберат най-накрая истината ...и тогава ако ще да ти е бетонирана ....пак няма да помогне



Не, че отчаянието ти не те е довело вече до дъното на дъното ....

.....и на Тайгуна да се правиш на отворена ...е поредната ти глупост....ма не се и се учудвам ...

Ти вече пред кой ли не читав гражданин се изяви ...и както виждаш не връзва ....тц.тц.тц.


Ти какво мислиш, че някой като те види ще преглътне глупостта ти ....Ц ...не си нит Спяща Красавица ...нит Мис Свят ....даже нищо чудно и Мисис Свята да те бие по красота ....ма по тъпота надали ....

Та какво каза ...я пак .... девствена си ...или ?

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Големината :)нови [re: Jolee]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 23:41



Нямаш мнение по темата. Отново за моето се лепиш. Излиза, че ти си зле...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: kikimor]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 23:41




Естествено. Пошегувах се.
А под ъгъл..таковата?Понеже не съм имала подобни дискусии, явно попадам на точните дустранни оразмерявания, та..какво е усещането - халтавко или хич няма чувствителност. Което не го вярвам някак. Все едно - да сексиш много, ама много подмокрена господжа. Така си го представям.



Тема Re: Големината :)нови [re: kikimor]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 23:43



Е, усещанията при жената - са си функция на мъжа. Няма как да се съчетаят добре голямо и малко нали..



Тема Re: Големината :)нови [re: rumen77]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 23:57



Разбира се.
От всички посоки идват предложения за такава. Не ми е ясно какво влагат в смисъла й, обаче?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: Nazgulll]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано10.12.14 00:07



Както се казва за всеки влак си има пътници и всеки в крайна сметка си намира точният, подходящата и т.н.
Сега, ако твоят е малък и попаднеш на голяма няма да е лесно, както и обратното. Например имах една приятелка, която бе така тясна, че с мъжа и едвам осъществяваха интимен контакт....тя много страдаше и най вече страдаше от факта, че той въобще, ама въобще не си падаше по френската...историята си имаше своето естествено развитие...тя си хвана любовник....но от дълго време нямам контакт с нея и незнам развитието после..просто се бях отегчила да слушам колко й било гот да изневерява на мъжа си и...някак си отпадна от листата на приятелите....

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.12.14 00:19



Всичко трябва да се провери. Повечето мъже искат да се възползват от тялото ти, но има и други.



Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.14 00:19



"Добавила".



Започваш да падаш под женската ми същност. Мъж ли съм? Не че не си ме усещал винаги, но като те прасна по тиквата, се издаваш тотално. Можеш ли да се надигнеш? Едно, две, три... броя, колко да броя?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Големината :)нови [re: rumen77]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.14 00:21



Какви други? От какво се възползват? Дай ги насам. Ще ги тествам.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.12.14 01:10



аз съм от и двата типа, хем искам да спя с вас, обаче и да създадем семейство.



Тема Катонови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 01:12



ти е толко интересно питай въпросната мацка!
На мен ми са е случвало да отрежа кандидат ебач щот ша са деформирам - все пак съм жена не кобила, крава, дърта слоница или магарица, ако и от време на време да магариствам! Айде толко не сме го закъсали или вампирясали та да са набиваме сами на колчета - а и явно не само аз съм го забелязала, че "надарените" откъм мясо са тъпкачи и са ощетени откъм въображение..... та загубата е никва!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Йетконови [re: sladunka medunka]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 01:24



мое още да не е преболедувал мама, та за тва все пачи и лелки му в устата.... не се откъсват някои лесно от спомена за единствената жена в жувота.... кой го знай колко годин е бозал да йе такив гирой.

тва глобалното затопляне не е на добре..... цял пиканамквоси се е размразил да ни напомня как са праим на луди.... га че ли не си знаим диагнозити!

пп Йетко, скъпо д'Йети, айди да ми напомниш и на мен колко съм луда, ку бичаш, ку ни обичаш - пак!.... имаш имидж на латерна да поддържаш, маймуноподобни!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Йетконови [re: reborn2008]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.14 01:35





Йетко, скъпо Йети... изригнах кафето върху клавиатурата в този късен час.
Нещо като "Исаче, златно Исаче"... ама Исак, сам дрънка на себе си.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: време?нови [re: rumen77]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 01:37



задомяването ич не си е работа..... не съм ти в таргета(нали се представяш за балкониер ;) ) иначе щях са кандидатирам.... ма мноо ша са караме за музиката и най вече съседите ша са жертви на музикалните ни предпочитания....

пп няа грешка - по регистри за гражданско състояние не съм женена.... тва като сведение за оня плЕшивия благороодник дет заплашваше да ма информира за мнението си относно неотразимата ми персона.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Йетконови [re: reborn2008]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.12.14 02:15



Майчината гърда ли, тя се трансформира с възрастта на мъжа. Примеро Йети, познава се човекът с няколко приятели от форума, мазни им се, няма как, въпрос на дълг е, но виж, към останалите е строг и справедлив. Те и без това са виртуални. Навремето така се събираха по няколко педерасчета пред дискотеката, дето се познаваха, и биеха някой случаен минувач.



Тема Re: Големината :)нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 06:56



Всъщност напипваш нещата - при мен бе такова усещането - все едно е страшно много подмокрена... Инак мацката си се кефише на секса, свършваше си порядъчно и т нт......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Големината :)нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 07:03



Любопитен съм, щото ако е по рождение, и ако изпитва удоволствие и така, то от страната на жената няма проблем в случая.....няма и как да разбере ако някой не говори с нея...... а ако на мъжете и не им е хубаво с нея ще я отбягват или ще си търсят нещо настрани........просто си разсъждавам, за съжаление опита ми е еднократен и не е представителна извадка......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Катонови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 07:09



Няма как да я питам - загубили сме връзка отдавна.... иначе щях.....

Айде няма нужда да връщаш зарад такива неща ся, казахме че се напасват нещата.......

И за въображението никак не си права - трябва доста въображение да приложиш, за да се отпуснат отсреща и да се престрашат. Макар че обикновено ако има дискомфорт то той се дължи по-скоро на това което е в главата на девойката, отколкото на онова другаде!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Йетконови [re: reborn2008]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.12.14 08:05



имаш имидж на латерна да поддържаш, маймуноподобни..лафът е трепач,как не съм се сетила



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Големината :)нови [re: Taigun]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.12.14 10:38





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Aйденови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 11:36



няма нужда да връщаш зарад такива неща ся, казахме че се напасват
Нуждите са псулютно никви... въпрос на избор и възможности.... В някои държави закона е предвидил във всеки един момент човек да може да си промени решението и ако и едно еротично общуване е започнало по взаимно съгласие да може да се прекъсне, ако една от страните прецени, че не и е удобно.... това и списък с кандидати доброволци да услужат с органа си..... не връщам просто правя избори ;)

Макар че обикновено ако има дискомфорт то той се дължи по-скоро на това което е в главата на девойката, отколкото на онова другаде! на това му се вика двоен стандарт! Ако един мъж е по - обемен, може и е нормално да се напасват към него.... обаче, ако една жена е по - обемна, и с нормална секреция по време на сексене, както се оказа от развитието на темата, е хралупа, в която може да пляскаш с ръце....
Кикимор-е, като застъпник на оперативните лечения да те питам - ти би ли си го " струговал " та да си в "стандартните" размери? Просто ми е любопитно. Питам без злоба и задни мисли.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Aйденови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 12:09



Боя се че или и аз като теб пиша трудноразбираемо, или ти (както и аз теб понякога) трудно ме разбираш.....

Свободната воля не подлежи на коментар, разбира се......


И аз съм бил с такава жена, било ми е хубаво а не съм я 'върнал'....

Та ?



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Aйденови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 12:32



И аз съм бил с такава жена, било ми е хубаво а не съм я 'върнал'....
особено, ако въпросната жена не е повярвала на хипнотичната мантра, че "тия" мускули не можели да се КОНТРОЛИРАТ, не тренират, а контролират....
Кикимор-е, ако някой ти бае, че непременно трябва да загубиш контрол над телесните си функции, за да преживееш "истински" оргазъм дан земеш да му повярваш.... е ако искаш може и да му повярваш де.... само за сведение - има и друг вариант,а именно при съзнателно/контролиращо присъствие в момента се преживяват в пълнота определени случки иначе, по лични наблюдения, е оргазъм тип електикутирано пернато - мЕтка се насам натам доде "доди на себе си" .

под "да дойда на себе си" в този контекст да се разбира електрическите импулси отново се провеждат през стандартните ежедневни вериги, а не през цялата система налична в човешкото тяло....

защо при сексене енергията се пренасочва по всички или почти всички "електрични" канали в човешкото тяло не е обект на коментар в тази тема.


Питането ми беше дали би се подложил на корекции за "стандартизиране" ;
то е породено от двата ти поста предлагащи операцията като вариант за решение на "проблема" на хипотетична жена.
Та питам - ако оперативната намеса ти изглежда първи вариант т.е. препоръчителна за жена ти би ли я "прегърнал", ако ставаше дума за теб/ мъж имам в предвид, а не конкретно твоята личност.


I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Aйденови [re: reborn2008]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано10.12.14 12:37



Ако искаш някой да те взема на сериозно, смятам че трябва да положиш максимални усилия да правиш постовете си разбираеми.



Тема Re: Aйденови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 13:29



Конкретно, като във вица: Негър теб обича, но кур на две не реже!




Пак не ме четеш - на няколко пъти се позаинтересувах какво усеща девойката. Казах също така, че ако изпитва удоволствие и на нея и е приятно то проблема не е в нейния телевизор. За операцията се спомена заради Луси Мансини от Кръстникът. Не съм лекар и нямам идея дали това е правилната процедура при наличие на подобен проблем.

Ако една двойка иска да е заедно и имат някакъв проблем в секса който може да бъде коригиран по оперативен или друг медицински начин - не виждам проблем да го направят.

Доколкото схващам, питаш - когато се срещнат две отклонения от нормата кое къмто кое трябва да се напасва? Там живият живот решава, каквото и да си говорим тука......
Ма гледам че повечето мъже се пънат да им е голям, а жените да са тесни - така че се очертава тенденция....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Инови [re: Nazgulll]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.12.14 13:40



аз съм от тъпите, дето хващат по нещо от нейните писания.

Ама не всичко.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 10.12.14 13:51.



Тема Повечето - да,нови [re: kikimor]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано10.12.14 14:28



но не и всички. Стига с тази теснотия, ако на някой му се прииска тясно, трябва да знае как да си го направи. По-широките са си с повече приложения, може и тясна да стане, но тясната широка не става...



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: Повечето - да,нови [re: The Stranger]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 14:36



Просто коментирам преобладаващите обществени нагласи..........



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Повечето - да,нови [re: The Stranger]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.12.14 14:59



Стига с тази теснотия, ако на някой му се прииска тясно, трябва да знае как да си го направи.

Че светни хората, де! Навиваш си чорапа?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Повечето - да,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано10.12.14 15:29



Точно на теб ли да обяснявам?

П.П. Не, слагам боксови ръкавици



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: Aйденови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 15:41



Ма гледам че повечето мъже се пънат да им е голям, а жените да са тесни - така че се очертава тенденция....



I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Не държанови [re: Nazgulll]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 15:44



да ме възприемат сериозно. Затова и уточнявам кога питам сериозно, в останалите случаи несериозното възприемане на менталните ми цвъкни е точният подход.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Инови [re: crazymonkey-126377]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 15:45





I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: Йетконови [re: reborn2008]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:00



ей урод-недоеб, вземи научи български бе и намали твърдото от зарана... те еба у недоклатения мисис...

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 10.12.14 18:27.



Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:01



когато некоя недоебана климактеричка-фантазьорка почне да ми дава акъл за ебане и наклон на уя, нещата ми стават още по-ясни.



Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Йетконови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:02



гей, защо си на кафе у 1:35? клиенти ли чакаш?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 10.12.14 18:02.



Тема Re: Йетконови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:04



баце, така става, като се пробваш да мислиш, а не ти се удава...

разкажи повече за педерастчетата, освен че те ебаха са те и били ли? защо така? за козите разказа, а за педерастчетата - не?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Йетконови [re: sladunka medunka]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:05



кефи ме как климактеричките сте се празнили върху последния ми постинг. ако бех некой козоеб като руменчо сигурно щях и да се надървя.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Темите ..нови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:06



ти още малко, баце, ще ме пратиш и кози да еба... осъзнай се.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.12.14 18:11



... грубостта няма да компенсира липсата на опит и сантиметри, надявам се и това да ти е ясно...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:16



hehe, по лелчовски да жегнеш. :) нема да ми станеш по-интересна така. кажи за дългите и тънките, пусни тема.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:20



всъщност нема значение, кво си, педал си - не ставаш за жена, не си интересен и на нормалните мъже. нещо като сладунката след 3 години.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:23



много си разноцветен тия дни, бе педал? много си весел нещо? да не ти е пуснал най-накрая коча на стадото?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: Jolee]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:25



не мисис свят, а мисис българия, има малка разлика.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.12.14 18:31



... Сладунката не може да се оплаче от липса на мъжки интерес ... така,че ако пожелаваш на Саксън, да е като Сладунката, всъщност и желаеш много хубави неща... това, че ти имаш някакви резерви към Сладунката, това няма нищо общо с отношението на мъжете към нея... иначе си говори, не ми пречиш, когато пораснеш и кажеш нещо съществено, може и да се зачета с интерес...

... и бързай имаш да трупаш опит... .

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.12.14 20:35



още ти е малка пишката да оправяш добитък. Четох разни стари работи напоследък да съм в час, поне вече всички ме мислят за полито, лошо няма, разбира се. Той кърти мадами, а ти обикаляш наоколо като конска муха да му се караш. Или докато той ги сваля, ти обясняваш на жените, колко е тъп, а той те шамароса и се прехвърля на следващата. Даже и месец, след като той никакъв го няма, ти продължаваш да говориш на Балдриан срещу него. Предполагах, че притежаваш достойнство на женски полов орган, но сега се убедих в това. А човекът наистина се е забавлявал, или поне така изглежда, и на хората около него им е било добре, а с такъв темерут като тебе е трудно. Липсва творческа мисъл. На базата на всичко прочетено досега, с ръка на сърцето казвам, че този човек е могъщ. И още нещо. Пак съществува ефектът на контраста. Ако наоколо нямаше такива деградета като тебе и боре, неговата осанка нямаше да се оцени така.



Тема Re: Йетко,нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 20:36



имаш ли опция за препрограмиране на латерничката? Тая ме приспива, а е едва 20,33 коет означава, че ша са ококора у 3 сабахляантъ и неа е от часовата разлика!

бдв, Мерсаж ногу за м'сЪс-а.... най ма кефи да "кълча" енглиша ама са губи 80%от удоволствието кат са пише .....друго си е да пиянствам с Шотландета, които по съвпъдък и от дуч вдяват га след трета бира включа на амстердамски.....

те еба у недоклатения мисис... ша са наложи, а почакаш доде атакувам климакттериума! Иначе мое се споминеш от шока - жена в предклимактериум дал си виждал и на снимка????

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 20:42



па ти си ноо кисел дан ти е избягала любимата снежна овца? или ти е изяла розовите храстчета, малки прекрасни зимен принце?

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Темите ..нови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 20:50



путьо, защо ми се правиш пак на мъж?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Йетко,нови [re: reborn2008]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 20:52



шш, алкаш, не съм ти давал думата!

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 20:52



Алоуууу кат не си вдянал играта на думи не са злагвай кат кифла щот е ясно, че не си дорасъл за титлата кифладжия(РКД -ръководител кифленско движение).... Джоли за разлика от мен владее българския перфектно и е написала каквото е искала да напише.... няаме нужда от превод няколко дни по - късно! ако и да имаш притенции за езикова точност и чистота.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Големината :)нови [re: reborn2008]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 20:54



пача, на тебе къв точно ти е проблемът бе, те еба у сабахленския пияница...

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема хахаха,нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 21:07



а ти що реши, че ми трябва разрешението ти, преподобни Айатола Косматски?

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.12.14 21:11



Вчера почна да ми пишеш, умилих се, викам йети ми е простил, пак сме си приятели, и затова, ама щом съм в грешка, няма повече.



Тема Ми ни нам къФ ми енови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 21:12



проблемата ???? според теб академик Хималайски проблема ми е невладението на българския; уродството и недоеба..... и алкохола.....

ку земеш ми кажеш и дали ми е студено или съм гладна или жадна.... най - обичам да научавам неща за себе си дет ни са ми известни!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 21:18



те еба у сабахленския пияница...

айде стига признания - на всички ни е ясно колко си закъсал ама два пъти изразяваш мераци за сексене с урод-недоеб и пияница.... а да проявиш малко уважение към собствените си високи притенции ко ша каиш?! - давам ти разрешение да се изпръскаш за пореден път....
пп. Не си първия изразил неадеквато еротичните си мераци към "уродската" ми персона.... никой не се натиска на кофти преживявания, всеки гледа да се втърка на готино....

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Темите ..нови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 21:21



баце, не се самозалъгвай, нема шанс да бъда приятел с тебе, както нема шанс некоя достолепна гаспажа като дъртунката да ме ебе... приемете си реалностите и слезте на земята, не сте на по 20 бе, баси.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: reborn2008]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 21:22



през кура си ми, гаспажа, даже не ми е интересно да се ебавам с тебе, на толкова тъпо ми мязаш. ма нема лошо де, ше те подритвам от време на време. ако не ме мързи.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: хахаха,нови [re: reborn2008]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 21:23



е тука през 2000 километра не ти требва, така е...

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема !!!!!!нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 21:31



Уважаеми потребители,

Поради технически проблем страницата е временно недостъпна.
Екипът е уведомен и работи по отстраняване на проблема. Разчитаме на Вашето търпение и Ви очакваме отново.

Екипът на Dir


Е тва е някакъв проблем, ако и да не е мой.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема ами тикивинови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 21:36



екземпляри кат теб обикновено на толко отстоят от мен.... при това без ограничителна заповед, оная гад климактерична - Вселената си знае дневния ред и ни съ налага да и напомням кой и кога да разкара от допирателните на траекторията ми!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема данонови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 21:41



обувките ти да са работни с метално бомбе....
.....ша съм благодарна за моментума!


Unable to connect to the Internet

Google Chrome can’t display the webpage because your computer isn’t connected to the Internet.

Details

упс май Вселената се опитва да ме спре.... хортуването с Йетти дан би да са квалифицира кат гавра с интелектуален неизтинал труп?

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: данонови [re: reborn2008]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 21:48



мазохисче ли си, алкаш?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 21:54



приемете си реалностите и слезте на земята, не сте на по 20 бе, баси.


оооооуууу тва е най-готината реалност, ку знаиш що навалица умрЕ на 25 годин и сига кротко и достолепно чака да и се разпадне дстатъчно амбалажа и да бъде погребана с дължимите на хронологичното време почести...

Никой не иска те ебе бе, пикантрол такъв.... успокой са!!!!! ни на е втресла педофилията!!!!!
а може би точно там е праблемата, че и климактеричните лелки, и дъртозите, и пияниците ни са фпичитляяват от информационни бюлетини за броя чикии на ден или майти финанцпланен....

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема ненови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 21:58



садистче!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Големината :)нови [re: reborn2008]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано10.12.14 23:22



те еба у сабахленския пияница...

айде стига признания - на всички ни е ясно колко си закъсал ама два пъти изразяваш мераци за сексене с урод-недоеб и пияница.... а да проявиш малко уважение към собствените си високи притенции ко ша каиш?!


Да ти поясня - това неговото не е израз на желание. Той ясно съзнава, че секса с Йети е най-лошото , което може да се случи на който и да е човек. Той използва това като заплаха.

Иначе много ме радвате да се карате.

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Йетконови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 02:46



Няма да ти кажа. Ще вземеш да довтасаш набързо.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 02:50



Знаем, че си падаш по лекарки. Ти си го писал. Така че е малко смешно да говориш кой за кого е интересен.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Големината :)нови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.12.14 02:52



Йети има още куп неща да усвоява. Засега е на етапа да се научи да различава мъж от жена.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Йетконови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 16:04



не си падам по нестандартната либоф, но ако искаш сподели де, тва за затворниците и за чекиджиите по чатовете беше по-срамно и смешно, пък тука те е срам да си признаеш, че чакаш клиенти на кафенце в 1:35. аз не съм ти потенциален клиент, така че споко.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Темите ..нови [re: reborn2008]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 16:07



мда, до толкова не се впечатляваш, че ме преследваш навсякъде с пиянските си, объркани, истерични примесени със солидна доза дислалия и слабоумие, брътвежи.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: BVMunchausen]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 16:09



много ги разбираш ти нещата свързани със секса с йети нещо... "баце".



Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.12.14 16:12



не те преследва, а ти отговаря безотказно. има такива хора- поддържат разговора, колкото и да е безсмислен. а тя много добре ти отговаря- разнообразна е, няма само две обидни думи в речника си. така че- този диалог се следи с интерес ...





Тема Re: Темите ..нови [re: coffeemate]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 16:18



не ми отговаря, защото писах на друга мижитурка по-горе, а "тя" се намеси.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано11.12.14 16:19



ти още ли се опитваш да поддържаш легендата, че си лекар бе. фей?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.12.14 16:26



ай сега. не бъди дребнав.





Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано12.12.14 02:19



Paranoid



I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано14.12.14 00:40



Няма как да не попитам, макар и мързеливо –аналният за алтернативен ли се брои?



Тема Re: Големината :)нови [re: impulce]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано14.12.14 00:42



Бил съм с ъмм... няколко :-) раждали жени и всички до една си бяха окей.
Но това се дължи най-вече на добрия ми вкус, разбира се :-)



Тема Re: Темите ..нови [re: OSag]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.12.14 01:28



... аа, питай Борето, той е спец по алтернативите... моето мнение не е важно... приеми, че нямам мнение, Чийф... аз съм само една стара жена

закостеняла ригидна традиционалистка...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано17.12.14 09:15



М .. т'ва па не го бях видял.

Ма как да е алтернативен, тц! .. от него по-традиционен, масов и универсален, има ли?



Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.12.14 17:37



За теб аз съм легенда. За мен, това, което ми приписваш, е суровата действителност на моя живот.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Добре съм, благодаря.нови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.12.14 18:46



В Споделено не мога да пиша и затова ти отговарям тук. И не - не ти се сърдя. Това по едната тема.
По другата - още едно благодаря, защото потвърждаваш теорията ми. Споделенци, естествено, са далеч от истината(тя пък е многолика

) - но да се забавляват.

Извини ме за спама в тъй сериозната ти тема.



Тема Re: Добре съм, благодаря.нови [re: Vitalite]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано18.12.14 19:31



дръж се любезно и както те изгоних, така и ще те върна. защото съм строг, но благороден.



Тема Re: Добре съм, благодаря.нови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.12.14 19:45



Опазил ме Бог дори от това да ми мине повърхностната мисъл да се върна там.

Направи ми невероятна услуга като ме прогони - трето благодаря за днес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.