Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Големината :)нови [re: Jolee]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 23:41



Нямаш мнение по темата. Отново за моето се лепиш. Излиза, че ти си зле...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: kikimor]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 23:41




Естествено. Пошегувах се.
А под ъгъл..таковата?Понеже не съм имала подобни дискусии, явно попадам на точните дустранни оразмерявания, та..какво е усещането - халтавко или хич няма чувствителност. Което не го вярвам някак. Все едно - да сексиш много, ама много подмокрена господжа. Така си го представям.



Тема Re: Големината :)нови [re: kikimor]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 23:43



Е, усещанията при жената - са си функция на мъжа. Няма как да се съчетаят добре голямо и малко нали..



Тема Re: Големината :)нови [re: rumen77]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 23:57



Разбира се.
От всички посоки идват предложения за такава. Не ми е ясно какво влагат в смисъла й, обаче?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: Nazgulll]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано10.12.14 00:07



Както се казва за всеки влак си има пътници и всеки в крайна сметка си намира точният, подходящата и т.н.
Сега, ако твоят е малък и попаднеш на голяма няма да е лесно, както и обратното. Например имах една приятелка, която бе така тясна, че с мъжа и едвам осъществяваха интимен контакт....тя много страдаше и най вече страдаше от факта, че той въобще, ама въобще не си падаше по френската...историята си имаше своето естествено развитие...тя си хвана любовник....но от дълго време нямам контакт с нея и незнам развитието после..просто се бях отегчила да слушам колко й било гот да изневерява на мъжа си и...някак си отпадна от листата на приятелите....

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.12.14 00:19



Всичко трябва да се провери. Повечето мъже искат да се възползват от тялото ти, но има и други.



Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.14 00:19



"Добавила".



Започваш да падаш под женската ми същност. Мъж ли съм? Не че не си ме усещал винаги, но като те прасна по тиквата, се издаваш тотално. Можеш ли да се надигнеш? Едно, две, три... броя, колко да броя?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Големината :)нови [re: rumen77]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.14 00:21



Какви други? От какво се възползват? Дай ги насам. Ще ги тествам.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.12.14 01:10



аз съм от и двата типа, хем искам да спя с вас, обаче и да създадем семейство.



Тема Катонови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 01:12



ти е толко интересно питай въпросната мацка!
На мен ми са е случвало да отрежа кандидат ебач щот ша са деформирам - все пак съм жена не кобила, крава, дърта слоница или магарица, ако и от време на време да магариствам! Айде толко не сме го закъсали или вампирясали та да са набиваме сами на колчета - а и явно не само аз съм го забелязала, че "надарените" откъм мясо са тъпкачи и са ощетени откъм въображение..... та загубата е никва!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.