Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Големината :)нови [re: Nazgulll]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 19:26



Е, тя фрикцията по толкова много начини може да се случи..
Едни кръстосани крака и..кофата я няма. Примерно.


В интересн на истината - разхлопана..може да е всяка, през която е излязло поне едно бебе. Или не...Защото съм чувала и такива хипотези. Както и разхлабването от многократна употреба. Но това са градските легенди вече.
При всички положения - не може да е толкова зле, че да не му се намери колая, ако двама искат да са заедно.



Тема Re: Големината :)нови [re: Taigun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано09.12.14 19:26



мда и аз се учудих, че е добавила неволно едно "не". :)

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: Taigun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 19:29




Настървен мъж/жена е страхотен афродизиак. По - голям - няма. Мда.



Тема Re: Големината :)нови [re: kikimor]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.12.14 19:30



Ти би ли поискал партньорка да се коригира оперативно по тази линия?





Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 19:55



Е .. щом няма да се лъжем.

За физиологично зрялата, с описаните очуствени зони и следствие възвратно постъпателните скучни фрикции, достигането на пълноценния оргазъм само по описания - това в онова - начин, може и да е .. бинго !!!

Но

нали не се лъжем, на мен ми доскучават и ми омеква, с което губи и иначе достатъчните параметри. Тва, първо .. и второ - доста стесни кръга на зрелите и чувствени жени, аз една не познавам, дет само на тез фрикции да чака. Ще да съм бил само с загубенячки ли ?

Та, не знам .. не знам ..



Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 20:01



Допусни, че тва е целта бе .. можеш ли ?

Проблем аз, с неразбирането нямам. Също и с хората, ко били приемали или не ..

Ти кат искаш се приемай насериозно, аз съм тук за кеф и неразумност, мога и луд да го правя. А ти - дерзай ..



Тема Re: след десетиянови [re: rumen77]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 20:10



М .. къФ млад-еЖ бе. Чудя се да ти благодаря или ..

Не се познах.

Слаб (2) по фърляне на боб. В анал-изите на задните планове си неподготвен. По-добре се заеми само с анал-ничене, по ше ти оди.

Искаш ли са се върнем на фауната ?



Тема Re: Големината :)нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 20:14



Гледам да не казвам 'никога', че Оня е с шантаво чувство за хумор... Но до сега не съм пожелавал дори и в мислите си. Надявам се да не се и случва.

Също така нямам идея до колко дълбок(широк) би могъл да бъде евентуалния проблем......

За това и ми е интересно - предполагам че се отразява и на усещанията и на мацката....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Големината :)нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 20:21



То не е сапун да се изтърка бе! При раждали жени няма промяна, поне достатъчно време след раждането де...

И се съмнявам кръстосаните крака да помогнат - така се променя натиска само на входа...... в дълбочина няма разлика...

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Темите ..нови [re: borecom]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 20:25



... нито те знам с какви жени си бил, нито те знам какво правиш като останеш насаме с тях... нито държа да обиждаш жените, с които си бил публично... не твърдя, че до оргазъм може да се стигне само по този начин това в онова... твърдя, обаче, че до пълен оргазъм, с всичките му компоненти се стига само така... аз лично, нищо скучно не виждам във фрикциите има хиляда и сто начина да ги направиш... хиляда и триста пози да смениш и така... по отношение на предиграта, хубаво, необходима е, но... не мога да се съглася, че преидграта е самия секс... съжалявам, че вижданията ни и съвременните схващания за секса и оргазмите ни се разминават, но се случва....

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.