Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 13:54



питам- имаш два кандидата на подиума. единият с ятаган, другият-в златната среда. склонна ли си да направиш избор веднага или ти трябва и друг показател.



Тема Re: Големината :)нови [re: kikimor]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано09.12.14 14:04



Много слаба и с т. нар. 'луфт' между краката......

Хм, това е четвърто поред доказателство за моето подозрение към притежателките на луфт. Все пак аз няма как лично да проверя.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано09.12.14 14:10



И за да не ми връхлетят пак, ще кажа, че спадам към тесните "там, долу"

Напротив, запознаваш ни с интимните си размери точно за да ти връхлетят!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Големината :)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 14:11





Знаех си, че така ще се изтълкува.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Големината :)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано09.12.14 15:06



Аз също потвърждавам. Луфт м/у краката = огромна вагина.



Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано09.12.14 15:23



И за да не ми връхлетят пак, ще кажа, че спадам към тесните "там, долу", даже доста

Дзъннн - минутки за самореклама

! Саксуно моме, Саксуууно... все на (авто)промоция и все непотърсена: не е лесна и твоята, ша знайш! Хич пък никой ли ти не вързА при тая агресивно-досадно-натраплива рекламна кампания?!? То не бяха чистоти кристални, то не бяха кожи блестящи, та коси като абанос ли, та кръстче тънко тип "осичка" ли, та даже финално и "доста тясната" вагина я плесна на "стървилището"* - не вдяват от намек тия пишман-ебачи!

По темата: Божа работа с големината (нейна, че и негова). За стягане си има упражнения... редовност му е майката, редовност във всякаквите упражнения. В противен случай закърняват системите, мдам... А иначе, на крив уй - НЕ САМО козината му пречи. На путките заспали - тоже.

*Стървилище: термин от ловното дело. За примамване на хищен дивеч (ела, кумчо Вълчо, изяж ме!). Бива прясна мръвка, бива и мърша... обаче хищният дивеч напоследък нахитря... и като "се зАпне" - та нЕще да се излъже. Калпав на ловджията походът, демек.


едно "кумчо" добавих.

Редактирано от Taigun на 09.12.14 15:25.



Тема Re: Темите ..нови [re: coffeemate]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 16:48



...ми, не... сори, никога не ми се е налагало да правя подобни избори...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Големината :)нови [re: Taigun]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 17:21






'Стървище"

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: след десетиянови [re: borecom]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 18:59



Имах в предвид това, което изпъква на заден план след прочитането, не буквалният текст, разбира се. Чувството, което остава. Историята на фрустриран младеж, обладан с времето от тежка форма на нарцисизъм, който във фантазиите си се вижда като заможен казанова. при вида на реален конкурент, или просто друг такъв луд, той никога не намира сили да скрие омерзението си, вярва, че жените харесват това. Едно вдъхновение за някои попрезряли дами с теории за лесно-манипулируемата мъжка природа, които теории иначе при контакт с истински мъж удрят на греда. Това порше, не е лошо, но за него ще се наложи да дуваш с години по магистралите, помисли на първо време да инвестираш в някакъв велосипед.



Тема Re: Темите ..нови [re: borecom]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано09.12.14 19:14



баце, при теб проболемът е, че често не ти се разбира, а в редките случаи, когато ти се разбира - не е за разбиране. казах ти го още доста отдавна - хората ще спрат да те взимат насериозно, правеше се и още се правиш на луд, ама сам виждаш, че така стана.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 09.12.14 19:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.