Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: И аз се питам ..нови [re: borecom]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 06:50



Не! Чисто любопитство!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: По рождениенови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 06:51



Абе чували сме го тоя пич, ама не сме се надявали на такава културистка.....



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 08:42



добре де, тук аз нещо явно ще се изкажа неподготвена, хахаха, ама това с големите пишки /от предната тема/ не е ли малко ограничаващо. в смисъл, веднъж познала една женска един голям и после само това и е критерия за добър секс. и ... преди да го погледне в лицето го поглежда в гащите. някак май, май, не ми се иска да се получава този ефект. и май добре, че не ми е харесал секс с такъв, че те тези с такъв май се явяват нещо като селектирана серия и нема за всички.





Тема Re: По рождениенови [re: reborn2008]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.14 08:50



без да съм експерт, но това модел "кофа" са го измислити такива, модел "назгул". нема какво да се заблуждаваме.
иначе размерът на жената, какъвто е по рождение, такъв си и остава. това, че известен период се е напаснала на размера на мъжа, ако е по-голям от необходимото й, това е просто временно състояние и след време, ако спре да прави секс с него, се връща пак обратно към това, което е по рождение.
апропо, за нераждалите момичета тук, да им кажа- проверено е- онази работа не се разширява след раждането. така че- споко!



Тема Re: По рождениенови [re: coffeemate]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано09.12.14 09:51



За раждалите жени - да, и аз имам впечатления - няма разлика. Даже и такива които са цепвани и после шити.

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: По рождениенови [re: coffeemate]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано09.12.14 11:32



без да съм експерт, но това модел "кофа" са го измислити такива, модел "назгул". нема какво да се заблуждаваме. не е съвсем така.... този "тунинг" се получава при понижена чувствителност на влагалището и съответно свръх компенсиране с фрикция-та/опън-а.

иначе размерът на жената, какъвто е по рождение, такъв си и остава. това, че известен период се е напаснала на размера на мъжа, ако е по-голям от необходимото й, това е просто временно състояние и след време, ако спре да прави секс с него, се връща пак обратно към това, което е по рождение. потвърждавам, така е!

апропо, за нераждалите момичета тук, да им кажа- проверено е- онази работа не се разширява след раждането. така че- споко! В повечето случаи! В останалите движението-ходенето пеша и упражненията дори и без приспособления възстановяват тонуса на мускулите.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Темите ..нови [re: sladunka medunka]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 11:42



Шегувам се бе .. с темата. Хич не ти вдява главата от похвата на хиберболизацията в писмовността ..



И да, не са 33, да има - да няма дестина пъти да се 'смени музиката' .. на акт. Толкоз .. с рекламата, белким фане дикиш.

пЪсЪ .. Сега сериозно, верно ли ? скучната процедура - муш и трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. трък- трък .. ох - пляс - плюв !!! е секса ? а другото излишно ..

Не мой да бъде.



Тема Re: Темите ..нови [re: coffeemate]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 11:43



... честно, даже не го прочетох първия пост на авторката... но ти всъщност какво ме питаш?

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Темите ..нови [re: borecom]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 11:52



... ами, да не си объркваме понятията, но само на това му се вика полов акт... даже и в съда, ако не си се съвокупил с въпросната девойка а само си правил алтернативен секс, нема да те съдят за изнасилване,а за блудство... и да не се лъжем, Боре, физиологично зрялата сексуално жена с чувствителна вагина и междинница достига до пълноценен оргазъм само по този начин... това в онова, като „това” е с достатъчна дължина и не много голяма ширина...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.

Редактирано от sladunka medunka на 09.12.14 11:58.



Тема Re: Големината :)нови [re: Nazgulll]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.14 12:37



Може да е несполука, ако попаднеш на жена с нехаресвана големина на вагината, но представи си, че е хубава, интелигентна, мила, всеотдайна в секса и много си пада по теб. Ще я върнеш ли, особено ако и на теб ти допада визуално и като човек.

Хората не са виновни за недостатъците, с които природата ги е "дарила".

Прочетох Кикимор, който пише за Луси Мансини от "Кръстникът". Тя се е чувствала добре със Сони Корлеоне, преди да му теглят куршума. Никога не се е замисляла за това, че е "по-широка, там, долу". Просто Сони е бил с огромен размер и чудесно са си пасвали. След смъртта му, Луси среща д-р Джулс /доколкото помня името/. Пламва любов вече. След първия им интимен контакт, тя се чувства зле, защото той почти не се осъществява. Докторът я успокоява и я нарича ласкаво "глупаво момиче", защото като й казва, че могат да правят орална любов, тя отвръща наивно учудена "О, това ли?!" "Това!" - усмихва се той. "Хрумвало ли ти е да правиш това с твоя скъп Сони?"
После й прави операция, която коригира нейния "дефект".



Всичко опира до взаимните чувства, разбирането и желанието, Назгул. Другото се намества, намира си място и се отработва постепенно.

И за да не ми връхлетят пак, ще кажа, че спадам към тесните "там, долу", даже доста, което също има своите минуси, мисля.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.