Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: По рождениенови [re: reborn2008]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано08.12.14 22:02



Аз пък не харесвам тесните...претриват ме. Напълно съм съгласен с теб, че по-широките имат повече възможности и приложения....

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема И аз се питам ..нови [re: kikimor]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано08.12.14 22:07



Любопитно би ми било дали и каква ще е разликата в усещанията на мацката преди и след операцията по 'затягане'

Суета ?



Тема Темите ..нови [re: Nazgulll]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано08.12.14 22:35



.. за размерите на пишките /предната тема е писана от педал/ и путетата, ми се чини мноо скопена.

Определено мисля, че размерите са оправдание за липса на умения на група скучни путки и недостиг на въображение у калпавите ебачи. Та секса не е само тва в онова бе .. баси.

Аз умея /

примерно/ поне 33 начина да създам и споделя удоволствия в секса, и не повече от една трета от тях са свързани с кура ми. Ако същото важи за жената в кревата ми, ко значение има размера на путката и .. не схващам. Има и анални и орални и мануални алтернативи, ако толкоз пък се разкваси ..

И да, впрочем тесните предполагат само фрикции, пълна скука. По-богатите раз-кошници, предлагат доста повече алтернативи .. мдам.



Тема Ako са такиванови [re: The Stranger]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 23:09



по рождение, а не поради неспецифично приложение.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема след операциия пъкнови [re: borecom]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 23:14



и била по "затягане" не вярвам усещанията да са много екзалтиращи.... пък и най много да се окаже, че секса и е станал противен особено, ако започне да го свързва с дисконфорта на скалпели, "дърпане" на конци, болки при промени във времето и други определено не еротични преживявания.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема .. или ..нови [re: reborn2008]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано08.12.14 23:30



.. се сдобие с цилиндрична и гладка, нещо като втори анус.

Мани, мани ..



Тема Re: .. или ..нови [re: borecom]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано08.12.14 23:47





I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема след десетиянови [re: borecom]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.12.14 00:09



прочетен някъде, твоите коментари се превръщат в пълна скука.





Тема Re: след десетиянови [re: rumen77]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.12.14 00:51



Липсват ти представители на фауната ли в тях ?

Земам мерки.



Тема Re: Темите ..нови [re: borecom]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано09.12.14 02:51



... мда, ставаш да се явиш на състезание по алтернативен секс... не мога да разбера за какво са ти тези 33 начина... колекция от алтернативи ли си правиш или се опитваш да направиш впечатление .... и да, сексът си е точно - това в онова... всичко останало е излишно или алтернатива при невъзможност...
П.С. нещо като кюфтенцата от соя или друсан кебап от соев протеин... в ръцете на добър готвач, даже може и да е вкусно, но неспираш да се питаш, това сега за какво ми е?:-)

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.

Редактирано от sladunka medunka на 09.12.14 03:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.