Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Големината :)нови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:20



всъщност нема значение, кво си, педал си - не ставаш за жена, не си интересен и на нормалните мъже. нещо като сладунката след 3 години.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:23



много си разноцветен тия дни, бе педал? много си весел нещо? да не ти е пуснал най-накрая коча на стадото?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: Jolee]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 18:25



не мисис свят, а мисис българия, има малка разлика.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.12.14 18:31



... Сладунката не може да се оплаче от липса на мъжки интерес ... така,че ако пожелаваш на Саксън, да е като Сладунката, всъщност и желаеш много хубави неща... това, че ти имаш някакви резерви към Сладунката, това няма нищо общо с отношението на мъжете към нея... иначе си говори, не ми пречиш, когато пораснеш и кажеш нещо съществено, може и да се зачета с интерес...

... и бързай имаш да трупаш опит... .

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Темите ..нови [re: yetti]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.12.14 20:35



още ти е малка пишката да оправяш добитък. Четох разни стари работи напоследък да съм в час, поне вече всички ме мислят за полито, лошо няма, разбира се. Той кърти мадами, а ти обикаляш наоколо като конска муха да му се караш. Или докато той ги сваля, ти обясняваш на жените, колко е тъп, а той те шамароса и се прехвърля на следващата. Даже и месец, след като той никакъв го няма, ти продължаваш да говориш на Балдриан срещу него. Предполагах, че притежаваш достойнство на женски полов орган, но сега се убедих в това. А човекът наистина се е забавлявал, или поне така изглежда, и на хората около него им е било добре, а с такъв темерут като тебе е трудно. Липсва творческа мисъл. На базата на всичко прочетено досега, с ръка на сърцето казвам, че този човек е могъщ. И още нещо. Пак съществува ефектът на контраста. Ако наоколо нямаше такива деградета като тебе и боре, неговата осанка нямаше да се оцени така.



Тема Re: Йетко,нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 20:36



имаш ли опция за препрограмиране на латерничката? Тая ме приспива, а е едва 20,33 коет означава, че ша са ококора у 3 сабахляантъ и неа е от часовата разлика!

бдв, Мерсаж ногу за м'сЪс-а.... най ма кефи да "кълча" енглиша ама са губи 80%от удоволствието кат са пише .....друго си е да пиянствам с Шотландета, които по съвпъдък и от дуч вдяват га след трета бира включа на амстердамски.....

те еба у недоклатения мисис... ша са наложи, а почакаш доде атакувам климакттериума! Иначе мое се споминеш от шока - жена в предклимактериум дал си виждал и на снимка????

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 20:42



па ти си ноо кисел дан ти е избягала любимата снежна овца? или ти е изяла розовите храстчета, малки прекрасни зимен принце?

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Темите ..нови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 20:50



путьо, защо ми се правиш пак на мъж?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Йетко,нови [re: reborn2008]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано10.12.14 20:52



шш, алкаш, не съм ти давал думата!

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Големината :)нови [re: yetti]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 20:52



Алоуууу кат не си вдянал играта на думи не са злагвай кат кифла щот е ясно, че не си дорасъл за титлата кифладжия(РКД -ръководител кифленско движение).... Джоли за разлика от мен владее българския перфектно и е написала каквото е искала да напише.... няаме нужда от превод няколко дни по - късно! ако и да имаш притенции за езикова точност и чистота.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.