Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Aйденови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 12:09



Боя се че или и аз като теб пиша трудноразбираемо, или ти (както и аз теб понякога) трудно ме разбираш.....

Свободната воля не подлежи на коментар, разбира се......


И аз съм бил с такава жена, било ми е хубаво а не съм я 'върнал'....

Та ?



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Aйденови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 12:32



И аз съм бил с такава жена, било ми е хубаво а не съм я 'върнал'....
особено, ако въпросната жена не е повярвала на хипнотичната мантра, че "тия" мускули не можели да се КОНТРОЛИРАТ, не тренират, а контролират....
Кикимор-е, ако някой ти бае, че непременно трябва да загубиш контрол над телесните си функции, за да преживееш "истински" оргазъм дан земеш да му повярваш.... е ако искаш може и да му повярваш де.... само за сведение - има и друг вариант,а именно при съзнателно/контролиращо присъствие в момента се преживяват в пълнота определени случки иначе, по лични наблюдения, е оргазъм тип електикутирано пернато - мЕтка се насам натам доде "доди на себе си" .

под "да дойда на себе си" в този контекст да се разбира електрическите импулси отново се провеждат през стандартните ежедневни вериги, а не през цялата система налична в човешкото тяло....

защо при сексене енергията се пренасочва по всички или почти всички "електрични" канали в човешкото тяло не е обект на коментар в тази тема.


Питането ми беше дали би се подложил на корекции за "стандартизиране" ;
то е породено от двата ти поста предлагащи операцията като вариант за решение на "проблема" на хипотетична жена.
Та питам - ако оперативната намеса ти изглежда първи вариант т.е. препоръчителна за жена ти би ли я "прегърнал", ако ставаше дума за теб/ мъж имам в предвид, а не конкретно твоята личност.


I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Aйденови [re: reborn2008]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано10.12.14 12:37



Ако искаш някой да те взема на сериозно, смятам че трябва да положиш максимални усилия да правиш постовете си разбираеми.



Тема Re: Aйденови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 13:29



Конкретно, като във вица: Негър теб обича, но кур на две не реже!




Пак не ме четеш - на няколко пъти се позаинтересувах какво усеща девойката. Казах също така, че ако изпитва удоволствие и на нея и е приятно то проблема не е в нейния телевизор. За операцията се спомена заради Луси Мансини от Кръстникът. Не съм лекар и нямам идея дали това е правилната процедура при наличие на подобен проблем.

Ако една двойка иска да е заедно и имат някакъв проблем в секса който може да бъде коригиран по оперативен или друг медицински начин - не виждам проблем да го направят.

Доколкото схващам, питаш - когато се срещнат две отклонения от нормата кое къмто кое трябва да се напасва? Там живият живот решава, каквото и да си говорим тука......
Ма гледам че повечето мъже се пънат да им е голям, а жените да са тесни - така че се очертава тенденция....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Инови [re: Nazgulll]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.12.14 13:40



аз съм от тъпите, дето хващат по нещо от нейните писания.

Ама не всичко.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 10.12.14 13:51.



Тема Повечето - да,нови [re: kikimor]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано10.12.14 14:28



но не и всички. Стига с тази теснотия, ако на някой му се прииска тясно, трябва да знае как да си го направи. По-широките са си с повече приложения, може и тясна да стане, но тясната широка не става...



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: Повечето - да,нови [re: The Stranger]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 14:36



Просто коментирам преобладаващите обществени нагласи..........



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Повечето - да,нови [re: The Stranger]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.12.14 14:59



Стига с тази теснотия, ако на някой му се прииска тясно, трябва да знае как да си го направи.

Че светни хората, де! Навиваш си чорапа?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Повечето - да,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано10.12.14 15:29



Точно на теб ли да обяснявам?

П.П. Не, слагам боксови ръкавици



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: Aйденови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 15:41



Ма гледам че повечето мъже се пънат да им е голям, а жените да са тесни - така че се очертава тенденция....



I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.