Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Йетконови [re: sladunka medunka]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 01:24



мое още да не е преболедувал мама, та за тва все пачи и лелки му в устата.... не се откъсват някои лесно от спомена за единствената жена в жувота.... кой го знай колко годин е бозал да йе такив гирой.

тва глобалното затопляне не е на добре..... цял пиканамквоси се е размразил да ни напомня как са праим на луди.... га че ли не си знаим диагнозити!

пп Йетко, скъпо д'Йети, айди да ми напомниш и на мен колко съм луда, ку бичаш, ку ни обичаш - пак!.... имаш имидж на латерна да поддържаш, маймуноподобни!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Йетконови [re: reborn2008]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.14 01:35





Йетко, скъпо Йети... изригнах кафето върху клавиатурата в този късен час.
Нещо като "Исаче, златно Исаче"... ама Исак, сам дрънка на себе си.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: време?нови [re: rumen77]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 01:37



задомяването ич не си е работа..... не съм ти в таргета(нали се представяш за балкониер ;) ) иначе щях са кандидатирам.... ма мноо ша са караме за музиката и най вече съседите ша са жертви на музикалните ни предпочитания....

пп няа грешка - по регистри за гражданско състояние не съм женена.... тва като сведение за оня плЕшивия благороодник дет заплашваше да ма информира за мнението си относно неотразимата ми персона.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!


Тема Re: Йетконови [re: reborn2008]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.12.14 02:15



Майчината гърда ли, тя се трансформира с възрастта на мъжа. Примеро Йети, познава се човекът с няколко приятели от форума, мазни им се, няма как, въпрос на дълг е, но виж, към останалите е строг и справедлив. Те и без това са виртуални. Навремето така се събираха по няколко педерасчета пред дискотеката, дето се познаваха, и биеха някой случаен минувач.



Тема Re: Големината :)нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 06:56



Всъщност напипваш нещата - при мен бе такова усещането - все едно е страшно много подмокрена... Инак мацката си се кефише на секса, свършваше си порядъчно и т нт......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Големината :)нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 07:03



Любопитен съм, щото ако е по рождение, и ако изпитва удоволствие и така, то от страната на жената няма проблем в случая.....няма и как да разбере ако някой не говори с нея...... а ако на мъжете и не им е хубаво с нея ще я отбягват или ще си търсят нещо настрани........просто си разсъждавам, за съжаление опита ми е еднократен и не е представителна извадка......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Катонови [re: reborn2008]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.12.14 07:09



Няма как да я питам - загубили сме връзка отдавна.... иначе щях.....

Айде няма нужда да връщаш зарад такива неща ся, казахме че се напасват нещата.......

И за въображението никак не си права - трябва доста въображение да приложиш, за да се отпуснат отсреща и да се престрашат. Макар че обикновено ако има дискомфорт то той се дължи по-скоро на това което е в главата на девойката, отколкото на онова другаде!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Йетконови [re: reborn2008]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.12.14 08:05



имаш имидж на латерна да поддържаш, маймуноподобни..лафът е трепач,как не съм се сетила



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Големината :)нови [re: Taigun]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.12.14 10:38





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Aйденови [re: kikimor]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано10.12.14 11:36



няма нужда да връщаш зарад такива неща ся, казахме че се напасват
Нуждите са псулютно никви... въпрос на избор и възможности.... В някои държави закона е предвидил във всеки един момент човек да може да си промени решението и ако и едно еротично общуване е започнало по взаимно съгласие да може да се прекъсне, ако една от страните прецени, че не и е удобно.... това и списък с кандидати доброволци да услужат с органа си..... не връщам просто правя избори ;)

Макар че обикновено ако има дискомфорт то той се дължи по-скоро на това което е в главата на девойката, отколкото на онова другаде! на това му се вика двоен стандарт! Ако един мъж е по - обемен, може и е нормално да се напасват към него.... обаче, ако една жена е по - обемна, и с нормална секреция по време на сексене, както се оказа от развитието на темата, е хралупа, в която може да пляскаш с ръце....
Кикимор-е, като застъпник на оперативните лечения да те питам - ти би ли си го " струговал " та да си в "стандартните" размери? Просто ми е любопитно. Питам без злоба и задни мисли.

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.