Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Имам нужда от компания.нови  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.11.14 23:49



Петролна компания.

Сега..имам една питанка. Онзи ден гледам по телевизора един репортаж за надъхан Ромео, който ангажирал цяла тумба колеги - артисти + персонал на кафене - за ифектно изпълнение - с цел предложение на брак. Под Тепетата.

Вие как гледате на тези инициативни.
Показността хубаво нещо ли е? Трябва ли да ни ласкае? Знак ли е на по - голямата - турбо-мега - гига льобоф. Правили ли сте нещо подобно? Бихте ли?Как ще приемете подобно изпълнение. Разкажете какъв беше ефектът. До секс стигнаха ли нещата, в крайна сметка.



Аз съм против. Смятам, че някои моменти са лични и именно интимното, за двама, ги прави красиви. Не, че ми липсва фантазия, но не бих развяла транспарант - Зюмбюл има биг дик. Само, за да изчеткам някого.



Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор ХищниК1 (СилеН)
Публикувано25.11.14 23:51



Ко е туй петролна компания, може би имаш нужда някой да ти вкара маркуча в хралупката, това ли е?





Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: ХищниК1]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.11.14 23:54



Усещам, че имаш потенциал да развиеш темата...


Признай си, че си подарявал поне веднъж на приятелката си 333 рози, но задължително в офиса, пред приятелките и. Натюрлих.



Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор ХищниК1 (СилеН)
Публикувано26.11.14 00:09



Не съм, ама виж на теб може да подаря ако ме поканиш на гости между празниците?





Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор rumen77 ()
Публикувано26.11.14 07:42



Човек може да е щастлив поради различни причини,любов, здраве, богатство, а за някои щастието е просто когато останалите хора ги смятат за щастливи. При всички случаи човек трябва да се наслади, защото всичко е временно.



Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор Jolee (Джейн Taрзанска)
Публикувано26.11.14 11:44



"Зюмбюл има биг дик !"



( да'н' съм луда ...нали ще се заформи опашка пред блока, да искат парче от еклера )

Ми не ме кефят таквизмити изпълнения....хич даже ...и добре, че никой не е и правил опити да ми причинява такива унижения....

Един вид ...все едно.... кой знай кво баси е станало ...и ако не разберат съседите ...няма да съм пълноценна....

Това ( да ме прощават всички романтици-ексхибиционисти ) за мен е върха на комплескарщината....гарнирана със свещенна простота.

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: Jolee]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано26.11.14 12:04



Guy dikke pie - Ги дебелата патка - надпис върху вратичката в съблекалня.... е на това му казвам аз Риспект! или най-нагла самореклама ;)

Иначе, предпочитам мъж ми да ми пее на уше/насаме.... и като започне да ми припява докато мааме крачоли нейде на открито съвсем деликатно го отрязвам да не се 'аби, че минувачите няма да му платят, не за друго ами няма подходящият инвентар за мъни-колекшън.... а няма да го гонят я?

Bento Espinoza, Obrigada!


Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано26.11.14 12:19



Аз не се притеснявам, точно обратното.
Обичам да показвам любовта си! Едно от нещата, които ужасно много ме дразнят със сегашната ми половинка, е факта, че той хич не обича целувки-милувки по обществени места.
Ако бях и аз толкова задръстена, сега нямаше да имам онези спомени- когато едва не го направихме на върха на айфеловата кула, на плажа посред бял ден и т.н. и т.н...
Сега ако ми предлага брак пред публика, трябва да е нещо наистина оригинално (вчера гледах новия спектакъл на Джеф Дънам и там един зрител от публиката беше помолил Ахмед Мъртвия Терорист да помогне да поиска ръката на възлюбената)...
Аз съм на мнение, че не трябва да се ограничаваме- когато обичам, искам целия свят да знае това.





Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.11.14 12:28



Според мен е важно следното - средствата, които ще се ползват, да са добре съобразени с естеството на особата, за която са предназначени. Щото все пак - крайният резултат е от значение. Понякога човек трябва да поразчупи собственият си "гипс", за да случи това, което иска.



Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано26.11.14 13:56



Зависи как ти идва отвътре...Няма лошо,все пак това е любов,достатъчно смекчаващо обстоятелство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.