Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ти само кажи!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.11.14 15:14



Ииии, тъкмо викам ей, на..един навитак..Пък то...







Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.11.14 15:19



Цвете в саксия си е направо..като бутилка Блек Рам и бонбони Мерси. Това лекарите са ви разглезили много с тези рушвети. Кога ли ще ви закачат камери и на вас.. и ти ще ми говориш за морали.
Да се чуди човек - това ухажаем ли е или просто ти бута за някоя услуга. Ако е ухажаем - що за ухажор, ако няма топки поне да си поднесе жеста?Странна работа.


Аз цветята въобще не ги броя за жест. Вкъщи цветя се носят с повод и без повод. Ако някой не носи - сама си купувам и винаги има свежи - за настроение.



Тема О, значинови [re: Vitalite]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.11.14 15:33



ставаме поне двама темеруди..


На мен също ми е хубаво сама, особено - откакто много време вече не мога да с еразвам на старата самостоятелност.
Особено през ранна есен, когато още има слънце, но пък леко е кристализирал въздуха. Това през уикенда да изляза и да се пошляя, лежерна обиколка по магазините (и без това нямам симпатизанти в тази насока - това е нашата семейна драма!)и книжарници, после капучино в някоя крайпътна сладкарница, наблюдение на преминаващите (много обичам да гледам хората и да си ханализирам и измислям истории за живота им, физиономиите и пр.), чат =- пат вземем хапарата. А за пътешествията..о..там да не говорим, идеално си изкарвам с една карта и апарат. Нямам нужда от компания. Ама през деня. ечер - обичам да усещам човек до себе си, стъмни ли се - ми става самотно и тегаво, чудя се какво да правя, говори ми се, не ми е комфортно.



Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: Jolee]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.11.14 15:35



Срамувай са бързо!
Това значи, че не си си самодостатъчна и не се обичаш!





Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.11.14 15:46



Ухажваше ме. Не ми е пациент. Благодарение на здравната каса, всеки може да открие местоработата ми. Добре, че затворниците не са се втурнали към кабинета ми. Веднъж се били ступали, заради мен. В килията, де. Остава да пристигнат всички с пакети семки и бонбони лукчета в джобчетата си. Ще трябва да ги вразумявам. Аз много обичам да държа прочувствени речи. Ще се справя.



Как не броиш цветята за жест? Вашите мъже не ви ги поднасят вече. За какво ги приемаш тогава, като се появи твоят с букет пред теб?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.11.14 15:53




Е, голям ухажор- нема що..избягал и оставил немощните дядовци в ролята на Хермес..ама и твоята не е лесна, верно. Нямаш късмет в тези истории, явно.
Да, поднасянето на цветя не е специален жест. Мъжът ми купува и без повод, понякога просто бере и носи - за всички жени в къщата, за дома, не само като специален комплимент за мен. Приятно ми става, но не се потрисам излишно от един букет.



Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.11.14 16:06



Не е избягал моят ухажор. Оставил е цветето, защото се е засрамил, че ми го носи.
О, скимна ми друга тема. Сега ще я плясна.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.11.14 16:10



Ми тва е един пикльо, значи.


То една саксия, ако не можеш да подадеш на една жена, за чеп за зеле - не знам дали ставаш...камо ли за партньор, че и за гнездо нали след тва...



Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: impulce]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.11.14 16:52



Ухх, стига сравнения с вашите. Дайте ги на мен. Ще ги разбия по всички линии. Ще се чудят картофи или зеле хрупат.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Имам нужда от компания.нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.11.14 18:47




Хех, че с чуждите ли да сравняваме. Естествено, че с нашите!
Ба, не давам. Намери си, бре, ти нали не гледаше в чуждата манерка. Какво стана сега..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.