Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 20.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема как сте бренови  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 10:19



влизам и гледам, никаква промяна отпреди 5 или май бяха 10 години (баси как лети времето!) - все същия нон стоп търкал и мерене на аргументи





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано17.11.14 10:50



Здрасти !



Ми не е същото според мен...

Преди 5-10 години И ти самият се включваше с разкази ....и процентно пишещите хора бяха повече и по-културни, интересни и всичко останало ....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.11.14 11:14



Здравей, Дарк. Като най-подходящия човек тук, който би могъл да те посрещне подобаващо, искам да ти кажа "Добре дошъл в клуб ГЗС - Говорим си за Сакс".

Цяла нощ сънувах, че се разправям с клубари. Накрая жените изчезнаха нейде, а аз започнах да играя една игра с няколко мъже и като цяло добре се забавлявахме. Ще я пусна в тема тази игра, която видях от един сайт, а оттам са я взели от друг. Само че при нас ще бъде с еротичен привкус.

Като написах "сайт", се сетих, че поради факта, че темата ми е заключена, не можах да поздравя thehuntermuster, че си призна, дето е сгрешил за мен, като е решил, че не казвам истината по разискван въпрос там.
Историята за леля Жечка ми хареса, макар и леко тъжна. Но виждам оптимизъм в нея - възрастните хора вече умеят да си служат с Интернет и препрочитат позабравени романи, вместо да кибичат пред телевизионния екран, вперили напрегнат поглед в поредната сапунка.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 11:36



здравей Джолиинo,

e, имаше и разкази, имаше и поеми орфееви, имаше и мощен търкал, имаше и сеирджии с пуканки и семки, имаше и задявки между импулсчето и разбирам





Тема Re: как сте бренови [re: saksun]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 11:38



Здравей Саксън,

е да, друго си е цял клуб само с теб да се занимава и сал за тебе да говори, блазе ти!





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано17.11.14 11:46



Много хубави неща имаше


Даже си спомням, че ти даваше важни съвети по отношение на писането за ентусиаст-кандидат писатели ...

Мощният търкал си беше класов и имаше какво да се научи от всички участници.

Текущо мен лично ми е адски дискомфорт и срам, че се забърках в някакви тъпни ...и се радвам, че се появи да внесеш малко положителна носталгия

Ся ако дойде и Орфейййй

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 11:52



о, зарежи я тази носталгия, я по-добре сподели как е зеления сутиен





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано17.11.14 11:56



Те междувременно станаха два Нещо ми е секси зеленото тия дни

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: saksun]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано17.11.14 11:57



Не са необходими поздрави. Нямам проблем да призная, когато сгреша.

Разбира се, тук има и друг нюанс, който може би ти е убегнал. Всъщност, аз целях да пуснеш линк към тези сайтове. Стори ми се интересно, наред с невъзможното. Получи ми се :-) Обаче останах разочарован, защото нещата в тях са гнил плод на нечие извратено съзнание, целящо да привлече посетители, така както лайното събира мухи-лайнарки.

Въпрост ми от онази тема си стои.

единак, в синьо.


Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано17.11.14 11:59



... ми в търсене на клуб, в който да се говори за секс...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.