Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема как сте бре  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 10:19



влизам и гледам, никаква промяна отпреди 5 или май бяха 10 години (баси как лети времето!) - все същия нон стоп търкал и мерене на аргументи





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано17.11.14 10:50



Здрасти !



Ми не е същото според мен...

Преди 5-10 години И ти самият се включваше с разкази ....и процентно пишещите хора бяха повече и по-културни, интересни и всичко останало ....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.11.14 11:14



Здравей, Дарк. Като най-подходящия човек тук, който би могъл да те посрещне подобаващо, искам да ти кажа "Добре дошъл в клуб ГЗС - Говорим си за Сакс".

Цяла нощ сънувах, че се разправям с клубари. Накрая жените изчезнаха нейде, а аз започнах да играя една игра с няколко мъже и като цяло добре се забавлявахме. Ще я пусна в тема тази игра, която видях от един сайт, а оттам са я взели от друг. Само че при нас ще бъде с еротичен привкус.

Като написах "сайт", се сетих, че поради факта, че темата ми е заключена, не можах да поздравя thehuntermuster, че си призна, дето е сгрешил за мен, като е решил, че не казвам истината по разискван въпрос там.
Историята за леля Жечка ми хареса, макар и леко тъжна. Но виждам оптимизъм в нея - възрастните хора вече умеят да си служат с Интернет и препрочитат позабравени романи, вместо да кибичат пред телевизионния екран, вперили напрегнат поглед в поредната сапунка.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 11:36



здравей Джолиинo,

e, имаше и разкази, имаше и поеми орфееви, имаше и мощен търкал, имаше и сеирджии с пуканки и семки, имаше и задявки между импулсчето и разбирам





Тема Re: как сте бренови [re: saksun]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 11:38



Здравей Саксън,

е да, друго си е цял клуб само с теб да се занимава и сал за тебе да говори, блазе ти!





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано17.11.14 11:46



Много хубави неща имаше


Даже си спомням, че ти даваше важни съвети по отношение на писането за ентусиаст-кандидат писатели ...

Мощният търкал си беше класов и имаше какво да се научи от всички участници.

Текущо мен лично ми е адски дискомфорт и срам, че се забърках в някакви тъпни ...и се радвам, че се появи да внесеш малко положителна носталгия

Ся ако дойде и Орфейййй

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 11:52



о, зарежи я тази носталгия, я по-добре сподели как е зеления сутиен





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано17.11.14 11:56



Те междувременно станаха два Нещо ми е секси зеленото тия дни

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: saksun]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано17.11.14 11:57



Не са необходими поздрави. Нямам проблем да призная, когато сгреша.

Разбира се, тук има и друг нюанс, който може би ти е убегнал. Всъщност, аз целях да пуснеш линк към тези сайтове. Стори ми се интересно, наред с невъзможното. Получи ми се :-) Обаче останах разочарован, защото нещата в тях са гнил плод на нечие извратено съзнание, целящо да привлече посетители, така както лайното събира мухи-лайнарки.

Въпрост ми от онази тема си стои.

единак, в синьо.


Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано17.11.14 11:59



... ми в търсене на клуб, в който да се говори за секс...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 12:28



е, ама дай повече подробности де, няма сега да ти тегля думите с ченгел ... два еднакви ли са, какво представляват, какъв точно е цвета, материята и всякакви други данни



Тема Re: как сте бренови [re: sladunka medunka]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 12:29



май по-скоро в търсене на участници, желащи да говорят за секс, а не само чакащи да се включат в нечий разговор





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано17.11.14 14:10



Чакай, че точно си ги обличах и преобличах пред огледалото ...и после се отплеснах в съмовъзхита

Единият е дюс отровно зелена дантела ....пък другият е лъскаво светло зелено с черна дантела

Вторият е по-шик ...като за пред хората

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано17.11.14 14:19



... ами, да речем, че така звучи по приемливо... а ти Дарки, кво така насам... всъщност радвам се да те видя тук



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: как сте бренови [re: sladunka medunka]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 14:43



надникнах да видя има ли желаещи да си говорим за секс



Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 14:46



Благодаря за допълнителната информация, само че не разбрах какво значи дюс ... гладък, тънък, прозрачен ... ? А на другия кое му е по за пред хората - повече показва или повече скрива?



Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано17.11.14 14:48



... ами аз ти се обадих, но ти се забави да ми покажеш тъмната си страна...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано17.11.14 14:57



"Дюс" доколкото знам е нещо като "чист"...в смисъл само зелено без други шарки...

Чувала съм израз "Диби Дюс Гол"...тоест както се е родил...без гащи



Пък този с дантелата не показва повече, но "черната дантела" винаги е била леко по-"официална"

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 17.11.14 14:58.



Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано17.11.14 15:34



Мда, така е.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано17.11.14 15:37



Вторият е по-шик ...като за пред хората

Начи отровнозелената тантела я туряш кога се качиш на тавана да обираш паУжините, тъй ли да разбирам?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: как сте бренови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 15:45



напротив, на отровнозеления дантелник идеята му очевидно е човек инстиктивно да посегне да го махне и захвърли максимално надалеч





Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 15:47



сигурен бях че все някак ще стигнем и до безгащите



... ама очаквах по-задълбочено предварително опипване




Тема O...Драко Сайднови [re: DarkSide]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.11.14 18:54



на какво дължим тази чест?
И без да се правиш на ощипана мома! Навремето ти бе в епицентрума на точно такива пунически войни.


Човешката памет не винаги е къса.
И други неща не бива да са къси, разбира се.



Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор rumen77 ()
Публикувано17.11.14 19:41



Макар че не всички си дават сметка, това прави един клуб жив. Спомням си за няколко примера, но най-показателен е с клуб литература от преди 3 години, доколкото помня и ти участваше по това време там, макар и не много често. Та тогава беше същинска лудница, множество никове, спорове, кавги и какво ли не. Сериозните участници негодуваха, имаше едно мнение на един от тези участници- ти му кажеш да замълчи за момент, или да говори по-тихо, защото имаш да обсъждаш нещо важно, а той ти се изхрачи в лицето... и беше горе-долу близо до реалната картинка. Дори и на Киро някой беше писал и той се намеси. И малко по малко клубът беше прочистен, дойде време хората да дискутират на спокойствие. И беше доста изненадващо, но тогава клубът умря. Сериозните участници изведнъж изгубиха интерес да дискутират, а повечето постепенно спряха да го посещават. И това човек ако не го види с очите си, не може да го предположи. Проблемът на всеки форум са малкото хора. Когато има много хора, всеки си намира компания, тука едни говорят за едно, настрани други за друго, има атмосфера, а като намалеят хората, се случва участници, които са твърде различни един от друг, да разменят мнения от немай къде, и да се дразнят, все по-трудно се възприемат един друг и става скучно.



Тема Re: O...Драко Сайднови [re: impulce]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 20:34



да, не го крия, навремето бях първа драма примадона и на всичкото отгоре упорито отказвах да пиша по тематиката на клуба, за да дразня останалите, но сега времената са други и се надявам че бъдещите ни пунически и прочие търкали ако не по-елегантни и смислени, то поне да са значително по тематиката на клуба ...

затова и надничам тук, защото реших да видя мога ли вече да разговарям спокойно и без проблеми по темата за секса и всичко свързано с него

и сега след като изясних принципната си позция, предлагам да започнем разговора конкретно по тематиката. Разбирам, че те вълнува дължината, но какво ще кажеш за ширината, дълбочината и останалите измерения ... ?





Тема Re: как сте бренови [re: rumen77]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.11.14 20:39



спомням си, аз съм минал и през доста други клубове и съм бил свидетел на подобно развитие, в крайна сметка няма значение в кой точно клуб ще говориш, важното е да го правиш с някой, който те кефи, нищо на този свят не е вечно, всичко тече и се променя, но когато една врата се затваря някъде, то задължително други се отварят някъде другаде





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано17.11.14 20:58







...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.11.14 23:44



Случайно попаднах на този сайт. И прочетох някои неща. Ще си призная, че под друг ник там, не saksun, два-три път съм писала и съм порицавала авторите на "изповеди" и смятам пак да го направя.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.11.14 00:38



Накрая може и да ме омъжат. Но сигурно не биха искали това да се случи, защото ще се лишат от присъствието ми, а това би ги натъжило.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.11.14 01:05



Тази нощ не ми се спи. Затова пиша в темата ти, за да не поглеждам в някой сайт за запознанства, защото там няма с кого да поговориш нормално. Винаги можеш да се посмееш или заядеш с разни хора, но понякога просто ти се приказва за съвсем обикновени неща и то с нормален тон. Освен това, когато жена влезе след полунощ на подобно място, мъжете мислят, че задължително целта й е сексуално приключение, дори и само виртуално.

Професорът пак ми е писал, но не отворих съобщението му. Изобщо не мога да си представя как преподава и изпитва студенти. Във въпросните сайтове хората се променят и един достопочтен математик спокойно може да ти се стори като мистър Свят... в пенсионна възраст. Само дето, той не търси пенсионерки, а млади жени, защото майка му искала внуче.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.11.14 09:26



напротив, на отровнозеления дантелник идеята му очевидно е човек инстиктивно да посегне да го махне и захвърли максимално надалеч


Щото не е за пред хора.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: `t gaat goed met mij ;)нови [re: DarkSide]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано18.11.14 09:49



ей така сме....

ама имам процедурно-организационно предложение: да ни спретнат една "бяла стая" на нас не особено нормалните - СакСън,Филе,румен77 и ако още някой го набедят за от нашта банда.... и да си писателстваме там тихо и кротко, но нецензурирано(експлицитно).... нормалните от ГЗС(секс) да не могат да четат и да пишат там пък ние да не можем да пишем в останалия раздел на ГЗС(секс)....пък аз обещавам да публикувам веднъж седмично някоя "измислица-премислица" с еротичен отенък, ей тъй щот мога и за забавление на админите ;)

Bento Espinoza, Obrigada!


Тема Re: как сте бренови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 10:15



Щото не е за пред хора.

кат викаш че не е за пред хора - представям си три редици строени хористи, забили поглед в папките с нотите, а пред тях излиза диригентката Джолина по отровно зелен сутиен





Тема Re: `t gaat goed met mij ;)нови [re: reborn2008]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 10:17



туй добре, даже много добре, ама ваша милост кой бяхте, че човек в калабалъка се обърква ... ?



Тема Re: как сте бренови [re: saksun]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 10:31



Освен това, когато жена влезе след полунощ на подобно място, мъжете мислят, че задължително целта й е сексуално приключение, дори и само виртуално.

за мен е очевидно че много ти се ще сексуално приключение, което е напълно нормално, но те спират огромни психологически блокажи, които според мене не са нормални и които те карат да се държиш по идиотски начин и да проваляш всяка възможност за подобно преживяване, което всъщност неистово желаеш



Тема Бе то ;)нови [re: DarkSide]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано18.11.14 11:50



, че човек в навалицата се обърква не е проблем; виж, ако го пропуснат в калабалъка/оргията/"бесОвицата" язък му за времето.... ;)

Аз бях Дара от Амбър, преди дир.бг да реши, че не ми харесва псевдонима :( , па оште по- преди се подвизавах като скитнята(zwerfster) ама в един друг раздел на клубове-те.

Bento Espinoza, Obrigada!


Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано18.11.14 12:05



:) :) :)

Докато те четях се вдъхнових и ми се прииска и един оркестър ( симфоничен )



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано18.11.14 12:07



Току що ти измисли..... Нова модна линия !

Тантела с ПаУжина !



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема :)))нови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.11.14 12:23



Сега пък се сетих за хора на мужиците-стоманолеяри със солистка Наташа.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 12:24



демек тантелата отровнозелена не е за пред хора, ама за пред симфония (или фЛИхармония) става



... те и без туй в хора са все късогледи, не могат ти оцени достойнствата по достойнство




Тема Re: :)))нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 12:26



именно, Hаташа - победа наша!





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.11.14 12:29



за мен е очевидно че много ти се ще сексуално приключение, което е напълно нормално, но те спират огромни психологически блокажи, които според мене не са нормални и които те карат да се държиш по идиотски начин и да проваляш всяка възможност за подобно преживяване, което всъщност неистово желаеш

То и за много други е даже очевАдно, но тя никога няма да си признае това дори пред себе си и ще развява мита за кристалната си чистота - виж темата, ако не си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: как сте бренови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 12:39



всички знаят че първата стъпка към решаването на всеки проблем е да осъзнаеш че имаш проблем, а втората е да признаеш че имаш нужда от помощ и т.н. ... тя може и да не ги направи баш сега, но се надяваме че все някога ще прогледне, може би съвсем скоро



Тема Re: O...Драко Сайднови [re: DarkSide]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано18.11.14 20:18



Нивото на Дунай в сантиметрах въобще не ме вълнува, да ти кажа. Аз се справям с всякакви. Оправна съм.





Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.11.14 12:11



Проблем имат и хората, които се занимават с убеждаването на други, че имат такъв. Това е сложна мисия, понеже няма как да се представят доказателства за нещо несъществуващо.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: `t gaat goed met mij ;)нови [re: reborn2008]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.11.14 12:22



Нещата, които смяташ да пишеш в "бялата стая", трябва много тихичко да обсъждаме и да ти отговаряме, защото съм убедена, че ще има постоянно дежурство пред вратата, с долепено ухо на нея, за да разберат какво правим вътре. Сигурно ще се намерят и предатели, които ще напуснат техния лагер и ще се присламчат към нашия.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Предателинови [re: saksun]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано19.11.14 14:00



, приятели все тая!..... Когато си известен, имаш неколцина фалшиви приятели и неколцина истински врагове, наслаждавай им се! Когато си силен/победител.... ситуацията е същата! Аз лично подобни ситуации ги преживявам на кучешкия принцип - става ли за глозгане -не, става ли за игра -не, тогава пикая/препикавам на ситуацията и заминавам нататък!

Bento Espinoza, Obrigada!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.