Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.11.14 09:26



напротив, на отровнозеления дантелник идеята му очевидно е човек инстиктивно да посегне да го махне и захвърли максимално надалеч


Щото не е за пред хора.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: `t gaat goed met mij ;)нови [re: DarkSide]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано18.11.14 09:49



ей така сме....

ама имам процедурно-организационно предложение: да ни спретнат една "бяла стая" на нас не особено нормалните - СакСън,Филе,румен77 и ако още някой го набедят за от нашта банда.... и да си писателстваме там тихо и кротко, но нецензурирано(експлицитно).... нормалните от ГЗС(секс) да не могат да четат и да пишат там пък ние да не можем да пишем в останалия раздел на ГЗС(секс)....пък аз обещавам да публикувам веднъж седмично някоя "измислица-премислица" с еротичен отенък, ей тъй щот мога и за забавление на админите ;)

Bento Espinoza, Obrigada!


Тема Re: как сте бренови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 10:15



Щото не е за пред хора.

кат викаш че не е за пред хора - представям си три редици строени хористи, забили поглед в папките с нотите, а пред тях излиза диригентката Джолина по отровно зелен сутиен





Тема Re: `t gaat goed met mij ;)нови [re: reborn2008]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 10:17



туй добре, даже много добре, ама ваша милост кой бяхте, че човек в калабалъка се обърква ... ?



Тема Re: как сте бренови [re: saksun]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 10:31



Освен това, когато жена влезе след полунощ на подобно място, мъжете мислят, че задължително целта й е сексуално приключение, дори и само виртуално.

за мен е очевидно че много ти се ще сексуално приключение, което е напълно нормално, но те спират огромни психологически блокажи, които според мене не са нормални и които те карат да се държиш по идиотски начин и да проваляш всяка възможност за подобно преживяване, което всъщност неистово желаеш



Тема Бе то ;)нови [re: DarkSide]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано18.11.14 11:50



, че човек в навалицата се обърква не е проблем; виж, ако го пропуснат в калабалъка/оргията/"бесОвицата" язък му за времето.... ;)

Аз бях Дара от Амбър, преди дир.бг да реши, че не ми харесва псевдонима :( , па оште по- преди се подвизавах като скитнята(zwerfster) ама в един друг раздел на клубове-те.

Bento Espinoza, Obrigada!


Тема Re: как сте бренови [re: DarkSide]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано18.11.14 12:05



:) :) :)

Докато те четях се вдъхнових и ми се прииска и един оркестър ( симфоничен )



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: как сте бренови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано18.11.14 12:07



Току що ти измисли..... Нова модна линия !

Тантела с ПаУжина !



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема :)))нови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.11.14 12:23



Сега пък се сетих за хора на мужиците-стоманолеяри със солистка Наташа.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: как сте бренови [re: Jolee]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.11.14 12:24



демек тантелата отровнозелена не е за пред хора, ама за пред симфония (или фЛИхармония) става



... те и без туй в хора са все късогледи, не могат ти оцени достойнствата по достойнство





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.