Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re:тоя ако го хвана ще му пръсна кофатанови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано16.11.14 18:39



и после ако въобще оцелее ще има глоба от мафията. Ако ли не - има си роднини.





Тема Re: БАН за саксунанови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.11.14 18:39



От паразитните ти мнения се разбира кой какъв е... Благородно кърлежче, какво казваш? Да съм си стояла и пишела тук.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:тоя ако го хвана ще му пръсна кофатанови [re: FilerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.11.14 18:41



Не, мисля, че на живо нещата са други. Блазе на тези, които успяват да покажат благородството, с което се славят виртуално.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Свирко малоумна, нека ти обясня, кого целуваш -нови [re: saksun]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано16.11.14 18:43



Ти наясно ли си, че се прегръщаш и целуваш със създание, което изпитва удовлетворение от това, да изнасилва жени и да получава удоволствие от тяхното унижение и безсилие?

В случай, че обектът на твоите благодарствени целувки не ти се похвали, какво и как обича да прави с жените, като си разкопчае ципа, ето тук е описано достатъчно добре:


Да ти преведа едно от мненията на тези, който Файла обича да унижава - "Проституцията е просто заплащане за възможността безнаказано да ме изнасилват всеки ден, ден след ден и да превръщат в денонощно болящи рани всички най-съкровени места на тялото ми."
За разлика от Файла, авторката на изречението се самоубива съвсем реално.

Що за човек, що за жена и що за лекар си ти бе?!

~*~

Тема Re:DePhil e мръсен циганиннови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано16.11.14 18:45



Мисля че на живо ще го ще му избия зъбите с 1000 грамов бокс, после ще го ритам с обувки с метално отпред след което ще му взема документите и осъмне прицел баш на когото не трябва. Нито ще го спаси полиция, ни прокуратура, просто ще бъде един от много запалени, взривени, или даже застреляни. Мога да си го позволя, връзки имам, пари също не ми липсват.

Той не е благороден, той е циганин което може само да се ежи в интернет, вънка в реала като му опра ножа в гърлото на детето му друга песен ще запее.



Тема Re: Ей, мангал мръсен долен, само те видянови [re: dePhil]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано16.11.14 18:46



ще ги избия цялото семейство.



Само да съм те видял на някоя клубна среща, мисли му!



Тема Re:въобще няма да влизам на следващата ви срещанови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано16.11.14 18:49



Само ще се информиран кой по-точно е вътре, как изглежда и после ще се разправяме вънка. А в най-лошия случай ще има проследяване до местообитанието.





Тема Келеш си, при това - страхлив.нови [re: FilerO99]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано16.11.14 18:52



А ти си мъж, защото насилваш сексуално психологически завързани полу-деца?

Или защото изпращаш бележки като тази?
________________________________
От: FilerO99
Получена: 16.11.14 18:39
там ти е гроба.
________________________________

Ти вземи се появи на следващата клубна среща, ще ти осигуря едни много интересни събеседници от правораздавателната система.

~*~


Тема Re: Бойкотнови [re: Vitalite]  
Автор rumen77 ()
Публикувано16.11.14 18:55



Прибирам се и гледам 150 нови мнения в клуба, вълнувам се, мисля, някой е подхванал нещо ново и свежо, но не, което предположих вчера, се потвърждава, на вас ви харесва всичко това и сигурно ако не е саксън, ще се чудите какво да измислите, имате абстиненция към нея. Не съдя никой, разбира се, и друг път съм го казвал, всичко е нормално.



Тема Re: ТИ МЪЖ ЛИ СЕ, БЕ ПУТКО?нови [re: dePhil]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано16.11.14 18:57



Никога не съм насилвал никакви сексуално-психологически завързани деца, всичкият платен секс е бил ПО ПРЕДЛОЖЕНИЕ НА ЖЕНИТЕ.

Въобще не можеш да ме стреснеш с никакви интересни събеседници от провараздавателната система най-малкото защото имам поне 2ма мултимилионери зад гърбът ми и ще корумпират всичко. Освен това проституцията не е престъпление по смисъла на НК, а само склоняването към проституция.

Редактирано от FilerO99 на 16.11.14 18:58.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.