Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Моля ви се - резюмирайте с 2 думи, какво толко САкнови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано03.11.14 13:41



сън прави, че не съм разбрал за 10 години и инма-няма 12 хиляди мнения. Да, вярно е, никога не съм бил притеглен от ника й по някакъв начин, и вероятно съм далеко от нещата, но не разбирам..... В смисъл, дава вид с писанията си на сравнително хрисимо момиче, което иска да е нещо като Идън Фламинго, ама в ерала. А дали е - нямам си идея.

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Моля ви се - резюмирайте с 2 думи, какво толко САкнови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано03.11.14 14:09



Идън Фламинго е профи подстрекател и предизвикател. Нищо общо със Сакс....
Сакс е изолирана и подтисната жена със сериозна нужда от хормонален стокообмен.
Пазара е свит и дефицитен. Тя се бори с отчаянието да пробие в него със лозунги от сорта :"Семейството е най-свято за мен".
Без въобще да е наясно, че "Семейството" се гради най-вече на фундамент от жертвоготовност, себеотрицание, компромиси и широк диапазон на мисъл и душа.
Неща, които до този момент за нея са непонятни.

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Що сенови [re: Jolee]  
Автор reborn2008 (Epicurian)
Публикувано03.11.14 14:13



Българските крави са си екстра. Охранени и на редовна паша

Много се надявам, щот ония дет ги даваха по новините преди години бяха аналог на "бухенвалски манекенки".... избягвам да гледам новини, че съм лихтгераакт/раздразнителна/ и паля не от половин оборот, а от поредната изродщина, като например за това дете, което падна/или го бутнаха от прозореца и умря ..... бре хора! институция специализирана за деца с интелектуални ограничения и да няма обезопасяване на прозорците, че и ще разследват дали е било бутнато или не! Е тия дето ще разследват трябва да им резервират престой в тая институция! Те децата не разсъждават като връстниците си поради особеността си ония очакват да разсъждават като възрастни хора!
Компанията ми не е длъжна да ми слуша тирадите и възмущенията в такива моменти особено ако нямат нещо подходящо, което да послужи за тапи за уши.... и за това избягвам да гледам новини!

Bento Espinoza, Obrigada!


Тема Тойнови [re: Jolee]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано03.11.14 14:19



Непукиста е в състояние да обърка Майка Тереза с Барак Обама /примерно/, аз съм се отказала да обяснявам.



Чел-нечел, чул-нечул и като изцепи нещо .... Идън Фламинго и Саксито! Шумръ, както казва Импулс.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Лилии?нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор reborn2008 (Epicurian)
Публикувано03.11.14 14:33



Е тва е ясно! Няма да обиждаме читателите на тема интелигентност я? в случая обаче, аз имах в предвид конкретни живи жени с усет и въображение.

Bento Espinoza, Obrigada!


Тема Re: Лилии?нови [re: reborn2008]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано03.11.14 15:06



в случая обаче, аз имах в предвид конкретни живи жени с усет и въображение.
Да, де. Аз исках да кажа, че името не им е случайно дадено. Казано е "Nomina sunt omina"

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Тойнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано03.11.14 15:14



Аз благодаря на Джоли.
В противен случай, мила крейзимънки, трябва да изчета няколкото хиляди мнения на Сакс, за да добия някаква представа.
МИ сичко криете от мен



НА КОЙ МУ ПУКА!

Тема Re: "Латинският" ми енови [re: crazymonkey-126377]  
Автор reborn2008 (Epicurian)
Публикувано03.11.14 15:32



до Карпе дием - което в моята интерпретация е : да си правя кефа днес щот утре може и да ме няма.

Иначе аз на всичките си мили любими близки и скъпи хора им говоря на името, което майка им и баща им са им ( там където съм избрала да бъда Господ ни познава по първото име което са ни дали) дали в зватетелен падеж, за да знаят, че на тях говоря, а не говоря за тях.... понеже на мен не ми е скруполно да говоря за някой с друг-трети в негово присъствие, особено, ако първия ме е помолил да не му "надувам" главата с "ляляния"-та си

Bento Espinoza, Obrigada!


Тема Re: сестро, на твое място аз бих се оттеглиланови [re: reborn2008]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.11.14 17:42



точно туй направих и ще правя- оттеглям се. този случай не е лъжица за моята уста.



Тема Re: по-задръстена от Саксъна!нови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано03.11.14 18:20



дръндрън, мома се вика на млада жена (неженена) до 25-30, тая нема как да е мома, ако ще заварка с аргон да си е направила на непожеланата шунда.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.