Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Сексът и градътнови  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано21.10.14 18:16



Помните ли този филм „Сексът и градът”. Там имаше четири повлекани всяка от които имаха своя доминантна роля. Едната беше домакиня, другата професионалист, журналистката всъщност беше интригантка и четвъртата се изявяваше, като любовчийка. Така те заемаха четири основни типажа на домакиня, професионалист, интригантка и любовчийка. Интересно ми е според Вас това ли са наистина четирите основни роли на жените в обществото? Щото, ако е така то мъжете, къде, къде са по напред с материала, като техните роли са сто пъти повече многобройни в обществото отколкото тези на жените. Та според мен лично този филм е уцелил право в десетката, като така е стереотипизирал жените само до четири женски роли в обществото и не повече. Само толкова за тях, тъй като те друго освен горепосочените роли явно не могат да измислят. Докато мъжете са творци, те са мафиоти и съдии, мъжете могат да бъдат и роби и господари и военни и хипита и учени и философи и още много може да се удължи списъка, като с политика, строителство-тра-ла-ла и прочие...

Абе ограничени сте Вие жените не мислите ли? Какво, като сте сексуални обекти, ако не сте множество-мнозинство тоест веднага го обръщате на курволък. Не е ли така? Да Ви се не знае и пичките... Който иска да отговаря-темата не е провокация, а питане. Дали наистина Вие жените имате такава ограничена рамка до четири типажа в обществото? Понеже аз други основни типажи не виждам и за това ми е интересно да разбера, дали разбираш ли е така или може и да греша някъде в сърцето си да речем? Да Ви се не знае и путетата.



Тема Re: Сексът и градътнови [re: filmfest]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано21.10.14 18:21



Много ми хареса постингът ти!





Тема Re: Сексът и градътнови [re: filmfest]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.10.14 18:29



Ъ? Близка моя приятелка ме посъветва поне в обществото да огранича шизофренията до 5-6 образа

, за да не стресирам твърде околните.
Ти как ги измисли тези четири женски типажа, които да класифицират Жените като цяло?!?!



Тема Re: Сексът и градътнови [re: FilerO99]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано21.10.14 18:33



Мерси и аз си го харесвам, но въпросът е там, че си мисля, че някои жени в момента ми правят "сексът и градът" и за това съм станал чувствителен на тази тема. И както се вика по мъжки, а дано не те споходи.



Тема Re: Сексът и градътнови [re: Vitalite]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано21.10.14 18:39



По принцип мъжете може би правят грешка, като се опитват да определят жената до едно основно описание, което да е красноречиво и всеобхватно по своя си смисъл. Но това казвам, че не е нужно да се оригиналничи, защото жените явно имат само до четири образа в обществото, като тези манипулирани от филма "Сексът и градът". Иначе шизофренията идва от влюбчивостта в различни хора и оттам раздвоение според мен. И за това явно ти си си виновна според мен.





Тема Re: Сексът и градътнови [re: filmfest]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.10.14 18:43



Благодаря ти, че призна ограничеността на мъжкото мислене.

Това, обаче, няма да ми попречи да се влюбвам в различни типажи мъже колкото и еднакво-различни да са - признавам се за виновна.



Тема Re: Сексът и градътнови [re: filmfest]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано21.10.14 18:49



Една която ебах преди 11 години ми сподели след това че си мислила именно за този филм в смисъл такъв че той й въздействал в психологически аспект и едва ли не щял да определя действията й в личният й живот. В същото време ставаше въпрос за сравнително интелигентна млада жена която по-късно завърши във Франция.

Мен в днешно време няма как да ме споходи такова нещо защото за мен жените извън службата ми нямат абсолютно никаква стойност, на тях не им се обръща внимание, думите им увисват в пространството без отговор, а на желанията им се отговоря с презрителен присмех.



Тема Re: Сексът и градътнови [re: Vitalite]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано21.10.14 19:32



Абе според мен ти си змия, лекуваш мъжете с присъствието си и своевременно си с раздвоен език.



Тема Re: Сексът и градътнови [re: filmfest]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано21.10.14 19:33



Много готин филм да забавен и поучителен. Виж сега, моята теория е, че жената е отражение на мъжа с когото е, та в този смисъл предвид , че филма е американски може би това са основните типажи жени там, кой ги знае, преди години живях в Щатите и никак не бе зле... И мъжете си ги биваше особено пожарникарите, ръгбистите и т.н.

За България ....в България за жалост се оформят три групи мъже: интелектуален тип, който знае ,може, но поради независещи причини заплатата му , ако я има, е толкова ниска , че не може да подсигури минимума на съществуване на семейството си, ако го има, в резултат на което жена му е наложително да работи и не си гледа нито къщната работа както трябва, нито за себе си има време и средства и от тук , ако трябва да анализираме , тя силно фрустрирана от недоимък се прави на жена , която владее ситуацията, пазарува на кредит по моловете, харчи и без това никаквата заплата на мъжа си за глупости той от своя страна си скубе косите по форуми и квартални кръчми, занимава се с евтини курвета и така дърпат каруцата...някак си
Мъжете мухльовци е втората група, те освен да се оплакват и да си удрят по някоя злобарка сами не се занимават с друго, а и обществото тотално е убило всякаква инициатива у тях, пушат трева, събират се на купони, опитват се да бъдат хипита, ама не като тези от 70 години каквито са били родителите ни, не те са нещо между клошар и хипи в началото на 21 век...
Третата група са т.н. Успели мъже , какво знач успял мъж в България....е трудно да се дефинира...или е мафиот с дебел врат, или е сводник на певачки на чалга или е офисен лъв, който с цената на всякакви финтове и шпагати е докопал някой служебен пост , членство в УС или просто има СВОЙ бизнес и този типаж се радва на "вярна" булка , по скоро вярна на банковата му сметка, която по цял ден си прави я косата, я маникюра, я води децата в някое частно школо, а той чука по класните курви я на Тихият кът , я на ПРАВЕЦ НА БАСЕЙНА и така другите им завиждат и ги дават за пример са супер семейство....егати семейството бих казала аз , та такива ми ти работи
Има и други мъже разбира се малко , но за щастие ОСТАНАЛИ ...тези, които са умни, работливи, успяват и да работят и да имат внимание , респект и уважение към съпругата си , малко са, но ги има.....бързам да уточня, че моят съпруг не е българин каквото и да значи това, но аз определено не влизам в така направената сексистка класификация на жените по горе от Филмфеста, та....такива ми ти работи

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 21.10.14 19:39.



Тема Re: Сексът и градътнови [re: filmfest]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.10.14 19:41



Уау! Благодаря ти! - змията е символ на мъдростта, вселенския разум, живота и смъртта и т-н.


Ласкател - бива те.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.