Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Отивам да гласувамнови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.14 16:24



Така е редно. Потеглям с радост и надежда.



Друго е положението с фитнеса, на който реших да се посветя от вчера. Вече сериозно, задълбочено.
Бедра и дупе, не роптайте! Пак ще сте си апетитни, но вече с марката "тренирани". Гръд! Не се вълнувай и задъхвай, че мутрите зарязаха приятелки и уреди да се увъртат и те зяпат в огледалото.

Не, не ме канете в протеиновия бар. Във вчерашния ден на размисъл... Саксън не пие, не пуши, не излиза с чужди мъже, не иска да прилича на сламка (прости инструкторе, прости)... бягам по пътеката за първи път в живота си... странно е, от какво ли се спасявам?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отивам да гласувамнови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (We need focus?)
Публикувано05.10.14 16:27



Аз съм тренирал фитнес-културизъм 8 години и много добре знам за какво става на въпрос. За съжаление не мога много много да ти помогна със съвети защото вървях по методиката на Арнолд Шварцнегер която е неприложима за жени. Но това което следва да отбележа е че по принцип фитнесът вдига хормоните повдига сексуалното желание при младите и здрави хора.

destroy?/
scan mode 1040D


Тема Re: Отивам да гласувамнови [re: FilerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.14 16:34



Файле, а какво би казал по въпроса дали залата за фитнес не е място за свалки?


Опитвал ли си се да атакуваш жена там с цел интимно запознанство?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отивам да гласувамнови [re: saksun]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.10.14 16:39



За теб спасение няма, но след 25 годишна възраст най-късно всяка жена трябва да се посвети на физическа дейност ако иска да не висне след време...
Лично аз предпочитам спорта на открито, но и фитнеса не е лоша идея.



Тема Re: Отивам да гласувамнови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.10.14 16:41



Милата - явно положението е много зле щом се е стигнало до фитнес посещаван от мутри.



Тема Re: Отивам да гласувамнови [re: saksun]  
Автор rumen77 ()
Публикувано05.10.14 16:42



Тичането е едно от най-хубавите неща.



Тема Re: Отивам да гласувамнови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (We need focus?)
Публикувано05.10.14 16:48



Как така? Аз да атакувам жена и да я свалям? И то точно във фитнес-зала където доминирам с видът си? Ама нали съм отишъл във фитнес-залата именно с идеята да изглеждам страхотно за да тъпча и унижавам жените, как си го представяш баш във фитнес-залата АЗ да се опитвам да свалям някоя? Нали точно омразата ми към българските жени е тази сила която ме води към фитнес-залата и ми помага в упражненията!

Нещо повече - на няколко пъти през тези 8 години мен се опитаха да ме свалят няколко жени от които две страхотни мадами и аз ги отрязах първата с думи, на втората изобщо не обърнах никакво внимание.

destroy?/
scan mode 1040D


Тема Re: Отивам да гласувамнови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.14 19:30



Какво като ходих да гласувам?! Отново се оформя тежка ситуация и никакво правителство.
Една бабичка взе, че се изгуби. Аз ли да търся бабички из даскалото? Казвам им, че вероятно е гласувала сутринта, очилаткото ми опонира - не, не била дала вота си досега. Досега??? Изборният ден да не се състои от 72 часа случайно, че да чакаме бабички да се появят безгрижно, ни лук яли, ни лук мирисали, щастливи, че са дали своя глас за БСП.
За успокоение ще пийна огромна чаша кафе и ще поговоря с най-добрия си приятел, знаете кой е той. Звънна ми точно като слизах задъхано по стъпалата на училището и от несвързания ми говор помисли, че съм се изгубила аз.

Сега ще го успокоя. После пак ще цъфна.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отивам да гласувамнови [re: saksun]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано05.10.14 23:19



бягам по пътеката за първи път в живота си... странно е, от какво ли се спасявам?


не бе, не се спасяваш намаляваш си антропологичния отпечатък върху планетата - у една белгийска реклама("Това е твоята енергия") на доставчик на електричество едни мацки въртяха педалите на велоергометъра, за да гледат светлинен стриптийз..... там нещо екрани, телевизори, тва унва не виде ли ? дан си произвеждала еко-енергия за Божията слава?

The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi


Тема Re: Отивам да гласувамнови [re: saksun]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано05.10.14 23:26



А ти отговора аз - 2% ходят заради телата си.... останалите ходят от суета или за веселбата..... или поне така беше когато аз ходех във фитнеса на ТИМ - Варна....
голям цирк беше, но те обслужващия персонал по тва време бяха ебати зевзеците.... пък и това е един от най-ефективните начини да разпраши човек я стрес, я разпадните продукти от тревопушене.... не че някой ни е контролирал по тия времена....

The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.