Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема timeнови  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано03.09.14 11:33



времето ... струва ли ви се, че се забърза напоследък?



намирате ли свободно време за приятни дейности, вкл. секс?

в последно време, ето на - оплаквам се, от редовните 4-5 пъти седмично с мъжа ми сме минали на 2-3. и не защото желание няма, а просто защото в повечето дни се налага да ставам в 5:30, а когато се прибера имам нужда и от малко me time а понякога заспивам още преди да съм видяла леглото

имам чувството, че с влизането в 30-те айляк времето рязко намаля -- кариера, деца, едно друго ... искам си времето за не правене на нищо пък!!!

вие как го намирате, дайте съвет?!



Тема Re: timeнови [re: bushido]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.09.14 11:57



Нямам такъв проблем засега. Но ако в живота ми сериозно навлезе мъж, че и дете, дай Боже, със сигурност няма да остава време дори за драскане тук. Както отбеляза Никито.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 03.09.14 12:02.



Тема Re: timeнови [re: saksun]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано03.09.14 12:01



дано, дай боже, пожелавам ти го



после да намериш минутка - две да кажеш как се справяш с жонглирането

Редактирано от bushido на 03.09.14 12:01.



Тема Re: timeнови [re: saksun]  
Автор Refurbished (:-))
Публикувано03.09.14 12:32



И при мен е така. Засега намирам време, но скоро няма да имам много свободни минутки.

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.


Тема Re: timeнови [re: bushido]  
Автор Refurbished (:-))
Публикувано03.09.14 12:34



Забелязах, че доста хора спряха да пишат в клубовете именно защото нямат свободно време за тях. Нямат време за тайм-релакс. И по-добре, че нямат. За сметка на това имат я деца, я истинско семейство където да дават своето свободно време.

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.


Тема Re: timeнови [re: bushido]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано03.09.14 14:02



Same shit.

Няма деца, но то как да искаш да имаш при положение, че работиш толкова много и дори време да си отдъхнеш не намираш?





Тема Re: timeнови [re: Refurbished]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано03.09.14 17:03



даа ... преди време мечтаех за толкова зает живот, пълен.

все пак се чудех дали има майстори на времето, които хем да градят кариера, хем деца да гледат, хем на половинката да обръщат внимание, хем за себе си да намират време. еххххх

сигурна съм, че много от жените, които преди време пишеха тук, са доста оправни и ми се искаше да ми влеят малко акъл как





Тема Re: timeнови [re: Francuzoikata]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано03.09.14 17:05



по принцип смятам, че за деца винаги си струва да се намери време



иначе животът си минава, минааава ...



Тема Re: timeнови [re: bushido]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано03.09.14 19:48



My time имаш щредвид.

И аз ставам 4 дена в седмицата в 5.30.
Кофти, вечер си уморен.



Тема Re: time [re: bushido]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано03.09.14 20:03



Когато дойдоха децата всичко приключи.Край с лежането до десет в леглото,лежерен сутрешен секс,филмче с цигара и т.н..Нещата рязко загрубяха,дори на моменти клонят към непоносимото.Усеща се липсата на съпорт тийм в лицето на баби и дядовци.Не мога да ти дам съвет,защото и аз не съм намерил решение.Явно трябва малко да пораснат,за да се появи накакъв шанс за лично време...

Редактирано от Sarfa на 03.09.14 20:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.