Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Дъждовна секс тема  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.08.14 15:49



Скучно ми е, вали дъжд и аз съм на работа...
А времето е само за секс- като не можем да го правим, дайте поне да си поговорим.



Как изкарахте лятото, колко секс правихте, какви нови приключения изживяхте...вие сте!





Тема Re: Дъждовна секс теманови [re: Francuzoikata]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.08.14 17:31



... дъхът ми спря, думите изчезнаха... поисках си да съм на мястото на девойката... хубаво лято беше, непредвидимо хубаво... макар, че трябваше да съм разочарована, тъжна и излъгана... уви, случиха други хубави неща, които не биха се случили, ако обещанията бяха спазени...

... толкова засега...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Дъждовна секс теманови [re: sladunka medunka]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.08.14 18:14



Какво да ти кажа- аз работя на една малка уличка с павета, която е създадена за любов...особено като завали така по парижки...цял ден си седя замечтано и си представям разни такива мръснишки игрички.


Щом си успяла да превъзмогнеш разочарованията и да се насладиш на лятото, значи всичко е наред!
А нещо за секса?



Тема Re: Дъждовна секс теманови [re: Francuzoikata]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.08.14 18:20



.... хмхмхм... разказите оставям за друг път... от лични съображения...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Дъждовна секс теманови [re: Francuzoikata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.08.14 23:24



Аз не съм била в отпуск още. Ухажорите ми също не знаят почивка. Спрямо мен, имам предвид.

Професорът е отишъл някъде с майка си, което е добре, за да мирне малко главата ми от него. От септември, с началото на учебната година, пак ще се втурне да ме изпитва и къса на изпитите, за да се явявам на нови поправителни, което значи нови срещи с него. Естествено, той ми задава въпроси от материал, с който няма нищо общо и нито му е от специалността, нито подлежи на логическо мислене, а живее само във фантазиите му. Затова и никой не е в състояние да даде верните отговори, много ясно.

Неграмотния го отлюспих. Казах му, че не мога да се излагам с неговия правопис навсякъде. Неимоверно учуден, той попита как хората по улиците му виждали правописа.

Такава наглост не бях срещала, да си призная! На челото му е изписано, че не знае ни азбуката, нито таблицата за умножение, а той не спира да мрънка откъде околните знаели, че той не знае...

С каратиста е най-тежко положението. Нов обожател ми е и затова е крайно настървен. С малоумния си мозък му дадох телефонния си номер. Беше грешка, понеже... ясно е защо.

Добрия ми е много мил. Този, с когото общувам от миналия октомври. Умен е, възпитан, деликатен, разбран и държи на мен. Една нощ издрънках, че искам дете от него. Той замълча. Аз реших, че не е чул и се зарадвах, защото ми стана леко неудобно. Да, ама беше... Отвърна, че това е най-хубавото нещо, което са му казвали и никога няма да го забрави, каквото и да става занапред.

Лятото ми всъщност не е мое. Видно е, от пречкащи се хора, не ще мога да отдъхна. Но краят му се вижда и мисля, есента ми ще е по-благодатна откъм секс и хубави емоции.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Дъждовна секс теманови [re: Francuzoikata]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.08.14 23:39



...уличка създадена само за любов

... навеждаш ме на мисъл... мда, следващия път ще почивам във Франция...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Дъждовна секс теманови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.08.14 23:52



Имам нова работа. Вкарах се в приключение. Спор няма. Не ми остава време ни за обяд, ни за секс, ни сили имам.


Та..моето лято мисля да е сиганско. Чакам с нетърпение да се размажа на плажа.
Нови мъже няма. Само за стари си мисля. Когато имам време, де.



Тема Re: Дъждовна секс теманови [re: Francuzoikata]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано26.08.14 01:12



Секса нИкъВ го нЕма....щот толкова глупости се наглупостиха, че ни време ни сили. Добрата новина е че няма обтегнати отношения в тази връзка

Чакаме го с нетърпение къмто есента
Но лятото инак си е екстра

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема П.п.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.08.14 01:48



Каратистът звъни като бесен. Не знам къде да си метна телефона вече, защото никога не го изключвам.
Този май не е съвсем редовен. Да си ходи при мутресите, тц, тц...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Дъждовна секс теманови [re: sladunka medunka]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано26.08.14 12:36










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.