Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 20.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Друго си е Господ да ти светинови  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано14.08.14 10:55



! ;)))

у нас въглища колкот щеш.с ниско качество но много. виж потенцял за ВЕЙ няма

Тема Re: Друго си е Господ да ти светинови [re: cyrus9358O]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.08.14 18:54



...

сигурно... голям смелчага трябва да е участника във веселбата... какви ли са рисковете ...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Друго си е Господ да ти светинови [re: cyrus9358O]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.08.14 21:46



Възможно е и да ги порицава в някои моменти. Не се знае.



Аз написах няколко мнения във форум, пълен с разгонени хора. Не се сдържах. В една тема обясняваха колко нараствало либидото им и какво вършели, прехвърлили шестдесетте вече. Посъветвах ги да се засрамят, като завърших с "дъртаци такива".
Очаквам да ме баннат. Този път с пълно основание.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Друго си е Господ да ти светинови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.08.14 22:01



....ееее, Сакси, детински постъпки... кво ти правят хората сега... последни радости и ти им ги помрачаваш... да те хване някой от тях и да те напляска по дупето напраВо... няма да забравя бате Станчо, 66-годишен майстор строител, ремонтираше на братовчед ми апартамента с един 20-годишен младеж... тръгват си и той му вика: къде сте тази вечер, Викторе, с гаджето? ... а никъде, тази вечер се прибирам и ще спя, уморен съм, отговаря младежът... добре, вика бат Станчо, ти имаш време, може да спиш... аз, обаче, нямам, последен бой е при мен и затова немога да си позволя да пропускам... младежът го погледна и вика: ай стига бе, дядка, ти се бъзикаш, неможе всяка вечер... е кой е казал, че може, никой, обаче аз, вика, всяка вечер опитвам...

... нали знаеш сексуалните мераци умират последни...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.

Редактирано от sladunka medunka на 14.08.14 22:10.



Тема Re: Друго си е Господ да ти светинови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.08.14 22:10



О, за майсторите имам специални наблюдения.
Такива като бате ти Станчо знам много. Те наистина опитват, ако може и с клиентки. Ако не, здраве да е, където стане. Дърти мераклии.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Друго си е Господ да ти светинови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.08.14 23:01



... ми не, идеята ми беше да проявиш малко разбиране към хорицата... всеки опит може би им е последен

... е, аз само тоз знам ... и комай повечко приказваше, отколкото опитваше, но не можем да имаме големи очаквания от всички...
... дърти мераклии, ама кой знае какви лъвове са били преди няколко десетилетия...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Друго си е Господ да ти светинови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.08.14 23:11



Да, може лъвове да са били. Но в настоящия момент това кого интересува?
Все едно тяхна наборка да се яви и да почне да си спомня миналите си години на секс-тигрица. Майсторите ще й кажат "Чао, бабичке. Ние търсим млади котета сега".



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Друго си е Господ да ти светинови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.08.14 23:18



... абе, Сакси, всеки обявил желание бива одобрен от някого... кого интересува, точно девойките не ги интересува... интересът към тях е от техните връстнички...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Друго си е Господ да ти светинови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.08.14 23:25



Това е нормално. Жените в зряла възраст да изпитват интерес към техни връстници. Ама като почнат да напират към 30-сет годишни мъже, пак се отзовавам с негативни коментари.
Малко съм като проф. Вучков. Макар да не притежавам неговата начетеност, ум и дар слово.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Друго си е Господ да ти светинови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.08.14 23:32



... и аз така реагирам като тебе, особено, когато дъртофелници търчат подир малки девойки... инак жените ги разбирам има си готини жени, които просто не остаряват...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.