Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Обърнати ролинови  
Автор No_Go_ (новак)
Публикувано26.07.14 10:08



След като оревах тук, че един мъж ми избяга след няколко срещи по 8 часа всяка, сега съм в неговата (вероятно) ситуация.

Излязох с един друг мъж уж на разходка след работа, обачеее той не искаше да ме остави да се прибера. Обиколихме половината град, когато след 6-7 часа му казах, че съм уморена, той тръгна да ме изпраща. Измъкнах се, започна да ми пише смс-и дали съм се прибрала, колко много ме харесвал, искал да се видим пак...

Че не ми се ходи на втора среща, не ми се ходи. Виждам го като приятел, но нищо повече. Оф той се опитва да ме прегръща да не ми е "студено" (дааа, на 30 градуса). Сексуалната ни енергия ми се видя несъвместима... Как да го отрежа без да го засегна?? (колега е и няма как да си измисля, че има друг или нещо подобно...)



Тема Re: Обърнати ролинови [re: No_Go_]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано26.07.14 10:15



... не го отрязвай... просто нищо не прави... нали не те интересува или поне така си мислиш сега... мда,няма тръпка, няма вълнуващ среднощен чат... хаха съвременната романтика... ми много просташки някак, на живо, само с няколко допотопни СМС -а , къде е тръгнал тоя... директно ще те прегръща, без да си помечтала за това и споделила във форум с виртуални дружки...много директно и сухо някак....



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Обърнати ролинови [re: No_Go_]  
Автор rumen77 ()
Публикувано26.07.14 11:14



Ако е това, което си мисля, нищо няма да излезе. Навремето и аз бях обсебен от едно момиче и се държах точно по същия начин. Колкото по-бързо свърши такова нещо, толкова по-добре за всички. Обиди го, ако не става по друг начин, той първо ще ти се разсърди жестоко, след време ще си даде сметка, че си била права.



Тема Re: Обърнати ролинови [re: No_Go_]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.07.14 14:49



Радвай се, че само те е прегърнал. Ами ако те беше наметнал с якето си на тези 30 градуса? И беше настоял да се прибереш, облечена така. После да получиш загрижен смс, дали не ти е било хладно все пак. Свиркай си, нищо не знаеш за това, докъде може да стигне грижата за любимата.



Колега ти е. Има възможност да те вижда, така че сигурно ще те покани на втора среща, да. Правилно е да му кажеш истината. Че смяташ, че между вас няма да се случи нищо. Тонът трябва да е нежен, мек. Изтъкни му, че го цениш като човек и колега, но дотам. Абе ти знаеш как да го сториш.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Обърнати ролинови [re: No_Go_]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.07.14 21:31



Припомни му старият, но златен лаф - за ваденето на хляба и онази работа. Ясно и кратко.





Тема Re: Обърнати ролинови [re: sladunka medunka]  
Автор No_Go_ (новак)
Публикувано27.07.14 05:56



Хаха, разбирам иронията ти

. Ако имаше привличане и простите смс-и щяха да свършат работа сигурно .



Тема Re: Обърнати ролинови [re: rumen77]  
Автор No_Go_ (новак)
Публикувано27.07.14 05:58



Точно това ме е страх да не се получи, а и аз скоро бях от другата страна - обсебена от един мъж, ама много.



Тема Re: Обърнати ролинови [re: saksun]  
Автор No_Go_ (новак)
Публикувано27.07.14 06:02





Хич не ме бива с намиране на верния тон. Но ще трябва, иначе не знам... излизали сме 1 (един) път, и вече такава реакция...



Тема Re: Обърнати ролинови [re: impulce]  
Автор No_Go_ (новак)
Публикувано27.07.14 06:04



Припомних му го - и той каза, че иначе не се запознава с нови хора





Тема Re: Обърнати ролинови [re: No_Go_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано28.07.14 15:18



просто му кажи директно и това е , ще го преживее , не подклаждай надежди, няма по страшно нещо от това в подобни ситуации да оставиш някой с НАДЕЖДАТА за нещо евентуално ...в бъдеще, просто и от раз , така той ще си пренасочи сексуалната енергия в друга посока

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.