Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Може ли да поговорим и за ревност?нови  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано02.07.14 19:27



Що е то ревност? Прието е, че това е страх от превъзходството на друг човек...а дали е така? Дали не е само страх от изневяра? А кои хора ревнуват най-много? Според мен това са хората, които обичат секса, а тези, които не го обичат сякаш им е все едно дали ще им изневерят или не. Всъщност изневярата отдавна не се смята за причина за разтрогването на един брак и в този ред на мисли стигам до извода, че ревноста не е страх от превъзходството на друг човек, а само страх от изневяра, защото ако беше страх от превъзходство (респективно страх от раздяла заради друг), тогава не би трябвало да ревнуваме, ако сексуалния ни партньор кръшне с друг за няколко часа или за една вечер. Правилно ли разсъждавам?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Може ли да поговорим и за ревност?нови [re: The Stranger]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано02.07.14 21:14



ревността никога не е била страх от превъзходството на (един) човек. поограмоти се малко.

не знам на колко ракии или друго си го писал тва...

----
I only had a Corona
Five cent deposit

Редактирано от yetti на 02.07.14 21:14.



Тема Re: Може ли да поговорим и за ревност?нови [re: The Stranger]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано02.07.14 23:35



Снежния човек право ти го е рекнал - не е страх от превъзходство, а от загуба/изоставяне от страна на партньора.... имат го в по - голяма степен тия, които се нуждаят от допълнително попълнение на внимание, за да се чувстват завършени - самодостатъчните индивиди са с изключително високи нива на търпимост по отношение интересите и ходовете на партньорите си.... пренебрегваните като деца хора обикновено са по- ревниви не само що се отнася до приятели и познати, но и до индивидуални интереси и занимания, които пренасочват фокуса на вниманието на партньора от тях към нещо друго.

The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi


Тема Re: Може ли да поговорим и за ревност?нови [re: The Stranger]  
Автор urata (юрата)
Публикувано02.07.14 23:40



Невероятно! как ги навърза само ревност-превъзходство-страх от изневяра, от раздяла - обичане на секса, явно някаква твоя логика искаш да си обясниш, отколкото да чуеш мнение





Тема Re: Може ли да поговорим и за ревност?нови [re: yetti]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано11.07.14 11:13



Йети, би ли ми обяснил какво според теб е ревноста ?

П.П. Аз не употребявам алкохол...



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: Може ли да поговорим и за ревност?нови [re: reborn2008]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано11.07.14 11:15



Страх от изоставяне? Позволи ми да не се съглася с теб. Ако единия от партньорите кръшне за една вечер, това едва ли ще предизвика страх от изоставяне у другия, но ревност със сигурност ще има.... прав ли съм?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Може ли да поговорим и за ревност?нови [re: urata]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано11.07.14 11:18



Вярно е, че понякога обичам да разсъждавам логично и да търся взаимосвързаност между лица, случки и събития

, но точно стази тема ми се иска да чуя вашите мнения по въпроса.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: Може ли да поговорим и за ревност?нови [re: The Stranger]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.07.14 11:41



Хм, излиза, че "кръшкачите" водят по ревнивост - щот' нали обичат секса?
Мисля, че ревността е свързана с желанието за контрол. Парадоксално е, че за някои хора проявите на ревност са равнозначни на любов, а други се ласкаят от това, че са ревнувани.



Тема Re: Може ли да поговорим и за ревност?нови [re: Vitalite]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано11.07.14 18:37



Мисля, че ревността е свързана с желанието за контрол.
Точно в десятката!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Може ли да поговорим и за ревност?нови [re: The Stranger]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано11.07.14 19:23



Мисля,че там ти е проблема,че не употребяваш алкохол...и компенсираш с жени




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.