Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 18.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Сигурни ли сте,нови  
Автор rumen77 ()
Публикувано02.07.14 21:03



че жени с малки гърди си падат по жени с големи гърди? Имаше някаква тема в един еротичен форум наскоро, но хората там много се бяха отплеснали и нищо особено не можеше да се научи, съвсем малко жени се бяха изказали и то твърде неопределено, а единствените аргументи на мъжете, бяха множество снимки, които обаче не знам дали са истински или са им казвали как да зяпат бомбите и как да ги възхваляват, останах разочарован от заряда на темата и развитието.





Тема Re: Сигурни ли сте,нови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано02.07.14 21:15



да сме сигурни в такава глупост?

аз съм по-скоро сигурен, че тва е малоумие...

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Сигурни ли сте,нови [re: yetti]  
Автор rumen77 ()
Публикувано02.07.14 21:20



О искаш да кажеш, че мъжете сме си го измислили? А вие мъж ли сте или жена? Както наскоро беше писал Блъди на една участничка, дето май й точеше зъби и ми се стори толкова възпитано



Редактирано от rumen77 на 02.07.14 21:21.



Тема Re: Сигурни ли сте, [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано02.07.14 21:22



кво значение има, аз кво съм? тук обсъждаме малоумието по-горе.

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Сигурни ли сте, [re: yetti]  
Автор rumen77 ()
Публикувано02.07.14 21:25



Има голямо значение. Например ако сте жена с малки гърди и злобеете по адрес на по-надарените от вас, това може би прави вашето мнение по темата твърде необективно. Вижте жените без комплекси как се отнасят към по-надарените от тях. Имам чувството, че всеки момент ще разскъсат дрехите им и ще ги засмукат тия огромни привлекателни неща, едвам се удържат, с триста зора, както се казва.





Тема Re: Сигурни ли сте, [re: rumen77]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.07.14 21:50



...единственото което знам е че не си падам по жени...но понякога се улавям, че се заглеждам по жени с по голям бюст от моя... с неодобрение



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Сигурни ли сте, [re: sladunka medunka]  
Автор rumen77 ()
Публикувано02.07.14 22:02



Това все още нищо не означава според мен. Зависи какво чувствате, когато го правите, както се казва, всичко е такова, каквото е отношението ни към него. Завист, възхищение, чувствате се прелъстена, чувствате, че животът ви няма да има смисъл ако не докоснете тия огромни гърди. Или като тъжно дете, открило образа на майка си.



Тема Re: Сигурни ли сте, [re: rumen77]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.07.14 22:09



... ммм, завист е точната дума.... нейния бюст ще полу и повече внимание от моя... ще бъде по желан и може би по обгрижен...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Сигурни ли сте, [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано02.07.14 22:17



а като излезем от света, в който ти си секс-бог?

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Сигурни ли сте, [re: sladunka medunka]  
Автор rumen77 ()
Публикувано02.07.14 22:17



Макар, че част от мъжете първоначално се прехласваме по по-големи гърди, това, което твърдите не е напълно сигурно. В края на краищата, колкото и да сме първични, ние оценяваме дамата като цяло. Интелект, душа, усмивка, а не на последно място и формата на гърдите й, независимо колко са големи. Вашите гърди ако имат приятна форма е възможно да са много желани от мъжете, да бъдат напълно захласнати от вас!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.