Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Сигурни ли сте,нови [re: rumen77]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.07.14 23:42



... скъпи новооткрити приятелю, накарахте ме да се изчервя... с какво заслужих вашето внимание наистина... само с едно нескромно загатване за някой специфични мои окръглености ли? нима ми вярвате, а може да ви лъжа с цел да привлека вашето или на други внимание

... да не би да сте отишли в другия клуб вече...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Инови [re: rumen77]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.07.14 23:55



кое им е привлекателното на тези дини?

За моя вкус и тези в червената блузка са твърде големи.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Сигурни ли сте,нови [re: sladunka medunka]  
Автор rumen77 ()
Публикувано03.07.14 00:08



Наистина не очаквах, че само с една тема ще открия сродна душа и то от другия пол. Да ви кажа, не че искам да се правя на разбирач, но усещам, че вашите закръглености са доста големи и очарователни. Вашите мнения са толкова нежни и искрени и затова мисля, че няма как да не храните някакво самочувствие от ваши големи природни дадености.
За съжаление завистливците ще кажат, че аз съм просто поредният загорял участник в клуба, но ви уверявам, че не е така. Вие първо ме привлякохте най-вече с вашия интелект. Чел съм ваши мнения и в други клубове, но ме беше страх да се свържа с вас, за да не ме отхвърлите. А и се чувствах жалък пред осанката ви. И няма да е пресилено ако ви кажа, че искам да стана ваш мъж, или поне ваш покорен слуга, ако ми позволите. Простете ме за прямотата ми, но след като се смилихте да пишете в пошлата ми тема, започвам да се чувствам бая обнадежден. може ли вече да започна да ви говоря на ти?



Тема Re: Сигурни ли сте, [re: rumen77]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.07.14 00:16



...о, правете каквото искате с мен, вие направо ме обезоръжихте... добре и на ти става, само направете нещо



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: И [re: crazymonkey-126377]  
Автор rumen77 ()
Публикувано03.07.14 00:43



А ти по какви си падаш?



Тема Re: Сигурни ли сте, [re: sladunka medunka]  
Автор rumen77 ()
Публикувано03.07.14 09:47



Може би ще трябва да се срещнем някъде на четири очи и да обсъдим тия неща, госпожице. А и така пред всички ако продължаваме да разкриваме чувствата си един към друг, има опасност да събудим зловредните мисли у душманите и да ни е уроки.



Тема Re: Сигурни ли сте, [re: sladunka medunka]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано03.07.14 12:32




Колко ли може да понесе една крехка, пък била тя и силиконова клавиатура

Разсмя ме



Тема добър начин да провериш [re: rumen77]  
Автор sssaz-44730 (Жега)
Публикувано03.07.14 12:58



коя съклубарка с какъв бюст е: ))

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: добър начин да провериш [re: sssaz-44730]  
Автор rumen77 ()
Публикувано03.07.14 13:09



В интерес на истината не се бях замислял, но сега това започва да ми се струва много по-интересно от същинската тема, която пуснах. Ти, например, как ги определяш твоите?



Тема Re: добър начин да провериш [re: rumen77]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано03.07.14 13:15



Мога да подскажа отговора

: дясна ръка, ляво око ...........
А ти, коя "чашка" си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.