Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Френскатанови [re: sladunka medunka]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.07.14 00:34



ooo, ne moga, obi4am ustata, usmivkata, dori kojata mu... na4ina po koyto uhae, dori mirizmata u tyah (nali znae6, vseki apartament si ima nyakakuv specifi4en miris...), 4uvstvoto mu za humor... ne letya v oblacite, suvsem yasno vijdam i otricatelnite mu 4erti, no nyakaksi gi priemam - ponyakoga se pla6a, 4e moje bi tryabva da im obru6tam po-golyamo vnimanie, a moje bi ne e zle da hvana da gi dorazvia v glavata si i taka da go o4ernya, 4e da vzema da go zareja bez da stradam i bez ugrizenia... ama ne e lesno, kakvo da napravya kato ne iskam da go ostavyam? ot druga strana si davam smetka, 4e moga da si ppodredya mnogo logi4no i smisleno jivota, stiga samo da uspeya da go ostavya... ta pak me mu4i ve4nia vupros - surceto ili razuma - koe da izbere6?!





Тема Re: Френскатанови [re: LikeABird]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.07.14 00:41



... изчакай малко решенията си идват сами понякога, но не те съветвам да оставяш друг, пък била и това съдбата да решава вместо теб... хм... мисля, че хормоните говорят вместо тебе... не че искам да пророкувам, но в такава ситуация се забременява лесно... ако разумът е здрав, тогава избери него... ако не, сърцето, но така рискуваш да разбиеш един здрав орган...

.. аз затова рядко избирам разума...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Френскатанови [re: sladunka medunka]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.07.14 00:45



haha, ni6to ne razbrah



razuma mi spi, leka

Редактирано от LikeABird на 18.07.14 00:50.



Тема Re: Френскатанови [re: LikeABird]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.07.14 00:55



... и моят заспива... лека нощ,Бърди...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Френскатанови [re: LikeABird]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано18.07.14 13:02



Пробвай да му вкараш един език отзад, докато му лъскаш нефритения жезъл...



Тема Re: Френскатанови [re: LikeABird]  
Автор svetlosianka-110074 (СаладоЛед)
Публикувано18.07.14 15:43



Девойко мила, събери в главата си недостатъците дето най-много ти се набиват в очите - умножи ги по десет /това е стара бабина рецепта/

ако можеш да преглътнеш полученото..продължавай да мечтаеш за брак, деца и т.н. с него. Доказано е, че когато сме под въздействието на хормонолната буря/влюбването/ сме склонни да омаловажаваме недостатаците на обекта на обожанието ни до десет пъти...след като заживеем под един покрив с него те ни се стоварват като лавина - неочаквано и безмилостно



Тема Re: Френскатанови [re: LikeABird]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.07.14 13:26



Не съм прочела всички мнения, Птиче, но ще ти дам моето становище по въпроса.
Партньорът ти просто смята, че френската ти носи удоволствие и затова ти я прилага.
За справка ще ти дам мнението на човека, с когото съм в близки отношения в момента. Значи, той твърди, че му допада повече той да ме обсипва с френски ласки, отколкото аз него. И защо било така? Ами защото считал, че за мен е по-приятно така и се чувствал много по-възбуден и удовлетворен, ако на мен ми е добре. Само че аз му казах, че не държа на това и че се чувствам по-комфортно, когато аз му прилагам такъв вид любов. И му обясних, че се дължи на факта, че съм с него. С човек, към когото не изпитвам чувства, би ми било гнусно. И той просто рече "Да, разбрах те".



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Френскатанови [re: ViktorKrummm]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано20.07.14 18:41



оценявам чуството за хумор, но аз ще бъда сериозен, обяснявам понеже напоследък ме обвиняват за някакъв тапир, на който му се стича цифката по устата и няма никакво чуство за хумор - според мен за тия неща трябва да се говори с човека до/зад/над тебе.

ОСВЕН, което според мен е истината, на жената и се плямпат просто празни приказки по нета. много силно ме съмнява, да е толкова тъпа, че да не може сама да достигне до адекватно за нея си решение в рамките на половин секунда.

----
I only had a Corona
Five cent deposit

Редактирано от yetti на 20.07.14 18:41.



Тема Re: Френскатанови [re: LikeABird]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано20.07.14 18:44



а, ясно, след месец остава да почнеш да ривеш, че не става за мъж, живее при мама и тате, не става в кревата, не изкарва пари - и нещата ще си дойдат на мястото. т.е. ще сме въртнале още един цикъл.

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Френскатанови [re: LikeABird]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано22.07.14 16:29



Бърди,

ти си намерила перфектното решение

само виж си помисли за френската ... щом на младежа му харесва, ощастливявай го от време на време ... така и той ще бъде по-мотивиран да те ощастливява теб!

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.