Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Как данови  
Автор RealGuru (пристрастен)
Публикувано23.06.14 22:43



Как да впечатля една жена, така че да подобря шанса си.

Положението е следното.

Мацката работи някъде из същата офис сграда. Симпатична е, изглежда добре и мисля сме на подходяща възраст за сериозна връзка. Т.е. няма да имаме фрапираща разлика във възрастта.

Знам и офиса, знам как се казва, служебни телефони, е-майл, фейсбук, етц. Обаче не знам има ли си гадже, пък може и да е омъжена, даже, и деца да има. Ама на, хората не слагат такава информация на фирмените си ФБ страници.

Мисля да я поканя на среща - вечеря или по-неангажиращото питие след работа. Ама се чудя как да го направя, така че да има по-голяма вероятност за положителен отговор.

Помагайте, плийз.



1. Спирам я в коридора/асансьора/стълбите като я видя някой път и директно в десетката.

2. Почвам малко по-отдалеч в коридора "Здравей, как си", "бла, бла" и след 5-6 такива случайни срещи може и да я поканя на питие.

3. Често обядваме на едно и също място. Разпитвам там където обядваме с идеята, че сервитьорката ще и изклюка и после ще имам феедбак. Кофтито е, че се замесва и трета страна.

4. Поръчвам букет цветя за офиса и от анонимен ухажор с неангажиращ текст - нещо от сорта на "Надявам се, имаш ваза в офиса". И като завехнат цветята след 2-3-4 дена се изтипосвам лично в офиса и с нов букет.

5. Нещо друго.


Мацки, аре дайте някоя идея, че нещо съм се изчерпал от към оригинални свалки.

Редактирано от RealGuru на 23.06.14 22:45.



Тема Re: Как данови [re: RealGuru]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.06.14 23:06



Отиди случайно по обедно време, когато има най - малко свободни места.


Направи се на изненадан и попитай свободно ли е, поръчай и десерт и докато хапвате можете да си говорите за работа, че сте в сградата заедно и др.бла - бла - да се разбере, че обядвате и двамата там, че имате общи познати и пр. После може да и поръчаш една баклавъ за офиса. Шегувам се, но примерно кафе или нещо освежаващо.
Пратките с куриер - на цветя, храна, напитки и визитки - са просто очевадни дейности за скъсяване на дистанцията. И добър начин, човек хем да засвидетелства фнимание, хем да не се черви и разтриса излишно.



Тема Re: Как данови [re: impulce]  
Автор RealGuru (пристрастен)
Публикувано23.06.14 23:23



Това е доста сложно.

Обикновено е в компания, пък и винаги има свободни места.

Т.е. в рамките на година може и да се случи такова събитие. При което ще ми се изчака чакането и ще ми минат всякакви мераци.



А иначе си права за пратките на по куриер - засвидетелстване на внимание без да се червиш и да се чудиш къде да пъхнеш букета.

Но виж сега за лятото като се замисля вместо баклава за офиса, мога да взема две кутийки сладоледчета Нирвана, примерно, и да се изтъпанча в офиса и.

Ама трябва малко да се стопли времето.



Тема Re: Как данови [re: RealGuru]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано23.06.14 23:32



не те съветвам да се изтъпанчваш

по-добре й прати нещо и се постарай да видиш (или разбереш) реакцията й

вече съм достатъчен свидетел на досадни ухажори и отегчена до смърт колежка... честно, жал ми е и за двете страни, ама наистина някои неща трябва да знае мъж как се правят и ако още в ухажването е куц няма как да му провърви по-нататък... за съжаление е пълно с прости и нахални хора... а на една дама подобно поведение няма как да се хареса.
най- ме изкефи колега, който беше измислил нещо много оригинално за да я впечатли колежката и съм сигурна, че и двете дълго ще го помним - смяхме се от сърце, но и бяхме изключително впечатлени - няма да издам каква беше свалката, защото наистина беше много оригинална и впечатляваща, пича си заслужава да си остане негов патент





Тема Re: Как данови [re: LikeABird]  
Автор RealGuru (пристрастен)
Публикувано23.06.14 23:37



Плийз на лично, ако може



Обещавам ще го цитирам, ако стане и ще я ползвам само веднъж.



Тема Re: Как данови [re: LikeABird]  
Автор MilitaryMinD ()
Публикувано23.06.14 23:47



Що да не се изтъпанчи? Така или иначе трябва да и навлезе в личното пространство(един вид), ако иска да я бара.

Anger gives motivation without purpose.


Тема Re: Как данови [re: RealGuru]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано24.06.14 00:01



...като начало се постарай да си секси и модерно облечен, усмихнат и приветлив... започни с малки жестове, отваряне и държане на врати... такива дребни нещица, които те приближават физически до нея... никакво натрапване и издаване на напрежение и прекомерно желание... приветлив, мил, енергичен и секси...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Как данови [re: RealGuru]  
Автор K o m (Ком)
Публикувано24.06.14 00:39



не го отлагай много, че ще се вкараш във филм. Покани я на кафе, но не казвай "искаш ли да пием кафе някой ден", защото тя дори и да каже "да, може" ще си пак в същото положение, в което си сега.
Просто кажи - "искаш ли след работа да пием по кафе". Веднъж поканил я - ще я питаш дискретно дали е свободна и ако е - ще я поканиш на нова среща след няколко дена - този път на вечеря и - така... хем ти няма да се вкарваш във фантазии излишно - хем тя ще има възможност да ти откаже дискретно ако не иска.



Тема Още малко уточениянови [re: RealGuru]  
Автор RealGuru (пристрастен)
Публикувано24.06.14 07:52



Че съм ги пропуснал в първата част.

Значи представител е на свободна професия и работа сама в офиса си. На който пише името и. Та аз от там го взех и го пуснах в Гугъла и излезе ФБ страница на фирмата и с контакти - емайл, телефон.

Така че ако се изтъпанча в офиса и с баклава, няма да е чак толкова неловка ситуацията. Освен някой и друг клиент да има при нея. ;)

Мога да и пиша и във ФБ от моя профил, на който имам снимка и предполагам ще ме разпознае.

Лошото е, че като има нещо по куриер (цветя примерно) няма как да разбере реакцията. Още повече че дори и да си напиша името аз си оставам анонимен - освен ако не ми пусне името в Гугъла (ама дали ще се сети).





Тема Re: Как данови [re: K o m]  
Автор RealGuru (пристрастен)
Публикувано24.06.14 07:54



Въпросът е как да си подобря шансовете за положителен отговор.

Иначе директния подход не е проблем. Но ако съм и тотално безразличен и изобщо не ме е забелязвала - отговорът ще е не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.