Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 10:11



Имате ли фантазии, за които се чувствате твърде стари? И може ли въобще да се говори с вас за такива неща още



Да, естествено, че аз имам, иначе нямаше да задавам глупави въпроси. Всъщност с времето май вече дори не е фантазия, а просто нещо, което не съм правила. Не бих казала, че се е изтъркала, просто гледам на нея хладно, научно и с леко отегчение.

Става въпрос за секс с жена. По-рано винаги съм си мислела, че е нещо, което все някога ще се случи, като нормално житейско развитие Както някои хора си мислят "някой ден ще бягам на маратон" или "някой ден ще ида в Токио". Понякога съм доразработвала фантазията с детайли и съм се възбуждала, но никога не ми е била доминанта.

Трябва да отбележа, че съм абсолютно хетеросекуална, не се смятам за би, тъй като не мога да си представя да се влюбя в жена, колкото и глупаво да звучи. Представяла съм си го по-скоро като интересна случка, забавно преживяване, някак си колегиално, кискащо се, с намигване. Не бих го направила с приятелка, тъй като не бих искала да се превръща в тема на разговор. Бих искала да си е нещо мое. Но аз съм си по принцип такава. Повечето неща са си "моя работа". Най-много с полу-непознати в интернет да ги обсъдя

Сега след дългата прелюдия, да дойда на основната тема. Винаги съм си мислела, че с жена няма да се представя добре. Ще съм непохватна, неопитна, дървена, техниката ми ще е неизпипана и тотаааално ще се изложа.

Едно е да си на 20 години. Винаги ще се намери някоя опитна лесбийка, която с кеф да те "открехне" да те вземе под крилото си и да те научи на ръко- и езикоделието и всички останали финтове. Когато обаче си на 31, се очаква да си ебаси опитното копеле и един вид да си Мистър Мийаги на секса.

Тоест, би било все едно да се запиша в нова специалност в университета и всички останали да са на 18 и да са много по-наясно от мен

Та такива работи, любопитно ми е кои ваши фантазии са с изтекъл срок на годност



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 10:34



Моята фантазия как губя моминството си ....за съжаление вече е стара и крайно неосъществима



Иначе ако трябва да бъда честна май съм си ги осъществила повечето
Останали са една-две, но те са свързани с местоположение ....така, че ако се добера до Големият Бариерен Риф ...може и да мирясам

Иначе това секс със жена не ми е хрумвало, но главата си режа, че още се върти в главата на мъжкото създание до мен

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 10:42



Моята фантазия как губя моминството си ....за съжаление вече е стара и крайно неосъществима



Наистина ли ти е фантазия, или ме взимаш на подбив Защото за повечето е един от най-несексуалните им актове в живота. За мен беше забавно, защото човекът беше по-голям и много толерантен, дори и спрямо шамарите ми "да има справедливост", но като цяло беше инвестиция за бъдещето.

За Рифът: как си го представяш: под водата, между коралите? Много ми е лоша географията и ми спъва въображението

Мъжкото създание как го върти в главата си: ти сама с жена и той не присъства, присъства, но само като зрители или участва?



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 10:58



Не те взимам на подбив въобще


Тъй като загубата на моминството бе един също несексуален момент... липса на екстремни изживявания и крайно смешно мероприятие ( беше с почти мой връстник ....еднакво неопитен ) .... все съм си го представяла епично мероприятие наситено със тежки емоции, страст и прочее

Това с рифа си го представям под вода или на стърчащи ръбати корали в средата на нищото

Мъжкото създание подозирам, че си го представя как само зяпа без грам да си мръдне пръста.... безкрайно ще го домързи да се мори
Мисля, че дори съм го питала ....и каза нещо от сорта на "Изтънчените Удоволствия на Воаьорстването"

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 22.06.14 10:59.



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано22.06.14 18:14



вие двете, в тая тема, от известно време сте ми сексуална фантазия на мене!

----
I only had a Corona
Five cent deposit

Редактирано от yetti на 22.06.14 18:20.



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: yetti]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 20:25



Хахахахахха

п.п. днес явно ми върви да попадам на неща по темата :



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 21:05



все съм си го представяла епично мероприятие наситено със тежки емоции, страст и прочее


Уф, трудна работа, хем да дадеш релоуд и да е нещо ново, хем да си опитна хрътка и да знаеш всичко как става... Наистина си е фантазия



Сега за секса под вода: никога не ми е минавало през ум да си го представям, защото мразя да плувам, но сега ме заунтригува чисто научно. Възмоно ли е чисто технически? Някой има ли опит? Как протича точно и колко време може да издържи човек?



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: yetti]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 21:23



И теб ли не те огрява много-много покрай световното? Имаш карт бланш за фантазиите, друже!



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 21:32



the Pretty Maiden (object of another's desire), the Victim (object of humiliation or violence), the Wild Woman (initiator of sex), the Dominatrix (who exerts power over others), the Voyeur (who watches others having sex), and the Beloved (who intimately connects with a lover of equal power).

С тези напълно мога да се идентифицирам, но колкото и да се опитвах да си ровя из мозъка, не можах да открия абстрактна или сюрреалистична фантазия. Цветя, фонтани, бабини хвърчила.... Абе моите са толкова разумни и счетоводителски да му се невидяло... А не съм счетоводител





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.06.14 22:17




Май ми е минал меракът за масовките като концепция.

Те и моите фантазии са едни сбъркани, но за сметка на това действат бързо и безотказно. Като сладките и цветни сънища. Непознати хора рядко ме спохождат, по принцип. Така да видя някой левент по улицата да броди и да ме споходи фъф фантазия..или да смути девичия ми сън..май не си спомням такава случка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.