Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 08.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркват  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 10:11



Имате ли фантазии, за които се чувствате твърде стари? И може ли въобще да се говори с вас за такива неща още



Да, естествено, че аз имам, иначе нямаше да задавам глупави въпроси. Всъщност с времето май вече дори не е фантазия, а просто нещо, което не съм правила. Не бих казала, че се е изтъркала, просто гледам на нея хладно, научно и с леко отегчение.

Става въпрос за секс с жена. По-рано винаги съм си мислела, че е нещо, което все някога ще се случи, като нормално житейско развитие Както някои хора си мислят "някой ден ще бягам на маратон" или "някой ден ще ида в Токио". Понякога съм доразработвала фантазията с детайли и съм се възбуждала, но никога не ми е била доминанта.

Трябва да отбележа, че съм абсолютно хетеросекуална, не се смятам за би, тъй като не мога да си представя да се влюбя в жена, колкото и глупаво да звучи. Представяла съм си го по-скоро като интересна случка, забавно преживяване, някак си колегиално, кискащо се, с намигване. Не бих го направила с приятелка, тъй като не бих искала да се превръща в тема на разговор. Бих искала да си е нещо мое. Но аз съм си по принцип такава. Повечето неща са си "моя работа". Най-много с полу-непознати в интернет да ги обсъдя

Сега след дългата прелюдия, да дойда на основната тема. Винаги съм си мислела, че с жена няма да се представя добре. Ще съм непохватна, неопитна, дървена, техниката ми ще е неизпипана и тотаааално ще се изложа.

Едно е да си на 20 години. Винаги ще се намери някоя опитна лесбийка, която с кеф да те "открехне" да те вземе под крилото си и да те научи на ръко- и езикоделието и всички останали финтове. Когато обаче си на 31, се очаква да си ебаси опитното копеле и един вид да си Мистър Мийаги на секса.

Тоест, би било все едно да се запиша в нова специалност в университета и всички останали да са на 18 и да са много по-наясно от мен

Та такива работи, любопитно ми е кои ваши фантазии са с изтекъл срок на годност



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 10:34



Моята фантазия как губя моминството си ....за съжаление вече е стара и крайно неосъществима



Иначе ако трябва да бъда честна май съм си ги осъществила повечето
Останали са една-две, но те са свързани с местоположение ....така, че ако се добера до Големият Бариерен Риф ...може и да мирясам

Иначе това секс със жена не ми е хрумвало, но главата си режа, че още се върти в главата на мъжкото създание до мен

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 10:42



Моята фантазия как губя моминството си ....за съжаление вече е стара и крайно неосъществима



Наистина ли ти е фантазия, или ме взимаш на подбив Защото за повечето е един от най-несексуалните им актове в живота. За мен беше забавно, защото човекът беше по-голям и много толерантен, дори и спрямо шамарите ми "да има справедливост", но като цяло беше инвестиция за бъдещето.

За Рифът: как си го представяш: под водата, между коралите? Много ми е лоша географията и ми спъва въображението

Мъжкото създание как го върти в главата си: ти сама с жена и той не присъства, присъства, но само като зрители или участва?



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 10:58



Не те взимам на подбив въобще


Тъй като загубата на моминството бе един също несексуален момент... липса на екстремни изживявания и крайно смешно мероприятие ( беше с почти мой връстник ....еднакво неопитен ) .... все съм си го представяла епично мероприятие наситено със тежки емоции, страст и прочее

Това с рифа си го представям под вода или на стърчащи ръбати корали в средата на нищото

Мъжкото създание подозирам, че си го представя как само зяпа без грам да си мръдне пръста.... безкрайно ще го домързи да се мори
Мисля, че дори съм го питала ....и каза нещо от сорта на "Изтънчените Удоволствия на Воаьорстването"

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 22.06.14 10:59.



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано22.06.14 18:14



вие двете, в тая тема, от известно време сте ми сексуална фантазия на мене!

----
I only had a Corona
Five cent deposit

Редактирано от yetti на 22.06.14 18:20.



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: yetti]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 20:25



Хахахахахха

п.п. днес явно ми върви да попадам на неща по темата :



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 21:05



все съм си го представяла епично мероприятие наситено със тежки емоции, страст и прочее


Уф, трудна работа, хем да дадеш релоуд и да е нещо ново, хем да си опитна хрътка и да знаеш всичко как става... Наистина си е фантазия



Сега за секса под вода: никога не ми е минавало през ум да си го представям, защото мразя да плувам, но сега ме заунтригува чисто научно. Възмоно ли е чисто технически? Някой има ли опит? Как протича точно и колко време може да издържи човек?



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: yetti]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 21:23



И теб ли не те огрява много-много покрай световното? Имаш карт бланш за фантазиите, друже!



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 21:32



the Pretty Maiden (object of another's desire), the Victim (object of humiliation or violence), the Wild Woman (initiator of sex), the Dominatrix (who exerts power over others), the Voyeur (who watches others having sex), and the Beloved (who intimately connects with a lover of equal power).

С тези напълно мога да се идентифицирам, но колкото и да се опитвах да си ровя из мозъка, не можах да открия абстрактна или сюрреалистична фантазия. Цветя, фонтани, бабини хвърчила.... Абе моите са толкова разумни и счетоводителски да му се невидяло... А не съм счетоводител





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.06.14 22:17




Май ми е минал меракът за масовките като концепция.

Те и моите фантазии са едни сбъркани, но за сметка на това действат бързо и безотказно. Като сладките и цветни сънища. Непознати хора рядко ме спохождат, по принцип. Така да видя някой левент по улицата да броди и да ме споходи фъф фантазия..или да смути девичия ми сън..май не си спомням такава случка.



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 22:38



Eто ти примерен сюреализъм ....съчетаващ the Pretty Maiden , the Victim и the Wild Woman





...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 22:42



Секс под вода до сега не съм правила, но по всички филми и музикални клипове народа масово са натиска под вода .....значи си е почти стандартна практика ( за която ние девиците сме неосведомени

)

Но да кажем, че може като за начало да пробваме с бутилки с кислород

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 22:47



Ей, верно бе, нямаше да ми направи впечатление





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 22:48



А тея бутилки с кислород....


Оф, айде стига и аз съм ти разваляла фантазиите





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 22:51



Добре де ....Малката Русалка и Принца ....как са се ...таковали ...не е ли било под вода

?

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: impulce]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 22:55



Оф, като каза сбъркани сънища, моите са немалко сбъркани и то от рационалност.

Веднъж за малко да имам еротичен сън и по едно време гледам - колега. Питам го "ти какво правиш тук?", а той: "ох не знам, много ми е неудобно, май съм сбъркал фантазията!" Аз такава категорично "е, тази няма да я бъде", пък той още по-решително "ама в никакъв случай!". И така приключиха нещата. На другия ден го избягвах преди обяд, след това ми мина





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 22:57



Сигурно... а тя с краката ли е била вече, или още с опашката са се таковали...





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.06.14 23:04




Трбваше да го попиташ дали не те е сънувал. Може да сте пътували до паралелни измерения. Скоро ми попадна една мисъл, че..не може да ти се върти в главата някой..и той да не си мисли за теб. Нямам идея дали е вярно, обаче. Пък ми се ще да разбера. Аз колеги не сънувам, тази струна нещо ми е скъсана по дефолт.



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: impulce]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 23:16



Абе, дифолт, дифолт, ама при мене нали гледаш - бъг

Ама май антивирусната ми е сигурна поне

Иначе сюжетът беше толкова странен, че и аз си помислих, че може нещо да се е преплело. Човек се е забързал за други фантазии, сбъркал пътя, попаднал в чужд сън, случва се

не може да ти се върти в главата някой..и той да не си мисли за теб

Аз си представям нещата така: един ден съдържа супер много случки, информация емоционален заряд и пр. Обмен, който силно е замислил един човек, може да е останал напълно незабелязан от друг. Ако нещо ми занимава съвсем извънеротичните мисли, може да даде смущение в сигнала на еротичните. Ама така звучи прозаично и другата история не е забавна вече



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор MilitaryMinD ()
Публикувано23.06.14 00:18



Имам фантазии за които съм твърде беден, включително и сексуални.

А иначе наскоро сънувах кошмар в който някакви ме бяха взели за педал; насилиха ме емоционално. Сега съм с една степен по-уверен, че няма скрит хомосексуалист в мен.
Относно твоята фантазия, едва ли ще си чак толкова назад с материала, все пак би трябвало да познаваш добре женското тяло. Или може би искаш ти да ръководиш парада? В такъв случай, сигурно ти я полагаш хоризонтално, във фантазията ти?

Anger gives motivation without purpose.

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано23.06.14 06:53



Винаги съм се чудел как става тая работа с русалките?



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано23.06.14 07:00



Няма фантазии за които да се чувствам твърде стар! Просто с годините някои неща отиват на по заден план, други пък се бутат напред - някаква преоценка, ако щеш и мързел......

Инак, да, има нещо подобно, но се чудя дали не е от мързел? Не ми се поглеждат много много случайни работи. Дето вика и Импулската - и масовките нещо цък, не ме влекат. Ама вие пък не напирайте да предлагате, щот не съм решил още дали да връщам.....



Мисля че е нормално с оглед годините, опита и тн да има някаква разлика, инак за какво го живеем тоя живот........

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.06.14 07:10



... за нито една от фантазиите си не се чувствам стара, просто нямам нови и то от доста време...
... в смисъл не фантазирам нови практики... и то е в реда на нещата,човек все някога излиза от стадия на експериментирането....срам не срам ще си призная, че никога сексът с жена не е бил във фантазиите ми и никога не съм фантазирала нищо с жени... така, че това ми е чужда ситуация...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: kikimor]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано23.06.14 08:33



Ми не знам, ама знам как е при рибите



Обаче аз да си трая, че с моята прозаичност прецаквам на хората фантазиите



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: MilitaryMinD]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано23.06.14 08:39



Или може би искаш ти да ръководиш парада? В такъв случай, сигурно ти я полагаш хоризонтално, във фантазията ти?

Всъщност изобщо не. Напротив, бих предпочела първо тя да се занимае с мен, показвайки ми целия арсенал. Полагане хоризонтално изобщо не присъства във филма между другото

След това обаче бих искала да се реванширам подобаващо, така че и за нея да е готино.

Интересува ме как се работи с различен инструментариум. Или ме интересуваше... вече не толкова.





Тема Триманови [re: kikimor]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано23.06.14 11:37



рибари измъкнали една чудно красива русалка от водата и тя взела да им се моли да я пуснат. Най-опитният веднага удовлетворил желанието й, а другите двама, в ужас от изпуснатия шанс, го питат "Защо?"

А той им казва, разпервайки ръце, въпросително: "А според вас, как?"

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Триманови [re: crazymonkey-126377]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано23.06.14 12:41



Именно! Именно!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: "Прекалено стара" или...нови [re: Phoebe Buffay]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано23.06.14 17:15



и аз имах една такава...



естествено, също си помислих, че съм остаряла за нея

не бих казала точно фантазия, по-скоро любопитство - "а какво ли е с жена"... "дали пък не е по-хубаво, по нежно"... ей такива мисли са ми минавали

от друга страна някакси не мога да си представя жена да ме целува с женската си уста и да ме пипа с женските си ръце ами така де, твърде са ми нежни... но пък ми прелита някаква налудничава мисъл, че аз бих могла да я целувам... е тва не е ли откачено?! в крайна сметка гледам да не се замислям много по темата, така или иначе съм дърта вече за опити от подобно естество, а и нали любопитството убило котката някой път ако взема да се отегча достатъчно от гаджето може да му предложа тройка с жена (за което той би могъл само да се радва) и ако въобще някога успея да допусна друга жена в леглото ни сигурно ще разбера дали ми харесва да правя нещо с нея... но по-скоро си мисля, че това е невъзможно - ужасно съм ревнива и сигурно ще получа разрив на сърцето видя ли я да ми закача мъжа или пък той да се заиграва с нея

Редактирано от LikeABird на 23.06.14 17:16.



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано23.06.14 17:25



все съм си го представяла епично мероприятие наситено със тежки емоции, страст и прочее

предпочитам майка ми, примерно да ме беше "светнала", че никога не е така, като по филмите... иначе е голямо разочарование и може доста да те обърка или поне помня, че аз така се почувствах

нямаше с кого да споделя... още помня вътрешната борба в мен... всъщност, не искам да си спомням



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано23.06.14 21:06



няма общо със световното и не е от сега.. абе карай. ;)

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: LikeABird]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано23.06.14 21:30



Не можем да натоварваме майките си с такива очаквания


Моята милата.... в такова време е живяла....и с такива хора около нея, че нейният опит ....по-добре, че не ми го е споделяла тогава

Понеже съм изтърсак и разликата ни в годините е значителна ....помня едно ....не ми се е мешала въобще ....и за това съм и много благодарна

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: yetti]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано23.06.14 21:31



Воаьор



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Триманови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано23.06.14 21:33



Баси готиният виц по темата



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано23.06.14 21:37



Нищо не прецакваш

Експлоатирането на фантазиите....според мен не се контролира и не зависи от външни влияния
Плюс тФа ...ей на твоите са къде по цветни с тия жени ...инструментариуми и тн.
Подозирам ( чисто непрофесионално ), че това подсказва за наличието за чувственост, която малцина притежават

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Тинови [re: LikeABird]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано23.06.14 22:11



нали беше Козирог? Не е за теб тази работа.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.06.14 22:32



Бродещият из сънищата. Това трябва да е индианското му име.


Интересно нещо са сънищата...
Аз имам натрапчиви такива, които няма да споделям, обаче зациклянето върху еди и същи образи - ми се струва - по някакъв начин - притеснително. Честна дума. Започвам да се чувствам като хамстер, който върти от онези смешните колелета. Лошата новина е, че каквото и да правя и както и да се настройвам - сънувам сходни неща, не мога да го контролирам. Може да съм в следсатурнова фаза някаква. Или там в ретрограден Меркурий ли как беши..ще питам гинкобилобата.



Тема Re: Тинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано23.06.14 22:47



Везни съм

(а ние сме извратени)



Редактирано от LikeABird на 23.06.14 22:48.



Тема Нещонови [re: LikeABird]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано23.06.14 23:02



съм се объркала. Абе не сте извратени, друго е.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Нещонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано24.06.14 01:02



какво е?





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано24.06.14 18:42



изтъркахте ми фантазията, начи, с тия приказки!

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Jolee]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано26.06.14 01:02



да си майка означава да знаеш КОГА да се намесиш...



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано30.06.14 15:59



Ми с двама мъже. Но малко закъснях с реализирането, защото надали на 50 годишна възраст ще намеря цели двама можещи мераклии...





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: copadevino]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано30.06.14 20:48



Точно за тройка М-Ж-М мераклии мъже винаги ще има. Не се оправдавай, ами си кажи, че не ти стиска да го направиш :))))

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: The Stranger]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано01.07.14 13:36



Вероятно си прав. Не знам обаче как се намират и подбират двама здрави мъже, освен това такива, които биха ми харесали и на които аз бих харесала, не ми се струва да е чак толкова просто. От мъжете, които ме заобикалят, няма как да избера, обява във вестника не пускам, така че....



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: copadevino]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано01.07.14 17:46



Последно искаш или не? Достатъчно да отговориш с "искам" и ще бъдеш засипана с предложения на лични.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: copadevino]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.07.14 19:31



Не знам обаче как се намират и подбират двама здрави мъже

Има такива мъже, а как се намират, не знам. Само знам, че има.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор ellynora (x)
Публикувано02.07.14 00:04



Да, чувствам се прекалено стара за секс с фитнес инструктора ми.





Тема Ъмии ..нови [re: The Stranger]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано02.07.14 09:51



Има - дръжки.

Кой не делял, кой зает, кой верен, кой вречен .. ма куп условия, с две думи - мераклии /правилната дума/ има, на приказки гУлЕм го вадят .. инак - тц !! Мек е.



Тема Re: Ъмии ..нови [re: borecom]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано02.07.14 14:41



Точно. Добре, че мъж го казва...



Тема Re: Ъмии ..нови [re: copadevino]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано02.07.14 15:56



Май ти хареса коментара на Борето? Защото може и да ти иска, но не ти стиска да го направиш...
Не виждам нещо, от което би могла да се страхуваш, най-много да ти хареса и да съжалиш, че не си го направила до сега.
Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 02.07.14 15:57.



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: ellynora]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано02.07.14 21:16



не би те харесал ли?

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: yetti]  
Автор ellynora (x)
Публикувано03.07.14 03:39



Не, вече деля хората и по професии.





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: ellynora]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано04.07.14 00:16



Не те разбирам тогава.

Кой според теб е по-подходящ за секс - фитнес инструктура или програмиста???



За мен определено първия....



Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано04.07.14 11:24



Само аз ли не го разбирам този виц?



Рибите и те си имат дупки, какво как?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано04.07.14 12:49



Първо, рибите не си ползват дупките като нас. Може да има и изключения, не съм запознат.


И второ се визира 'мисионерска' - там просто няма как!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Monica123]  
Автор ellynora (x)
Публикувано04.07.14 13:37



В някои случаи финансиста може да се окаже по-мотивиран.





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Monica123]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано04.07.14 16:50



къде забрави ватмана?

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор dimdebil-200710 (пак така)
Публикувано15.07.14 01:27



Де да знам... всичко се намества с времето, поне при мен. На 31 не си съвсем пресъхнала и вмирисана... имаш своите шансове с друга като теб...

Путколюбец


Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор svetlosianka-110074 (СаладоЛед)
Публикувано18.07.14 15:55



С двама мъже, които се "харесват"

и тъй като и аз трябва да ги харесвам...условята стават прекалено много...и едва ли ще я реализирам някога.



Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: svetlosianka-110074]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.07.14 09:31



Ами довери се на мъж, когото харесваш, и който добре те познава, да подбере такъв, който би допаднал и на двама ви.





Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: Phoebe Buffay]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано19.07.14 22:52



Аз искам да се оплача! Женските щения спрямо мъжките дупета са нестихващи



Temptation hunts us all!

Тема Re: "Прекалено стара" или кои фантазии се изтъркватнови [re: asFARas]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано22.07.14 22:57



Къде ги, дай насам





Тема Прекалено стар(а) си тогава, когатонови [re: Phoebe Buffay]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано28.07.14 18:41



вече няма с какво и с кого, а не когато все още се назландисваш.
В която връзка си си направо прекалено млада.

Суингърските семейства навлизат в Играта на около 35-40г. възраст и това не е случайно.

Ще се изненадаш в sdc (например) колко мацки има с твоите мисли на възраст между 30 и 45 и от всички палитри на опитността.

Успех!


П.С. Лично за себе си - нямам фантазии с "изтекъл срок на годност", ако нещо ми/ни се прави - правим си го



~*~


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.