Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Световното  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 08:30



Защо никой не се оплаква от световното? Не ви ли се отразява негативно на сексуалния живот? Или са ви достатъчни емоционалните кулминации, когато някой вкара гол?



Тема Re: Световнотонови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 10:37



За моя голяма радост.....вкъщи футбол не се гледа



иначе щеше да е като във вица :

- Скъпа нямам против да излезнеш с приятелки....
- Чудесно Скъпи ! Кога искаш да се прибера ?
- Към краят на Юли

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Световнотонови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 10:49





И представи си, приятелките искат да излизат в Бразилия



Тема Re: Световнотонови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.06.14 11:01



....и се връщаме в краят на Февруари ...след Карнавала

...със загар

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Световнотонови [re: Jolee]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано22.06.14 20:58



A, не е зле като идея

Виж за карнавала може да се маскирам на футболистка



Тема Re: Световнотонови [re: Phoebe Buffay]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.06.14 22:19



Слава Богу..нямам от истинските фиеьнове у дома!


Не зная как щях да се справям, ако се събираше агитка, бири - мири - пици и мекици...



Тема Re: Световнотонови [re: Phoebe Buffay]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.06.14 23:47



Световното първенство е още една обща тема за разговор с човека, с когото комуникирам усилено сега. Не очаквах, че е футболен фен, някак не ми се връзваше с другите неща около него. Но и той се изненада, че имам интерес в тази област.
Отначало ми каза, че ще е за тима на Испания, поради моите симпатии. После реши, че винаги ще е за другия отбор при двубоите, които предстоят. За да имало интрига. И преди мачовете ще се обзалагаме. Ако моят загуби, той щял да ме утешава... Даже онзи ден въздъхна "Ех, представяш ли си, ако бяхме заедно сега". Говорехме по време на някакъв мач.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Няманови [re: Phoebe Buffay]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.06.14 23:52



мъж около мен, който да се интересува от футбол, освен един, но при него е интелигентно.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няманови [re: crazymonkey-126377]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.06.14 23:54



Ей, досега една клубарка не каза, че мъжът й се интересува от футбол.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Правила по време на световнотонови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано25.06.14 12:04



Правило 1.
От 12-ти юни до 13-ти юли си длъжна да четеш спортната рубрика на вестниците, за да знаеш какво става на Световното първенство, в такъв случай ще можеш да поддържаш разговор. Ако не го направиш, ще гледам лошо на това или просто ще те игнорирам. В НИКАКЪВ случай не се жалвай от липса на внимание.
Правило 2.
По време на Световното телевизорът ми принадлежи без никакви изключения. Не помисляй даже да погледнеш дистанционното.
Правило 3.
Ако минаваш пред телевизора по време на мач, нямам нищо против, но само ако е пълзешком и не ми отвличаш вниманието.
Правило 4.
По време на мач ще съм сляп, глух, ням, освен в случаите, когато ще трябва да ми се напълни чашата или да хапна нещо.
Правило 5.
Ще е много разумно от твоя страна да държиш в хладилника поне 11 бири, както и много храна. И, моля, не прави физиономии, когато идват приятели да гледаме заедно. Ще може да ползваш телевизора между полунощ и шест сутринта, при условие, че не се повтаря някой хубав мач.
Правило 6.
Моля, моля, моля ако видиш, че съм разстроен, че моят отбор губи (нищо, че нашите не са там), В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не казвай „това е само една игра“, „не се ядосвай“ или „следващият път пък може да победят“.
Правило 7.
Ти можеш да поседиш с мен и да гледаш един мач, може на полувремето да поговориш с мен, при условие, че показват реклами, и аз съм доволен от резултата след първото полувреме. Забележи, че казах „един мач“, така че не опитвай да използваш шампионата, за да „прекарваме повече заедно“.
Правило 8.
Повторението на головете е много важно. И не ми пука, че съм ги видял преди. Искам да ги гледам отново. Много пъти.
Правило 9.
Кажи на твоите приятелки да не измислят разни вечеринки или да организират празници, които да изискват моето присъствие, защото:
1) няма да отида
2) няма да отида
3) няма да отида
Правило 10.
Но ако приятел ме покани, и неговия телевизор е по-хубав и голям от нашия, ще отидем задължително.
Правило 11.
Дневният обзор също е важен, както самите мачове. Даже и не опитвай да кажеш: „това вече си го гледал“ или „да погледаме заедно“, отговорът ще бъде:“ виж Правило 2″.
Правило 12.
Моля, въздържай се от изказвания от типа на „Слава Богу, че Световното е през 4 години“, защото скоро след това ще е Шампионската лига, шампионата на Италия, Испания и т.н.
Правило 13.
По време на Световното първенство са забранени всякакви дейности, които биха могли да служат за размножаване. Също така е забранено носенето на дрехи, които биха могли да предизвикат желанието на мъжа за подобни действия. Носенето на подобно облекло и извършването на подобни дейности са разрешени и могат да бъдат наваксани след последния съдийски сигнал ако крайният резултат е задоволяващ за мъжа.

Благодаря за сътрудничеството!
Световен мъж

Аз самият не гледам футбол принципно, но по време на световно или европейско пускам да върви мача ако играят интересни отбори.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.