Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Отново ми е страннонови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.06.14 19:31



Има мъже, които много ме учудват и потрисат. Те притежават способността да се влюбват във всяка жена, с която са имали сексуално общуване. Няма значение каква е жената. Ако ще да е глупава, проста и грозновата. Резултатът е един и същ. Може дори да се стигне до брак, въпреки че ако тези мъже спят с друга жена след това, хлътват после по нея.

Имате ли наблюдения и преживявания във връзка с това? Ген не е. Лудост не е. Какво е?

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отново ми е страннонови [re: saksun]  
Автор Dr Who (Гугл програмист)
Публикувано04.06.14 19:39



Е точни ти да задаваш такъв въпрос!?!

Биохимия!



Тема Re: Отново ми е страннонови [re: Dr Who]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.06.14 19:47



В биохимията всичко е точно и ясно. А в този казус не е. Има нещо гнило. Тази работа не ми харесва. Трябва да я разгадая.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема И на мен ми е страннонови [re: saksun]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано04.06.14 19:49



Нима ти вярваш на всичко, което чуваш от мъжете?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: И на мен ми е страннонови [re: The Stranger]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.06.14 19:55



В това специално мога да повярвам. Защото кой мъж би си признал, че се е влюбвал в грозни жени, само поради факта, че е спал с тях?

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отново ми е страннонови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.06.14 20:10



Един мъж ми разказваше, че се е оженил за жена си, защото го е подвела, че е добра. Усетил се години по-късно - на тогавашните ми 20 години бях леко шокирана от това признание - но доколкото знам още са заедно.

Инак, чела съм, че това, което искат мъжете е преданост, подкрепа и секс. Теоретично, ако получават това от "грозна, проста и глупава" жена - според теб, е възможно и да се влюбят. Знам ли?! Но каквато и да е причината - лошо няма, според мен - важно е любов да има.



Тема Re: Отново ми е страннонови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано04.06.14 20:21



това важи за повечето жени, но със сигурност има и такива мъже.

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Отново ми е страннонови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано04.06.14 20:21



ква биохимия? че ти няма да имаш поколение ли? в тва има много логика...

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Отново ми е страннонови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.06.14 20:22



Да, любовта е главното.
Но ето, твоят познат е споделил, че жената го е подвела, че е добра. Т.е. той съзнава факта, че тя не е такава, за каквато се представя.
Но въпросът е, дали ако само веднъж спи с друга, каквато и да е, пак ще се влюби в нея. Просто защото са имали интимност.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отново ми е страннонови [re: Vitalite]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано04.06.14 20:23



не, ама вервайте на тия глупости де... женките. :)

----
I only had a Corona
Five cent deposit



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.