Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема It breaks my heartнови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.14 00:09



because I know you're the one for me...

докосване, облечено в страст... думите са останали в тишината зад нас... завесите са спуснати, свещите горят... тялото му, топло и очакващо, ръцете му търсят извивките на тялото ми... устните, горещи... сливат се със моите в ритъма на музиката... чашата със вино е една... първо пия аз, после той.. през цялото време е във мене... и просто следваме ритъма на телата, на Животът си .. екстазът пулсира във вените ни и няма утре, днес и вчера, времето не съществува, само пространството, само тук и сега... сливане на две души и сърца... туптенето на неговото сърце става моят ритъм... хубав е, когато спи... притихнал в тишината на любовта ми... обгърнат от мекотата на душата ми... Сърцето винаги знае ...





Тема Re: It breaks my heartнови [re: parvaty]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано31.05.14 14:30



Радвай се, докато можеш. Не знам какво друго да напиша.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: It breaks my heartнови [re: saksun]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.14 20:00



дам.. то, вече е миналото... просто не мога да забравя... да го извадя от себе си и да продължа нататък... Ще, Сакси, ще!



Тема Re: It breaks my heart [re: parvaty]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано31.05.14 21:18



Хубаво е,че си го имала....нищо не е вечно на тази земя

Трябва ти време и ....нямаш нужда от съвети.Намери своят начин да продължиш



Тема Re: It breaks my heartнови [re: caryb]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.14 21:34



да, Време... казват, че лекува... но, не :) черта по черта на лицето му, ако можех да рисувам бих ги нарисувала , по памет... тялото, ръцете му... той беше моята любов, знам го :) ...

И, да, ще намеря начин... просто още не знам как...



Тема Re: It breaks my heartнови [re: parvaty]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано31.05.14 21:50



Той интересува ли се от теб? Мисли ли какво правиш, как си, независимо от раздялата? Защото ако не е така, няма смисъл да си спомняш за него. Знам, че е неволно, но не е добре за теб да тъжиш и губиш време в мислите за него.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: It breaks my heartнови [re: saksun]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.14 22:11



знам, че ме мисли... но, права си... ако бях жената за него нищо нямаше да е така, както е в момента... ще се оправя :) един ден!



Тема Re: It breaks my heartнови [re: parvaty]  
Автор echr ()
Публикувано01.06.14 00:06



Това ли е тоя, когото обичаше с очите си? Запомнила съм това ти изречение от някакъв пост.



Тема Re: It breaks my heartнови [re: parvaty]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.06.14 10:28



Ще напишеш друга история :), а и "

" звучи по-достоверно, по-свободно и по-малко драматично. ;)



Тема Re: It breaks my heartнови [re: parvaty]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано01.06.14 14:37



Вярваш ли в идеята за ...the one for me...
Не си ли го мислим всеки, всеки път, когато нещо е в разгара си?Аз съм си го мислила толкова много пъти. За различни човеци.
Да, има сантименти, има и хора, които някак оставят отпечатъци, нещо те тегли натам, незнайно какво и защо, но не е ли споменът просто липса на нещо из настоящето. Или е друго. М?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.