Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: It breaks my heartнови [re: Vitalite]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.06.14 22:00



На мен нищо свързано с обичане..... което е за отношения в минало време и едностранно не ми звучи хич добре



На parvaty стискам палци да и мине колкото се може по-скоро !

от 7 000 000 000 души на тази планета поне половината са мъже ...тоест вероятността да е точно този единствен за теб е нищожна

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: It breaks my heartнови [re: Jolee]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.06.14 22:24



Сега ще изчисля колко сродни души се падат на човек при седем милиарда население на Земята. Тоест, на колко "единствени" имаме право, така да се каже.





Тема Re: It breaks my heartнови [re: parvaty]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.06.14 02:00



... Хлапе, не се вкарвай сама във филми... Просто го прескочи... Знаеш ли колко още такива има, хубави когато спят...или още по хубави, когато са будни... Не, не е само един за нас... И заслужава само този, който е останал...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: It breaks my heartнови [re: Vitalite]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано02.06.14 13:59



Аз мислех 3, но не е достатъчно! На 26, вече съм имала 2 и искам да си оставя няколко големи любови преди да остарея.





Тема Re: It breaks my heartнови [re: parvaty]  
Автор ЛУКАВИЯТ (Сатана)
Публикувано02.06.14 14:28



Ма това дето си описала да не е ебане...???



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: It breaks my heartнови [re: Jolee]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано02.06.14 17:54



В зависимост от влюбчивостта на натурата и скрийнинг процеса, умножено по физическото ни време на тая Земя хич не са малко възможностите.



Аз съм междувременно на мнение, че при една добра стартова позиция, в която двама се харесват и привличат физически, са на що годе едно интелектуално ниво и имат сходни разбирания по основни неща като деца, брак, "добро и лошо" и някои други "единствеността" се развива чрез съвместния живот. Хората растат и се развиват заедно просто. Разбира се винаги може да се появи по някой катарзис, криза на средната възраст или някое абсолютно нестандартно "полудяване", разбирай преосмисляне на основополагащи неща и смяна на курса, но това е според мен по-скоро рядко срещано.



Тема Re: It breaks my heartнови [re: parvaty]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано02.06.14 17:57



Леле, каква си романтичка



Мисля, че е по-скоро хубаво и може да го смяташ за благословение, че го имаш още и след тийнейджърските години.
Ако е подправено и със два здраво стъпили крака на земята, разбира се.



Тема Какви здраво стъпили крака!нови [re: Graefenberg]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано02.06.14 19:39



Не знаеш ли,че жените с течение на времето се влюбват в сексуалните си партьори,защото се отделя един хормон

Това е чисто физико-химичен процес.Ако има и интелектуално привличане -жената просто си мисли,че това е Мъжът.......всяка реална преценка изчезва.
Затова мили дами,много внимавайте с кого правите секс

Редактирано от caryb на 02.06.14 19:40.



Тема Re: Какви здраво стъпили крака!нови [re: caryb]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.06.14 20:31



...присъединявам се... Като прибавим и " омръзна ми да съм сама"- синдромът...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: It breaks my heartнови [re: Francuzoikata]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано03.06.14 10:05



Хубаво намерение.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.