Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Голямата "руска рулетка" :)нови  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано19.05.14 13:19



Чета мненията за това, какво е (и не е) моногамност, какво е (не е) изневяра в една връзка, на кое/защо/кога и как трябва да се реагира и отмъщава.

Бих искал да попитам уважаемото клубарство за следното и бих се радвал на отговори с по едно простичко "Да/Не" на следното:

1) Смятате ли, че непоглеждането/недокосването на друг партньор в продължение на десетилетия е естественото природно състояние и морално-приемливото предопределение на всички ("нормални") човешки същества?

2) За тези от тях, за които то не е естественото природно състояние, спазването му е въпрос на подразбираща се задължителност ли е (или е въпрос на личен избор)?

3) Ако е въпрос на личен избор - този избор се прави веднъж и завинаги в началото на връзката, след което става норма до биологическата смърт / края на връзката?

4) Докато в една връзка има деца - следва ли емоционалните потребности и очаквания на жената да излязат на по-преден план?

5) Осъзнато и нескрито полигамните хора - неморални ли са (бихте ли оставили детето си, да си играе с детето семейство, които са готини и веселяци, но за които знаете, че са суингъри)?

________________________________

Вие си решете, дали да споделяте отговорите си, но:
а) Ако имате поне едно "Да" - имате над 70% шанс, партньорът ви да е сред 80% от партньорите, които са изневерили поне веднъж (тоест - къмто 56%).
б) Ако имате "Да" едновременно на въпроси 1 и 4, то имате над 80% шанс да ви изневеряват систематично.
в) Ако имате "Да" на 1, 4 и 5 - имате над 60% шанс изневерите да включват освен постоянен друг партньор, то и редовно посещение на професионалистки, ако партньорът ви е мъж, а ако партньорът ви е жена - над 45% шанс тя да е правила 3ка с двама мъже (като вие не сте нито един от тях) поне веднъж и това да й харесва.
г) Ако имате "Да" на всички въпроси - имате над 75% шанс да остареете в самота.
д) Ако играете на руска рулетка - шансът ви да се застреляте е под 20%.

Ще се радвам на всяко мнение и - не взимайте горните проценти твърде насериозно, дори и да са срещу вас - както и при руската рулетка, винаги може да сте сред късметлиите, нали?

Ако някой има съмнения и неразбиране към горното - ще се радвам да ги обсъдим.
Дори и да ги няма - пак ще се радвам да ги обсъдим.

~*~


Тема Re: Голямата "руска рулетка" :) [re: dePhil]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано19.05.14 16:03



Отговарям възможно най-просто на всички въпроси с "Не".Относно дали бих оставила детето си при суингари,зависи от много неща и най-вече на какво ще си играят

.Нямам нищо против тези хора,ако не правят постоянни намеци за суинг и се държат нормално.



Тема Re: Голямата "руска рулетка" :)нови [re: dePhil]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано19.05.14 16:05



Кой съм аз, че да давам акъл как да живеят хората?

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Еми - БРАВО! :) И мерси, че ми напомни да добавя:нови [re: caryb]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано19.05.14 16:52



Ако сте отговорили с "Не" на всички въпроси, то вие сте:
а) Сред 5% от жените и 7% от мъжете, които нямат навършени 30 години.
б) Сред 84% от напусналите поне един ревнив/обсебващ брачен/дългогодишен житейски партньор.
в) Не сте били искрени в отговорите.
г) Нито едно от горните - моля пояснете?



~*~

Тема Re: Еми - БРАВО! :) И мерси, че ми напомни да добавя:нови [re: dePhil]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано19.05.14 19:27



Това,че съм отговорила и мисля така,не значи ,че и партьорът ми трябва да е като мен

,там е уловката.



Тема Re: Голямата "руска рулетка" :)нови [re: dePhil]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.05.14 22:22




1. Не, не е естественото състояние. Предопределение?Мхм?Едва ли. Но се счита за морално, де.
2. Личен избор е.
3. Не, този избор трае до появата на нещо, което разчупва калъпчето. Пак личен избор, в отговор на гъдел и потребност.
4. Не разбирам въпроса..обикновено се получава така, че всички потребности назадват за сметка на децата, особено в крехка детска възраст.
5. Не, не са неморални. Няма как да знаем какви са мотивите за нечие поведение, няма как да се отговори на този въпрос (пример: мъжът/жената губят трайно сексуален интерес, ощетеният търси ласка - не е човешко да имаш мерак, а да не ти симпатизират, мисля - т.е., онова, което изглежда неморално, всъщност е много..човешко, естествено). Да, бих оставила детето ми да играе с всякакви деца - на гейове, гейки, цигани, негри, суингъри и пр. Единственото ми желание е децата да са здрави и неагресивни. Нищо друго не ми е важно - защото децата са съвършено различни човеци от родителите, сами по себе си са самостоятелни и не мисля, че една игра на площадката би навредила, напротив - дори ще ушири хоризонтите. Макар, че ми е трудно да обясня на още малко дете казусът с негрите..решила е, че са бубураци(чети някакви страшни герои)..

Редактирано от impulce на 19.05.14 22:22.



Тема Re: Голямата "руска рулетка" :)нови [re: dePhil]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано19.05.14 23:07



1. Не е нормално и морално, а модел, който решаваш да ползваш, ако те устройва. Не знам защо винаги в този контекст се говори за морал. По същата логика би било морално и нормално да имаш деца или кола и осъдително да нямаш. За мен засега работи (моделът, кола нямам, само колело

). Въпреки че нека все пак се ограничим с докосването, това с непоглеждането предполагам е в името на литературната стойност на текста

2. Не бих задължавала никого да прави противоестествени за него неща. В крайна сметка не е нужно да се събират (или скупчват ) хора, за които са естествени противоречиви неща. Достатъчно народ живее по планетата.

3. Всичко подлежи на периодично или спонтанно преразглеждане. И всеки.

4. И аз не рабирам точно какво питаш.

5. Да кажем, че не е напълно изключено да са неморални - може да укриват данъци или да фалшифицират шофьорски книжки. Но само по сексуалните им навици няма как да стане ясно. Децата нека си играят, но ако се опитват да ме вербуват за суинг, колкото и да бих била полЪскана, бих предпочела да не го правят в присъствието на децата и да не ми отварят вратата голи, ако си водя детето на гости у тях. Задръстена ли съм?



Тема Re: Еми - БРАВО! :) И мерси, че ми напомни да добавя:нови [re: caryb]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано20.05.14 11:15



Уфф - това не е "уловка", това си е цяло "улавяне" в тежка житейска ситуация.
Май



~*~

Тема Бубурак звучи великолепно + "политически коректно"нови [re: impulce]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано20.05.14 11:19



Но, да кажа - не ми е ясно как става така, че хем не разбираш един въпрос, хем даваш перфектен отговор?



~*~

Тема Re: Голямата "руска рулетка" :)нови [re: dePhil]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано20.05.14 11:20



1. Не.
2. Личен избор.
3. Не.
4. Не разбирам въпроса. Така поставен дори звучи плашещо.
5. Не(да - бих).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.