Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Мда,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано15.05.14 00:37



После нека да ми разправя Стрейнджъра, че от секс не се мре

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Мда,нови [re: Jolee]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано15.05.14 00:41



Аааааа, не съм съгласен, не се мре от "това в онова", асфикцията си е друга бира.

Няма нищо общо с фистинга.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 15.05.14 00:42.



Тема Re: Мда,нови [re: The Stranger]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.05.14 01:33



...ех, четем май много криминални романи, та се объркваме понякога... прощавай, Стрейндж...

та и едни асоциации ни текват със смърт, оргазъм и асфиксии... ти говориш за висш пилотаж при сексуалните практики, ние още сричаме буквички... сега знам, че ще ми наскачат всички, но си личи кой колко е навлязъл в потайните дебри на секса и кой само си бърборка сладко... оргазмът няма нищо общо със смъртта, той е едно от най-жизнеутвърждаващите събития в нашия живот, белег за физическо здраве и благополучие... само, че трябва да се научим да достигаме до него... да това е техника, която се учи... та , Стрейндж, да тренираме дето викаш и да експериментираме... който има подходящия партньор за това, не къв да е...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Тованови [re: crazymonkey-126377]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано15.05.14 07:18



Понякога и аз имам попадения!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Джолка,нови [re: Jolee]  
Автор Saraland ()
Публикувано15.05.14 08:02



Не мога да се абстрахирам. То е като да се абстрахирам при дефекация, щото си е облекчаване, носещо удоволствие, и да си представя, че правя анален. Чакай да не давам идеина британските учЕни.



Тема Re: Мда,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано15.05.14 08:04



...

Ся като ще ми казваш нещо казвай ....не го адресирай към Стреънджа Никой няма за какво да ти скача....тук си говорим за секс...

Ако разчитах да се ограмотявам в живота практикувайки фистинга ....щях да имам бол свободно време за още много други неща....

Ма пусто личният ми избор е бил друг и затова и личното ми мнение е различно...Както и знанието, че има и друга литература (различна от криминалните романи) в която се коментират термините ....

Току що вместо да се отдам на сутрешни екстремни сексуални практики ....от теб разбрах например, че има хора, които разделят понятията "смърт" и "живот"...един вид щом оргазма е и живото утвърждаващ и влияе добре на организма ...то той е много различно нещо от смъртта ...

Нищо, че тя смъртта е част от този организъм....
....нищо, че клетките в телата ни ежедневно умират и се генерират нови ?
Е някои като нервните - нямат тази способност например
Нищо, че инфаркта, инсулта и всички подобни изключвания могат да настъпят И при наличието на положителни емоции и усещания (въпреки перфектното и благополучно състояние на тялото).
Бе викаш тия доктори,учени, биолози и секви останали да ходят да се "Е*ът в ...." и така ще стигнем вечната нирвана и ще сме безсмъртни

Не знам кое точно те е подразнило в моето бърборене толкова, че да изразяваш мнението си с нюанси на "Вижте ме колко съм отворена и велика....вие кви сте смотани"...вместо просто да кажеш "аз мисля различно"...
Ама не ме и интересува толкова де

Щот да си мерим ширината на вагините на мен не ми се струва безсмислено в случая Печелиш

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Джолка,нови [re: Saraland]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано15.05.14 08:06



Добре де Разбрах

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Фистинг?нови [re: Francuzoikata]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано15.05.14 09:46



Сексуална практика, която не бих желала да пробвам, но както каза импулсчето, ако и двете страни са ок, защо не?

Френчи, Скорпи драго и любимо: +1001! След теб и другата съзодийна съклубарка, Драматичната Лама, обикновено няма какво да доглАвя... направо оставям вас младите да пишете (че пусти мързел и старост-нерадост)!





Тема Re: Мда,нови [re: Jolee]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.05.14 09:59



... тц, нищо такова не викам... само викам, че много философски го даде та се разминахме малко с добрите сексуални практики... инак фистинга и на мен не ми е най-любимата, не вярвам оттук нататък да ми стане... да си мерим вагините

бе,не сме комай в една и съща възрастова група, та ще опорочим състезанието...
...Бе викаш тия доктори,учени, биолози и секви останали да ходят да се "Е*ът в ...." и така ще стигнем вечната нирвана и ще сме безсмъртни това ти го казваш, не аз... аз казвам само, че когато заговориш философски за секса, той изчезва някъде , загубва се в пространството между двете философски категории ... а ежедневната смяна на клетките в организма ни, дете, е с едничката цел, той да функционира добре, тоест да живее... ок ? закачам се, не се сърди...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.

Редактирано от sladunka medunka на 15.05.14 10:18.



Тема Re: Твоитенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.05.14 10:20



Положителна хипотеза.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.